Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A bi izvedli en masovni protest pred POP TV?

A bi izvedli en masovni protest pred POP TV?


Ti tumasta baba in prcofuknjena.
Gre za to, da ti nekdo vsiljuje shemo in ceno!!!!!!![/quote]
Nevermind what’s been selling, it’s what you’re buying…

Če se ne strinjaš s ceno, pač ne kupiš. Če je en artikel v štacuni po tvojem mnenju predrag, ga tudi ne kupiš, a ne?[/quote]
v stacuni imas izbiro, tu pa ne. Kot bi hotel kupiti kruh, zraven bi pa moral placati se suhe zemljice.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


važno da si ti mentalni podpovprečnež…..[/quote]

Bi se dalo razpravljati ja, kdo je tu gor mentalni podpovprečnež. Vsi težaki, ki že 3 dni utrujate za ta 2 evra na mesec, recimo.

Kaj pa naredite, ko se podrazi elektrika? Tud protestirate, podpisujete peticije in tezite? Vzemi ali pusti sistem, imate vso možnost zaključiti zgodbo z operaterji.[/quote]
In kje bos dobil elektriko, ce ti jo vsi podrazijo, ti pa se odklopis? Kaj razumes, da tak pristop ni pravi s strani operaterja in se sploh ne bi smel zgoditi?!

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nevermind what’s been selling, it’s what you’re buying…

Če se ne strinjaš s ceno, pač ne kupiš. Če je en artikel v štacuni po tvojem mnenju predrag, ga tudi ne kupiš, a ne?[/quote]
v stacuni imas izbiro, tu pa ne. Kot bi hotel kupiti kruh, zraven bi pa moral placati se suhe zemljice.[/quote]
Vseeno mislim, da bi ob res masovnih odpovedih paketov le-te prilagodili. Enega z žemljicami za takšno ceno, enega brez njih pa za takšno…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Bi se dalo razpravljati ja, kdo je tu gor mentalni podpovprečnež. Vsi težaki, ki že 3 dni utrujate za ta 2 evra na mesec, recimo.

Kaj pa naredite, ko se podrazi elektrika? Tud protestirate, podpisujete peticije in tezite? Vzemi ali pusti sistem, imate vso možnost zaključiti zgodbo z operaterji.[/quote]
In kje bos dobil elektriko, ce ti jo vsi podrazijo, ti pa se odklopis? Kaj razumes, da tak pristop ni pravi s strani operaterja in se sploh ne bi smel zgoditi?![/quote]
Primerjat energente z zabavo ni smiselno. Pa še pri energentih bi bilo treba zaropotat.

Haha, smešni ste. :))
Kar počakajte, da vam še mobilni operaterji spremenijo ali podražijo pakete, kar se bo do poletja gotovo zgodilo, ko bodo veljale enotne cene v EU in operaterji ne bodo več dodatno služili na račun mobilnega gostovanja.


Kakšne enotne cene? Potem bodo dali tudi enotne plače. 😛

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kakšne enotne cene? Potem bodo dali tudi enotne plače. :P[/quote]

če si glup si pač glup…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Kakšne enotne cene? Potem bodo dali tudi enotne plače. :P[/quote]

če si glup si pač glup…[/quote]
Tu se pa strinjava. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kakšne enotne cene? Potem bodo dali tudi enotne plače. :P[/quote]
Ampak si res mal glup, a ne?

če si glup si pač glup…[/quote]
Tu se pa strinjava. :)[/quote]

no vidiš, samo ne cvilit po monu zakaj je mobilna naročnina za 1€ višja in zakaj nisi bil obveščen (čeprav vsak operater o tem že obvešča nekaj časa) in da gre za kartelno dogovarjanje ipd.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Tu se pa strinjava. :)[/quote]

no vidiš, samo ne cvilit po monu zakaj je mobilna naročnina za 1€ višja in zakaj nisi bil obveščen (čeprav vsak operater o tem že obvešča nekaj časa) in da gre za kartelno dogovarjanje ipd.[/quote]
Jaz bom pisal, kar meni paše. Cvilim pa ravno tolk kot ti, na monu, če še nisi opazil. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kakšne enotne cene? Potem bodo dali tudi enotne plače. :P[/quote]
Ampak si res mal glup, a ne?[/quote]
Raje malo, kot fejst. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja kwa je ???Kdaj gremo protestirat pred poptv?Bodo lahko v zivo porocal:-)))))


Ampak si res mal glup, a ne?[/quote]
Raje malo, kot fejst. ;)[/quote]

Sej si fejst. Glup namreč.

Obeta se podražitev elektrike zaradi TEŠ-a. Me zanima, če bo Gunnar potem še rekel, da je to samo par kavic na mesec. Par kavic tukaj, par kavic tam, pa je v parih letih za dopust.

Bla bla bla…v desetih letih bi profitiral usranih 250 € …kakšen dopust si pa lahko privoščiš za tak dnar? mogoče v šotoru in ob plinskem gorilniku…mater ste goveda…
Prejšnji mesec sem si privoščil slušalke za 200 €…pa nisem čakal na to 10 let ampak sem se odločil v enem tednu…

saj bi lahko tudi sami operaterji to plačali a zdej bo pa za vsako spremembo višja naročnina?

najdi mi operaterja, ponudnika, prodajalca, izvajalca, dobavitelja, uvoznika, izvoznika ipd ki bo za nekaj plačal in to naprej ponujal brezplačno, ga ni razen če je opaljen nesebičen bogataš, takih pa tudi ni.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

najdi mi operaterja, ponudnika, prodajalca, izvajalca, dobavitelja, uvoznika, izvoznika ipd ki bo za nekaj plačal in to naprej ponujal brezplačno, ga ni razen če je opaljen nesebičen bogataš, takih pa tudi ni.[/quote]
Pa dosadan si covece bre

najdi mi operaterja, ponudnika, prodajalca, izvajalca, dobavitelja, uvoznika, izvoznika ipd ki bo za nekaj plačal in to naprej ponujal brezplačno, ga ni razen če je opaljen nesebičen bogataš, takih pa tudi ni.[/quote]
Pa dosadan si covece bre[/quote]

ma bre… kaj bereš? bre… bosanac.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Bla bla bla…v desetih letih bi profitiral usranih 250 € …kakšen dopust si pa lahko privoščiš za tak dnar? mogoče v šotoru in ob plinskem gorilniku…mater ste goveda…
Prejšnji mesec sem si privoščil slušalke za 200 €…pa nisem čakal na to 10 let ampak sem se odločil v enem tednu…[/quote]

Kdaj si bil pa ti nazadnje na kavi? Od kdaj par kavic stane 2,5 evra? Pomnoži to še parkat, da zajameš vse kavice, ki jih od nas terjajo razni ponudniki za brez veze, pa imaš konkreten dopust!!


Raje malo, kot fejst. ;)[/quote]

Sej si fejst. Glup namreč.[/quote]
Neodločen pa si. Če 2h boš spet drugače napisal. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kavice bo zamenjal s kosili, pa bo problem rešen. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bla bla bla…v desetih letih bi profitiral usranih 250 € …kakšen dopust si pa lahko privoščiš za tak dnar? mogoče v šotoru in ob plinskem gorilniku…mater ste goveda…
Prejšnji mesec sem si privoščil slušalke za 200 €…pa nisem čakal na to 10 let ampak sem se odločil v enem tednu…[/quote]

Kdaj si bil pa ti nazadnje na kavi? Od kdaj par kavic stane 2,5 evra? Pomnoži to še parkat, da zajameš vse kavice, ki jih od nas terjajo razni ponudniki za brez veze, pa imaš konkreten dopust!![/quote]
Par kavic ( 2x) stane pri nas 2.4 € x12= 25€/leto…in ko greš kupovat npr superge za 100 ali za 125 €, dobiš popolnoma enako kvalitetne superge in ne profitiraš nič…če ne razmišljate na tak način, ste vosli…na par eurih na mesec še nihče ni prišparal za karkoli konkretnega…

najdi mi operaterja, ponudnika, prodajalca, izvajalca, dobavitelja, uvoznika, izvoznika ipd ki bo za nekaj plačal in to naprej ponujal brezplačno, ga ni razen če je opaljen nesebičen bogataš, takih pa tudi ni.[/quote]

pa saj ne ponujaja brezplačno daleč od tega recimo pri telekomu je modri paket 60€ na mesec!!!

New Report

Close