Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 50 odtenkov sive je najbolj…

50 odtenkov sive je najbolj…

najbolj bedasta knjiga. skratka ker je bila tako opevana sem si rekla “ok, pa, da vidim to čudo” in prebrala. oz. niti ne prebrala do konca. knjiga je patetična, jezikovno izjemno borno napisana, scene se ponavljajo… skratka ne razumem kako je lahko taka uspešnica.

mnenja?

meni je bla enka všeč, ostalo pa kr neki 🙂

Je nisem brala zato, ker me je razočarala tako opevana super knjiga Živi, moli, ljubi. Nič od niča – zame.

nova
Uredništvo priporoča

ker je večina žensk totalno tupih, sprevrženih in bojazljivih, v knjigi so se našle, pizde so cmokale…v reali pa ne upajao niti fafat.

Knjige nisem brala, sem pa gledala film… ene 20 min, pa sem zamenjala kanal.

mene zanima predvsem mnenje zakaj je bila nekaterim takoo hudo dobra ta knjiga? res zanima me za kakšne ženske gre…tako, da bi bilo fino, če se javite take in poveste

Nisem brala, nimam časa za take neumnosti, pa tudi oči bi me začele bolet in skelet, pa hrbet od sedenja. Grem rajši na vrt, ali pa peljem vnučka z vozičkom, je več koristi.

saj je bilo že večkrat povedano,da ni kvalitetna temveč taka šund zadeva a glej ga zlomka je svetovna uspešnica.
Sem prebrala tako iz heca.Kot Esmeralda.Malce te not potegne,včasih spustiš 20 strani pa take…..
butasta in plehka knjiga.
očitno je tudi današnja družba taka .
uživaj in pusti uživati

na splošno so mi všeč romantične knjige, rada sem brala Victorio Holt in podobne…sploh v tistih viteških časih…Tudi Twilight mi je bil všeč… <3

Knjige nisem brala, sem pa gledala film… ene 20 min, pa sem zamenjala kanal.[/quote]

Jaz (optimist pač:)) sem pa celo gledala film do konca, v upanju da tisto ta dobro še pride 🙁 vem zguba časa in izkušnja za drugič 😀

Ne pomnim kdaj sem nazadnje brala tako slabo knjigo. Niti me ni potegnila zgodba (sploh je ?) niti način pisanja, erotično se mi pa sploh ni zdelo. Plehko. Sem preskakovala po par strani da sem vsaj približno prišla do konca. Dvojke ne bom brala.

Meni so pa takšni nezahtevni romani krasna zadeva za na plažo. Zastopiš kaj se dogaja v knjigi, vreščeči sončki naokoli te pa ne motijo. Sigurno ne bom na plaži brala Freuda. Knjiga je uspešnica, ker je najbrž ena prvih, kjer sadomazo razmerje spremlja tudi ljubezenska zgodba. Lepi tajkun z denarjem kot solate in mlada naivna bejba, so pa samo dodatni dejavniki, ki pritegnejo.
Misliš, da bi brale, če bi se opisovalo to isto razmerje med revnim in drugače nezainteresiranim moškim in žensko srednjih let? Jok brate!

Se javljam, čeprav nisem ena od teh, ki so jo prebrale: Te ženske (vsaj velika večina), nima svoje glave za razmišljanje temveč samo za k frizerju in posledično “kupijo” vse, kar jim trg proda. Ker se je o knjigi toliko govorilo in pisalo, jo je bilo potrebno prebrati pod mus, ker so jo pa vsi pred njimi hvalili, pa tudi če jim ni bila všeč, niso upale povedati, da je navadna plaža. Evo, to je na kratko povedano.

Se javljam, čeprav nisem ena od teh, ki so jo prebrale: Te ženske (vsaj velika večina), nima svoje glave za razmišljanje temveč samo za k frizerju in posledično “kupijo” vse, kar jim trg proda. Ker se je o knjigi toliko govorilo in pisalo, jo je bilo potrebno prebrati pod mus, ker so jo pa vsi pred njimi hvalili, pa tudi če jim ni bila všeč, niso upale povedati, da je navadna plaža. Evo, to je na kratko povedano.[/quote]

Mene pa predvsem ena stvar zanima…. Kako lahko pametna ženska komentir anekaj, kar sploh ni prebrala? In potem še sodi, kako so druge brez glave…. Jej jej jej

Mene pa predvsem ena stvar zanima…. Kako lahko pametna ženska komentir anekaj, kar česar[/u] sploh ni prebrala?

In potem še sodi, kako so druge brez glave…. Jej jej jej[/quote]

imaš glavo, pametno, ja… kar in česar…

New Report

Close