Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 45letnice, ki izgledajo 15 let manj

45letnice, ki izgledajo 15 let manj


ne zmišljuj si.
pri 20 imaš čist drugačne poteze kot pri 30 kaj šele pri 50.
18,20 letnica ima mile poteze.pri 30 pa že bolj grobe.in ne ne moreš imeti po 30 letih iste kože.
preberite si malo procese staranja kako potekajo.ker čas teče za vse.ne se pa tle vaziti kako mladostne ste


daj no…ne prodajaj teh zgodbic da imaš pri 40 napeto kozo ker jo nobena nima.mogoče le ti ne vidiš kar drugi vidijo.pojdi na sonce iz se od blizu poglej.je velika razlika kot v sobi pri slabi svetlobi.to ti govorim iz lastnih izkušenj.vsaka ženska ima pri 40 povešena lica in ko se mrši ima vse zgubano.ne glede na genetiko.
pri najstniku 2 leti gor ali dol pa res ni razlike
[/quote]

Daj se umiri no. Pa sprejmi ja, da je pri 40+ to možno. Znajo pa tudi drugi dobro opazit, brz skrbi, pa so še bolj kritični, kot si ti .Tako da tvoje moraliziranje obdrži zase. Jaz sem v svojem telesu srečna oseba, ti pa očitno nisi 🙂

Seveda je možno zgledat tako mlajši kot starejši za svoja leta in to po čisto naravni poti. Ne vem kaj je to kaj tako čudnega? Tega pa ne morejo sprejet tiste, ki zgledajo starejše pa so fouž… posledično pa ravno zaradi notranjih filingov zgledajo starejše in grše…

Daj se umiri no. Pa sprejmi ja, da je pri 40+ to možno. Znajo pa tudi drugi dobro opazit, brz skrbi, pa so še bolj kritični, kot si ti .Tako da tvoje moraliziranje obdrži zase. Jaz sem v svojem telesu srečna oseba, ti pa očitno nisi 🙂
[/quote]

Miša Molk je tudi odkrila eliksir večne mladosti: 1 cm debeli obrazni namaz, podobno kot tem fantom to uspeva že 30 let: https://ultimateclassicrock.com/who-makes-decisions-in-kiss/

Ostalo pa je fantaziranje, ker punca pri 20-tih nikakor ne zgleda kot pri 30, kakor 30-letnica ne kot 40-letnica, vedno je vmes 10 let razlike, kdor se ne spozna na matematiko najbolje. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Daj se umiri no. Pa sprejmi ja, da je pri 40+ to možno. Znajo pa tudi drugi dobro opazit, brz skrbi, pa so še bolj kritični, kot si ti .Tako da tvoje moraliziranje obdrži zase. Jaz sem v svojem telesu srečna oseba, ti pa očitno nisi 🙂
[/quote]
če bi bila ti tako srečna v svoji kozi nebi na netu razlagala kako si mladostna.ker nisi.20 so ze minila.

Mislim, da je nekaj v genij, precej pa pravilna prehrana-vegetarijanska,vzdrževanje idealne telesne teže, raje manj, kot preveč sončenja, gibanje na svežem zraku, veliko-vsaj 1,5 l vode dnevno, red pri hranjenju, spanju, vstajanju,pozitivno razmišljanje.
Imam jih malo čez 60, pa mi še vedno prisodijo najmanj 10 let manj. Res pa je, da si v zadnjem desetletju redno negujem kožo obraza in vratu vsakodnevno, ampak ne z neko drago mažico ampak z navadno niveo. Samo zvečer po umivanju, zjutraj si obraz čisto narahlo namažem, da se ne svetim preveč.
Na pogled sem videti mlajša od moje 10.let mlajše sestre.

Od kdaj je pa vegetarijanska prehrana pravilna prehrana? Človek je vsejed. Seveda pa mora biti prehrana uravnotežena.

Od kdaj je pa vegetarijanska prehrana pravilna prehrana? Človek je vsejed. Seveda pa mora biti prehrana uravnotežena.
[/quote]
Saj ni absolutno pravilne prehrane.
Vsak ima svoje potrebe in omejitve.

Res pa je, da je pravilna prehrana čimbolj naravna in ekološka.


Saj ni absolutno pravilne prehrane.
Vsak ima svoje potrebe in omejitve.

Res pa je, da je pravilna prehrana čimbolj naravna in ekološka.
[/quote]

Problem je, ker imamo slabo izbiro hrane. V prodajalnah je nekvalitetna hrana, uvožena od daleč. To velja tudi za sadje in zelenjavo, tako da vegetarijanstvo ne pomaga že samo po sebi.

Problem je, ker imamo slabo izbiro hrane. V prodajalnah je nekvalitetna hrana, uvožena od daleč. To velja tudi za sadje in zelenjavo, tako da vegetarijanstvo ne pomaga že samo po sebi.
[/quote]
Odvisno.
Če se človek malo pozanima, nimamo slabe izbire hrane, saj imamo ogromno kmetij, nekateri tudi vrtove, njive…

Tako, da lahko sadje in zelenjava veliko pomagata in preprečujeta posledice staranja, debelosti….Meso nima nobenih antioksidantov.

Veganska hrana, nekadilka, dobri geni …za svoja leta sem zelo zadovoljna 🙂

New Report

Close