Najdi forum

Splash Forum Koronavirus 4500 okuzenih vceraj

4500 okuzenih vceraj

Pa saj ste cisto nori. Stevilo okuzenih leti v nebo, vi bi se pa se vedno bunili proti ukrepom.   Mislim, da ni dalec, ko bodo spet zaprli drzavo..

Se strinjam.

menim pa tudi, da bi morala dezava pocasi potegnit crto in pogledati v sistem, koliko jih je se ostalo, ki se lahko okuzijo.

pa tudi bi bil cas, da ne stejejo samo cepljene in okuzene, ampak naj dajo v javnost koliko od okuzenih je cepljenih, prebolelih in koliko od teh ni bilo v nobeni od zgoraj navedenih kategorij.

motim me, da podajajo v javnost samo podatke, ki njim ustrezajo.

Dve besedi: Covid sledilnik.

Tedensko se okuži 70.000 ljudi – podatek IJŠ

To pomeni, da bo v decembru že počasi konec. Ampak kakšna bo pa cena za to norost, bomo ugotavljali še leta.

saj imamo REGENERON!!!!!!!!

Aja… sedaj smo pa mi nori… in ne tisti, ki zapira državo.

.https://www.youtube.com/watch?v=K5ReTDg6m0o

* Dire Straits – in a very bad or difficult situation // With its best player out of the game, the team found itself in dire straits

Okuženih ne bolanih!!! Mediji spet delajo paniko,da bi se jih čimveč cepilo! To jim tudi uspeva!

to je vsa resnica, ki jo morate vedeti!

https://odysee.com/@teorijeistine:1/samoistina.com:4?r=3A7gTTV9k2D4CKRh3LUjZWCF5EwNU9eF

A na Urško Bačovnik Janša pa nihče ne pomisli? Takooo je trpela že v prvem valu, kaj je šele sedaj?

Odgovor na objavo uporabnika
Ornela, 10.11.2021 ob 08:53

Pa saj ste cisto nori. Stevilo okuzenih leti v nebo, vi bi se pa se vedno bunili proti ukrepom.   Mislim, da ni dalec, ko bodo spet zaprli drzavo..

IN debili še vedno verjamete lažnivim testom in okužbam.

Mogoče pa, hmmmm, ukrepi niso učinkoviti? Mogoče celo pripomorejo k okužbam? Recimo:

S prijatelji ne smete na sprehod, lahko pa greste v gostilno

Fak, ne morem verjet. A anticepilci dejansko ne poznate nobenega, ki je hudo zbolel? Čist resno? A so potem samo okrog mene al kaj? Ne verjamem. Res ste čist podivjani posamezniki, očitno v svojem mehurčku nekje, napumpani preko FB in ostalega sranja, slepi totalno. Iz svojih izkušenj z boleznijo in izkušenj znancev nikoli ne bi bil proti ukrepom in cepljenju. Vi pa kar norite, butli.

New Report

Close