Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 92% popust v naši priznani spletni trgovini…Res? Presodite sami

92% popust v naši priznani spletni trgovini…Res? Presodite sami

92% popusta , ampak tu je znižano iz 6,50 € in dobiš za 0,50€ 1. (en) kos, drugje pa 12 kosov za 5,88 € (BETA BIRO) oz. 6,39 € (enaa)..

Da ostalo niti ne omenjamo, presodite sami!

 

Nora-cena

Screenshot-8

Screenshot-9

Screenshot-10

jah obrali te bodo, kjer te bodo lahko.

Slovenci smo nori na popuste in trgovci s pridom to izkoristijo. Posebej skodelice so zanimive saj je ena cena od druge višja za skoraj 200%…

Lepo pravi pregovor: Če imajo otroci in norci denar, imajo kramarji sejem 🤣

nova
Uredništvo priporoča

Zdaj so cene med posameznikih zelo različne za iste artikle. Že pri praških in podobnem je za isti artikel in količino razlika med trgovcema tudi 20%. Dostikrat je v enih trgovinah artikel po redni ceni cenejši kot v drugi trgovini artikel v akciji.

Probajo če bo šlo in dostikrat gre. Slovenci zelo radi kupujemo tisto ki je v akciji, tudi če ne rabimo.

Odgovor na objavo uporabnika
Neprijavljena, 06.08.2022 ob 18:39

Zdaj so cene med posameznikih zelo različne za iste artikle. Že pri praških in podobnem je za isti artikel in količino razlika med trgovcema tudi 20%. Dostikrat je v enih trgovinah artikel po redni ceni cenejši kot v drugi trgovini artikel v akciji.

Probajo če bo šlo in dostikrat gre. Slovenci zelo radi kupujemo tisto ki je v akciji, tudi če ne rabimo.

Razumem, da je razlika v ceni 20% ne pa skoraj 200%!

Ali pa ti dajo super popust 92% in ti namesto 12 svinčnikov dajo enega 🤣🤣🤣

zato pa imamo splet da razkrijemo take lažne prodajalce

Grdo zavajanje..

Prikažejo velikanski popust na posamezno pisalo, za CENO PRED ZNIŽANJEM pa prikažejo kar ceno od kompleta 12 pisal… Ne vem kaj dela tržni inšpektorat 🤔.. Po moje so vsi na dopustu!!

 

Odgovor na objavo uporabnika
jaz347, 08.08.2022 ob 08:47

Grdo zavajanje..

Prikažejo velikanski popust na posamezno pisalo, za CENO PRED ZNIŽANJEM pa prikažejo kar ceno od kompleta 12 pisal… Ne vem kaj dela tržni inšpektorat 🤔.. Po moje so vsi na dopustu!!

 

Tržni inšpektorat dela, če dobi prijavo. Prijavite jih, pa bomo videli. Res pa je, da tudi ob prijavi ne naredijo nič. Enkrat sem prijavila Spar, ker je napisal na več artiklov “akcijska cena”, nov kartonček nad staro ceno. Odmaknem kartonček z akcijsko ceno, spodaj pa ISTA cena brez popusta. Omenila v trgovini, hotela poslovodjo, poslovodja se je nekaj vlekla ven, da so pozabili odstranit akcijsko ceno (šlo je za več izdelkov). Čez mesec dni spet isto, očitno nategujejo narod. Podala prijavo, nič se ni zgodilo, hotela razlago inšpektorata in če so šli preverit zadevo, nič. Ker sem težila, dobim po pol leta nek suhoparen e-dopis, da niso našli napak. Nobenih razlag, nič.

res je se strinjam…

trzni inšpektorat je za razgnat in vse na zavod poslat… po mojem bolj skorumpiranih ljudi se nisem nasla…

povem dve izkusnji ena je prav s papirnico Hartis bom kar natancna v Celju:  tam izvajajo tudi storitve kopiranja, tiskanja itd…

prinesem svoj usb na katerem sem inela 3 strani za stiskat… da v comp, natisne mi vrne kljucek in rece 36 centov… jaz recem ok, bi placala s kartico in ona odvrne ne gospa ne bo 36 centov,,ampak 45… pocakam da mi da racun, da vidim zakaj je spremenila ceno, kaj mi je zaracunala in na racunu napisana storitev: SKENIRANJE, SHRANJEVANJE DATOTEKE NA USB…  pa jaz njej, da to ne bo ok, da jaz sem imela tisk strani in ne sken in tidi shranjeno na usb sem jaz ze prinesla, ona mi ni nic dajala na usb…

ženska pistane nesramna in se zacne s povzdignjenim gkasom name, da to tako je da je to ta storitev, ki mi jo je ona naredila, da tako ima ona, sifre za vbos v racunalnik… on jo orisim za cenik vseh storitev fotokopiranja, tiskanna itd. GA NI… zenska se dere name da sem problematik in da delam probleme CENIKA V GLAVNEM NIKJER NISO IMELI IN MI GA NI POKAZALA…

ko pridem domov klicem v drugo poslovalnico mi povedo cena tiskanja 1 črnobele strani je 12 centov… torej 3 skupno je 36 centov… torej je jasno, da, se je zrnska kar vmes med racunanjem meni odločila, da me bo okradla malo…

zdej pa kaj pa trzni inspektorat: jih prijavim, po slabem mesecu dni grem v poslovalnico pogledat samo ce imajo cenik ki so ga zdaj obesili, vendar storitve tisksnja se vedno ni na njem, poslikam cenik,, dopolnim prijavo… trzni inspektor pa meni pidlje odgovor :  lepo prosim da niso oni dolzni na moje predloge opravljat inšpekcijskih pregledov…

prosim lepo podala sem prijavo krsitev z dokazi dobila pa tak odgovor, ki daje vedet mi nobenga ne bomo nadzirali, se manj kaznovali,  nismo mi dolzni, kaj pol ce je anarhija…

ceprav po zakonu o inšpekcijski dejavnisti so dolzni zkrepati na vsako orijavo po uradni dolžnosti…

ampak ocitno tudi inspektorji svojih zakonskih dolznosti ns spostujejo… zato pa je v tej drzavi anarhija

Odgovor na objavo uporabnika
dk899, 08.08.2022 ob 10:10

res je se strinjam…

trzni inšpektorat je za razgnat in vse na zavod poslat… po mojem bolj skorumpiranih ljudi se nisem nasla…

povem dve izkusnji ena je prav s papirnico Hartis bom kar natancna v Celju:  tam izvajajo tudi storitve kopiranja, tiskanja itd…

prinesem svoj usb na katerem sem inela 3 strani za stiskat… da v comp, natisne mi vrne kljucek in rece 36 centov… jaz recem ok, bi placala s kartico in ona odvrne ne gospa ne bo 36 centov,,ampak 45… pocakam da mi da racun, da vidim zakaj je spremenila ceno, kaj mi je zaracunala in na racunu napisana storitev: SKENIRANJE, SHRANJEVANJE DATOTEKE NA USB…  pa jaz njej, da to ne bo ok, da jaz sem imela tisk strani in ne sken in tidi shranjeno na usb sem jaz ze prinesla, ona mi ni nic dajala na usb…

ženska pistane nesramna in se zacne s povzdignjenim gkasom name, da to tako je da je to ta storitev, ki mi jo je ona naredila, da tako ima ona, sifre za vbos v racunalnik… on jo orisim za cenik vseh storitev fotokopiranja, tiskanna itd. GA NI… zenska se dere name da sem problematik in da delam probleme CENIKA V GLAVNEM NIKJER NISO IMELI IN MI GA NI POKAZALA…

ko pridem domov klicem v drugo poslovalnico mi povedo cena tiskanja 1 črnobele strani je 12 centov… torej 3 skupno je 36 centov… torej je jasno, da, se je zrnska kar vmes med racunanjem meni odločila, da me bo okradla malo…

zdej pa kaj pa trzni inspektorat: jih prijavim, po slabem mesecu dni grem v poslovalnico pogledat samo ce imajo cenik ki so ga zdaj obesili, vendar storitve tisksnja se vedno ni na njem, poslikam cenik,, dopolnim prijavo… trzni inspektor pa meni pidlje odgovor :  lepo prosim da niso oni dolzni na moje predloge opravljat inšpekcijskih pregledov…

prosim lepo podala sem prijavo krsitev z dokazi dobila pa tak odgovor, ki daje vedet mi nobenga ne bomo nadzirali, se manj kaznovali,  nismo mi dolzni, kaj pol ce je anarhija…

ceprav po zakonu o inšpekcijski dejavnisti so dolzni zkrepati na vsako orijavo po uradni dolžnosti…

ampak ocitno tudi inspektorji svojih zakonskih dolznosti ns spostujejo… zato pa je v tej drzavi anarhija

Inšpekcija je točno na predloge, tudi anonimne, dolžna ukrepati. Je pa res, da nič ne delajo. Če gre kakšen primer v medije, potem ja. Tako delajo vse inšpekcijske službe, vsa politika, ministrstva, vse. Če ni v medijih, jih ne zanima, opravijo z levo roko.

Tržni inšpektorat tega niti ne bo reševal. Boljše je, da se potrošniki sami organiziramo in že v samem štartu pregledamo ponudbo in cene na spletu. Pa ne preko CENEJE.SI, kjer je zastopan večinoma Mimovrste, medtem ko Shoppsterja in Enaa ni omenjeno, čeprav imata velikokrat cenejšo ponudbo od prvoomenjenega….

 

Pa ne samo to:

sem gledala en določen artikel, ki je bil pred tem udarnim znižanjem 68 EUR: Potm so dvignili sedaj ceno na 80 EUR; na Nemškem amazonu pa

 

Evo, dokaz:

 

nemški Amazon – 65, 99 EUR:

Slovenska Mimovrste pa 80, 30 EUR sedaj, nič znižano – prejšnji mesec pa imeli še za 68 EUR, pa je vsezkozi kazalo takojšnjo zalogo, ni izgovora, da so kao dobili sedaj novo pošiljko, da bi lahko upravičili dvig cene – čisto vojnodobičkarstvo:

.https://www.mimovrste.com/dodatki-elektricna-orodja/einhell-bateriji-pxc-twinpack-40-ah-4511489

Odgovor na objavo uporabnika
še en primer nategovanja Mimovrste, 08.08.2022 ob 12:04

Pa ne samo to:

sem gledala en določen artikel, ki je bil pred tem udarnim znižanjem 68 EUR: Potm so dvignili sedaj ceno na 80 EUR; na Nemškem amazonu pa

 

Evo, dokaz:

 

nemški Amazon – 65, 99 EUR:

Slovenska Mimovrste pa 80, 30 EUR sedaj, nič znižano – prejšnji mesec pa imeli še za 68 EUR, pa je vsezkozi kazalo takojšnjo zalogo, ni izgovora, da so kao dobili sedaj novo pošiljko, da bi lahko upravičili dvig cene – čisto vojnodobičkarstvo:

.https://www.mimovrste.com/dodatki-elektricna-orodja/einhell-bateriji-pxc-twinpack-40-ah-4511489

https://www.amazon.de/-/en/X-Change-Volks-Battery-Proactive-Management-Situational/dp/B07NJ727HW/ref=sr_1_1?crid=DZD7WWN23YJ4&keywords=einhell+akku+2x+18v+4%2C0ah+pxc-twinpack&qid=1659952885&sprefix=einhell+akku+2x%2Caps%2C143&sr=8-1

Odgovor na objavo uporabnika
jaz tako, 08.08.2022 ob 10:15

Inšpekcija je točno na predloge, tudi anonimne, dolžna ukrepati. Je pa res, da nič ne delajo. Če gre kakšen primer v medije, potem ja. Tako delajo vse inšpekcijske službe, vsa politika, ministrstva, vse. Če ni v medijih, jih ne zanima, opravijo z levo roko.

kuverte, dogovori, prijateljske povračilne usluge jih še vedno zanimajo, kaj pa misliš…. Zato se nič ne premakne. Ne vsi, peščica je poštenih, ampak zadnjih 30 let je “kuvertanje” med njimi še kako živo.

Odgovor na objavo uporabnika
inšpektorji so od nekdaj zelo podkupljiva vrsta, 08.08.2022 ob 12:08

kuverte, dogovori, prijateljske povračilne usluge jih še vedno zanimajo, kaj pa misliš…. Zato se nič ne premakne. Ne vsi, peščica je poštenih, ampak zadnjih 30 let je “kuvertanje” med njimi še kako živo.

tako je to bo… krsitelj lepo kuvertico za insoektirja, kazni ni in on potem napise tak odgovor prijavitelju… tako gre to… kar lepo se podmazujejo ocitno

Trgovci vedno najdejo nove vrste prijemov, da zavedejo svoje stranke. zato je pozitivno da se obveščamo o takih zavajanjih in trgovca tudi izpostavimo. V pomoč je tudi posnetek ekrana, da nas trgovec ne more obtožiti laganja!

Odgovor na objavo uporabnika
lojzka762, 08.08.2022 ob 16:57

Trgovci vedno najdejo nove vrste prijemov, da zavedejo svoje stranke. zato je pozitivno da se obveščamo o takih zavajanjih in trgovca tudi izpostavimo. V pomoč je tudi posnetek ekrana, da nas trgovec ne more obtožiti laganja!

Za belo tehniko se mi še najbolj fer zdi una ponudba trgvocev: izenačimo ceno – torej najdeš na spletu ceneje, ti prodajo potem po tisti nižji ceni, če imajo oni kaj višjo – Npr. jaz belo tehniko kupujem  zadnjih 7 let kar v Bigbangu in so mi nam en hladilnik prodali potem  po 150 EUR nižji ceni ( namesto 1.200 je bil potem 1.050 z dostavo vred), kot je imela konkurenca, mislim da je bila  GA aparati takrat ceno 1.050 EUR….

Tudi na Mimovrste bi morali mal tako trazmišljat, da so pri mnogih stvareh precej dražji od slovenskih konkurenčnih ponudnikov in bi lahko imeli opcijo “izenačimo ceno”: Ampak  očitno jim tako dobro gre, da folk navali in kupi tudi po višji ceni pri njih, ker prej ne razišče po spletu ali pa ne zna najti isti artikel dosti ceneje pri slovenskemu ponudniku, kot je pri njih, z vključeno poštnino vred.

Eh Mimovrste se je pa zadnja leta zelo pokvaril. So me 2 x zafrknili, tako da ko karkoli iscem njihove strani sploh vec ne odprem.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj pa vem, 08.08.2022 ob 18:39

Eh Mimovrste se je pa zadnja leta zelo pokvaril. So me 2 x zafrknili, tako da ko karkoli iscem njihove strani sploh vec ne odprem.

Meni isto. Sem se vrnil k Shoppsterju (prej Ideo.si) in ugotovil, da je kar veliko artiklov znatno cenejših kot na Mimovrste.si. Ampak primerjalnik na Ceneje pa še vedno kaže, da je najbolj ugodno pri Mimovrste. Ali pa Harvey Norman za belo tehniko je tudi zelo ugoden.

Glede na to, da je celo minister Luka Mesec včeraj zvečer pri oddaji Odmevi na prvem programu TV priznal, da je pri delu inšpektorjev veliko kršitev, da so firme že en dan prej obveščene o obisku inšpektorjev je prava UTOPIJA pričakovati, da bo kmalu nekdo naredil red na tem področju.

Včasih smo bili v Mimovrste vsak teden, potem ko so pa za vsak najmanjši nakup uvedli takso za plačilo po povzetju smo se jih pa ognili v velikem loku. Pa ne zaradi tistega evra ampak zato, ker so kmalu nato izgubili tudi konkurenčne cene.

Po mojih izkušnjah sodeč je takšne razlike v ceni kot jih ima Mimovrste najboljše poskenirati ali poslikati ter nato podati prijavo direktno na tržni inšpektorat. Tam pa po novem pričakujemo bolj hitro in resno obravnavo, posebej sedaj, ko je novi minister naredil malo več reda na tem področju. Čas je že bil!!

Inšpekcija gre v akcijo šele takrat, ko je zadeva že tako vroča, da se ne morejo več pretvarjati da je vse v redu.

Moja izkušnja z Mimovrste. Naročil sem izdelek, ki so ga imeli na zalogi in je pisalo, da ga lahko osebno prevzamem naslednji dan v njihovi poslovalnici. No, pa ga nisem mogel, ker ga ni bilo. In potem vsak dan (tudi v nedeljo in na praznični dan) dobim obvestilo, da bo izdelek na voljo takoj naslednji dan…

Ni se mi mudilo in sem čakal, do kdaj bo ta nategunski trgovec pošiljal ta sporočila….in  jih je več kot mesec…. no končno  sem preklical to naročilo ter končal agonijo nesposobnega dostavljanja blaga.

Zato, če se vam mudi je boljše, da pobrskate med drugimi ponudniki!!

New Report

Close