Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 5, 4, 3, 2, 1…….

5, 4, 3, 2, 1…….

Lumpe, ostale smo brez dedcev…..BGV jih je knockoutirala….. ma topless slikce na zalogi…
Adijo, more……….:-))

Saj imamo vsi tudi take slikce.A jih ti mogoče nimaš?
Sp

Ne, ker sem do vratu zapeta……:-)))

V to pa moočno dvomim!
Sp

:))))))))))))))) Čaki čaki … zaenkrat so moje topless slikce vidli le trije fantki na onem drugem forumu … :)))))))

Zdej pa mail zafrkava tako da dedci tu ne bodo dobili nič … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj je tudi roka čudovita, če pomisliš kaj vse lahko dela;))!
In tvoja kar vredu tipka, tam v tvojem profilčku!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))))))))))))))))) He he … samo tisto je samo Levanka … pomisli kaj vse dela Desanka … :)))))))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Z rokami si pomagam sam,z lastnimi usti pa ne:-)))
Sp

No … ko so ustka zasedena z poljubljanjem, tudi roka pride prav … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sem na nekaj drugega mislil,no pa drugič…
Sp

Sej vem kaj si mislil … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Vsi enako pokvarjeni,sam jaz pa sem sprevrženc,a ne?

Zdaj pa moram za malo mrknit.Bo treba kaj skuhat,pa v lekarno in trgovino,pa ta malega na smučanje peljat,pa…
Se beremo več kasnu..
Pa-pa

P.s.: upam,da bo res kako pozitivno presenečenje v ladlcu,ko se vrnem?

:)))) Lepo opravi … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close