Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 8000 ljudi cepljenih s fiziološko raztopino

8000 ljudi cepljenih s fiziološko raztopino

Ženski treba spomenik naredit dokler je živa..

 

/ https://epoha.com.hr/2022/12/02/njemacka-oslobodena-medicinska-sestra-koja-je-8000-ljudi-cijepila-s-fizioloskom-otopinom/ /

 

photo-2022-12-02-23-38-21

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 02.12.2022 ob 23:42

Ženski treba spomenik naredit dokler je živa..

 

/ https://epoha.com.hr/2022/12/02/njemacka-oslobodena-medicinska-sestra-koja-je-8000-ljudi-cijepila-s-fizioloskom-otopinom/ /

 

photo-2022-12-02-23-38-21

Oj, saj to so sestre delale tudi pri nas, sem slišala. Samo če bi se razvedelo, katere so bile tako pogumne, bi izgubile službo, otroke, dostojanstvo, vse.

photo-2022-12-02-23-50-10

photo-2022-12-02-23-59-28

Pa dobro, to je bilo tudi pri nas. Prokketi snajli ne delajo. Eno vprašanje, cepite tudi otroke, smrkavi še vedno. Ali pa gre v jeb* ne? Malo dete. Primerno je povedati in ko bodo primerni vsi, ki oznanjaji, da je ok hoditi po svetu z vročino in ostalimi pogoji, ker itak nikogar ne ogrožajo niti s kihanjem. …

Oj, saj to so sestre delale tudi pri nas, sem slišala. Samo če bi se razvedelo, katere so bile tako pogumne, bi izgubile službo, otroke, dostojanstvo, vse.

 

Jaz sem se že tako dogovoril. Led zato, da imam Potrdilo. Pa tudi večina pametnih oseb tudi. Mar mislite, da se Janša, Logar, zdravnice in zdravniki, duhovniki, glasbeniki, vojaki itn. niso cepili s fiziološko raztopino? Ste pa naivni ….

 

Ali pa klošarji, ki so se za denar cepili namesto raznih direktorjev, lastnikov firm, tudi po 24 X …., če bi se res cepili z nevemčim, bi jasno pocepali….

 

 

Vesel oče, SDS, pameten in nikakor naiven

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnež, 02.12.2022 ob 23:47

Oj, saj to so sestre delale tudi pri nas, sem slišala. Samo če bi se razvedelo, katere so bile tako pogumne, bi izgubile službo, otroke, dostojanstvo, vse.

Zanima me,, koliko naših znanih ljudi ( politikov, ljudi na položajih,zanih osebnosti itd.) je bilo res cepljenih. Koliko od teh s fiziološko ( za slikanje: ::))….).? Nikoli ne bomo vedeli.

Koliko politikov, ljudi na položajih, znanih osebnostih, znanstvenikov, zdravnikov…? Vsi!

Vsi samo fiziološko raztopino.

 

Ona strupena cepiva so bila za nizkointeligentne, kjer ni nobene škode!

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 03.12.2022 ob 07:07

Koliko politikov, ljudi na položajih, znanih osebnostih, znanstvenikov, zdravnikov…? Vsi!

Vsi samo fiziološko raztopino.

 

Ona strupena cepiva so bila za nizkointeligentne, kjer ni nobene škode!

naivne zavedene…nažalost

Odgovor na objavo uporabnika
me zanima410, 03.12.2022 ob 07:01

Zanima me,, koliko naših znanih ljudi ( politikov, ljudi na položajih,zanih osebnosti itd.) je bilo res cepljenih. Koliko od teh s fiziološko ( za slikanje: ::))….).? Nikoli ne bomo vedeli.

 

. Slikanje za javnost ob cepljenju….  zakaj le??

 

Odgovor na objavo uporabnika
fotke, 03.12.2022 ob 07:14

 

. Slikanje za javnost ob cepljenju….  zakaj le??

 

zakaj….da se čim več ljudi pocepi

Odgovor na objavo uporabnika
ludikonj, 03.12.2022 ob 07:37

zakaj….da se čim več ljudi pocepi

 

Fotografija se mi zdi dokaz, da se človek ni cepil, češ, poglejte, cepil sem se, še slikali so me. Ha, ha. Temu redki nasedejo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
če vidim fotografijo, 03.12.2022 ob 07:40

 

Fotografija se mi zdi dokaz, da se človek ni cepil, češ, poglejte, cepil sem se, še slikali so me. Ha, ha. Temu redki nasedejo.

 

Najbolj močna shema za prepričat druge v nekaj je #boditeodgovorni

Najbolj luštno se je Jelinčič izdal. Najprej je bila v medijih fotografija, kjer so ga  cepili za cov-id, potem pa nekaj tednov kasneje v intervjuju prizna, da se ni cepil.  Komur ni užgalo, mu ne bo nikoli.

Bojim se za tiste bližnje, ki so res cepljeni. Nekaj smo jih že pokopali, eni se zdi da jim ni nič, pa potem kar vidiš neko tresavico rok, včasih kdo pride ves siv v obraz. Mogoče je od tega? Upam, da ne.
Če ste cepljeni, bi morali tisti trenutek, ko je Pfizerica priznala, da so vedeli, da cepivo nič ne deluje, začeti vlagati tožbe proti vsem, ki so vam lagali in vas prepričali, da ste se cepili z gensko terapijo.

To bi lahko pomenilo umor pacienta, on v dobri veri da je cepljen zboli, pristane v bolnici in tam ga zdravijo kot cepljenega in ne kot necepljenega, na koncu umre zaradi napačnega zdravljenja, to ni heroizem ampak naklepni umor !

Odgovor na objavo uporabnika
ufhjt, 03.12.2022 ob 07:52

Najbolj luštno se je Jelinčič izdal. Najprej je bila v medijih fotografija, kjer so ga  cepili za cov-id, potem pa nekaj tednov kasneje v intervjuju prizna, da se ni cepil.  Komur ni užgalo, mu ne bo nikoli.

Bojim se za tiste bližnje, ki so res cepljeni. Nekaj smo jih že pokopali, eni se zdi da jim ni nič, pa potem kar vidiš neko tresavico rok, včasih kdo pride ves siv v obraz. Mogoče je od tega? Upam, da ne.
Če ste cepljeni, bi morali tisti trenutek, ko je Pfizerica priznala, da so vedeli, da cepivo nič ne deluje, začeti vlagati tožbe proti vsem, ki so vam lagali in vas prepričali, da ste se cepili z gensko terapijo.

 

V naši celi familiji (2 družini + dvoji starši) se je cepil le eden. Po cepljenju (2x- 3. h.b. ni šel !!) mu ni bilo nič, čisto nobenih stranskih efektov. Čez slabo leto je zbolel za kovidom in imel srednje močan potek bolezni, ostali v družini so le malo kihali. Je bilo to zaradi cepiva? Zano je, da cepljeni zbolevajo za hujšo obliko. Ali pa:  je imel srečo in bil cepljen s placebom! Za enkrat nima kakšnih posebnih zdravstvanih težav.

 

Cepilni genocid.

https://p39.si/2022/12/02/resen-poziv-uglednega-japonskega-zdravnika-in-znanstvenika/

Osveščen zdravnik ne bo v sebe vbrizgal neke eksperimentalne substance.

Psihološke igrice. Manj mislite na covid, boljše vam je. Upam, da ne bom poslušala in brala tega do 2080. leta.

Odgovor na objavo uporabnika
Ah ja, 03.12.2022 ob 09:32

Psihološke igrice. Manj mislite na covid, boljše vam je. Upam, da ne bom poslušala in brala tega do 2080. leta.

Gledate iz neskončne prihodnosti v preteklost. Vse okrog vas je preteklost.

Odgovor na objavo uporabnika
Pametnemu dovolj !, 03.12.2022 ob 07:57

To bi lahko pomenilo umor pacienta, on v dobri veri da je cepljen zboli, pristane v bolnici in tam ga zdravijo kot cepljenega in ne kot necepljenega, na koncu umre zaradi napačnega zdravljenja, to ni heroizem ampak naklepni umor !

Vse zdravijo z lekadolom. Razen  …   Pa če jih bodo pri pljučnicah imeli v posteljah in obračali 3x na dan bodo vsi umrli za kovidno pljučnico.

NIc bat, se dalj bos brala. Ce se sedaj leta 1941, 1945 ven vlacijo….

Prej je nekdo omenil, da se Ukrajina vedno manj omenja v medijih. Ja jasno. Drugi neuspeli nateg po covidu. Žal so nekateri res umrli zaradi tujih/ameriških interesov in prevar. Pač bilateralna škoda.  Zdaj načrtujejo nekaj tretjega, nov virus in novo cepivo.

a bejz no a cepljene drugace zdravijo?kreten zabiti….v bolnici si itak koncalu sami cepljeni tako da je nemogoce zamesat….pa tud…ocitno bi lahk cepili z blagoslovlheno vodo pa bil bil enak rezultat…kovid je nateg hehe

Fizioterapeut/S & C trener,16 godina profesionalnog sporta,Balet,ragbi,vojska,PGA turneja,jako loše,zbog AstraZenece.

https://t.me/DIREKTUSREDINU/77108

 

New Report

Close