Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A bi se šla danes MoNa z mano napit

A bi se šla danes MoNa z mano napit

Soncece jaz sem zadrgnjena? Kdo je prvi zacel z nesproscenostjo in zadrgnjenostjo? Jaz aha aha ziher 🙂

Ah kaj pa ti ves kaj je vesela druzba ce jo isces tu na MONu? Jaooooooo :)[/quote]
Ti Mamba ne zastopiš nč. Čist nč.
Jaz na MONu ne iščem veselo družbo. Ravno obratno. Vesela družba sem jaz in sem danes pripravljen pomagat in razveselit eno, al pa celo dve, tri…… MONe, ki so mogoče danes malo žalostne.
Cviček ima pač to dobro lastnost, da razvedri dušo in telo. IN jaz to danes ponujam. Zastonj.
A ni to fajn?[/quote]

Seveda 🙂

Vso sreco pri iskanju 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.


A da bi midva imela kakšen problemček? Kakšen pa?
To pa skoraj ne verjamem. Ne vidim problema….
A se bojiš, da bi krače al pa cvička zmanjkalo?
To se pa ne rabiš bat. Vsega dost. Krač in cvička.[/quote]

Ma, kaj hrana in pijača…ti bi mogu bit tih, ker te neb pustila do besede :-)[/quote]
To pa ne vrjamem…
Mam rad čvekasta ženščeta…
Takrat, ko bi ti mela polna usta mesa, čebule, paradajza, kruha…..bi bla ziher tiho in bi jaz takrat uletu z besedo….
Pa kar orenk močan bas imam, tako da bi te moji decibeli preglasili….
Pojem bas v našem vaškem kmečkem zboru drgač….

Ma, kaj hrana in pijača…ti bi mogu bit tih, ker te neb pustila do besede :-)[/quote]
To pa ne vrjamem…
Mam rad čvekasta ženščeta…
Takrat, ko bi ti mela polna usta mesa, čebule, paradajza, kruha…..bi bla ziher tiho in bi jaz takrat uletu z besedo….
Pa kar orenk močan bas imam, tako da bi te moji decibeli preglasili….
Pojem bas v našem vaškem kmečkem zboru drgač….[/quote]

Saj ja nis mislu, da mene polna usta zaustavijo? 🙂
Dej še povej…kako je s komarji…maš ti al moram za zaščito sama poskrbet? 🙂

same stare klopotače takoj temo zasmetijo

Sej veš monovke ne pijejo, ne seksajo, ne jedu mesa……….težka bo

A ni hudo, da še za jest in put ne najdeš danes prjatla kaj šele za pomagat.

Komarjev se ne rabiš bat ,ker bova jedla čebulo. Čebula komarje odganja.
Resda na ma bo pol iz ust po čebuli smrdelo, ampak saj se ne misliva kušvat….no ja…..

No ja…pol ni panike .-)

kjo boš nafutrou in napoju puklič, da jo pridem nategnt.

Teb trezne ne rada položit?


No vidiš. To tud jaz pravm.
Saj, če se ne bo nobena javla, bom pač povabu staro družbo, ki nikol ne zataji.
Ampak, jaz sem danes hotu malo spremembe, da se nekaj novga dogaja.
Pa tud krač in cvička mam še dost. Itak že drug pričenja zoret……dobra letina se obeta..
Če seveda ne bo toča stolkla…..

Kje so vse stare klopotace? Nobene ne vidim v tej temi :)))

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Teb trezne ne rada položit?[/quote]
niso vse ti, ki se zapiješ do nezavesti ☺

Teb trezne ne rada položit?[/quote]
niso vse ti, ki se zapiješ do nezavesti ☺[/quote]

pr takmu ko ti, je boljš bit nezavestna.


Ti “kulandija” kar tihu bod! Jaz se nč ne skrivam.
Sem pa moral glih zarad tebe enga druzga psa kupit. Tazga hudga đuketa sem kupu in če boš s tiistim jezikom preveč otepala in mi grozila, bom to tanovo mojo pasjo mrcino nate nadražu, da te bo malo sprehodu.

Verjetn je premal ponudbe pri desertu, ki ni nujno na koncu.


niso vse ti, ki se zapiješ do nezavesti ☺[/quote]

pr takmu ko ti, je boljš bit nezavestna.[/quote]
se vidi ja, kaj se ti dogaja — ker augenmas ti pa ne funkcionira

Kje maš po uno, ki je hrošče pobirala. Ziher si se slabo z desertom izkazal, da ne pride več.

Pa saj vidiš, kaj mi je zgoraj napisal. Smrk, smrk, ko mu bi vsaj pjes crknu!!!


Kakšne hrošče?!?!? Kakšen desert?!?!? Ne vem za katero se to gre?!?!?
A to misliš uno, ki je malo šepala in na ta lev uč škilila, da nisem vedu al gleda mene al gleda svoja velika stopala.?

Pa saj vidiš, kaj mi je zgoraj napisal. Smrk, smrk, ko mu bi vsaj pjes crknu!!![/quote]
Kaj se pa prec začneš cmerit?
Saj, če mojmu novmu psu rečem ; “lezi” se on takoj ustav in se uleže, pa z repom začne mahat. Je pa res, da ma ta moj pes eno grdo navado in to je, da ljudem, ki jih sploh ne pozna, jezik kaže. To ga moram pa še odvadit.
Mu je pa ime Sultan drgač…


Kakšne hrošče?!?!? Kakšen desert?!?!? Ne vem za katero se to gre?!?!?
A to misliš uno, ki je malo šepala in na ta lev uč škilila, da nisem vedu al gleda mene al gleda svoja velika stopala.?[/quote]
A ni bla u škornjih in lepo pridno ko mravljica tekala po njivi? Sam, res si se moral slabo odrezati.

Uh…..evo……tukaj klofam z vami, na šporhajtu mi je pa krača ta cajt zavrela in mi skipejla….. Zdaj bom mel pa delo k je vse zasrano po šporhajtu…..
Še kake dve ure mora vret in v piskru skakat, pol bo pa že za probat….

New Report

Close