Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A bi šla katera monklja z mano naga v hosto na preživetje

A bi šla katera monklja z mano naga v hosto na preživetje

Ne nabijaj, jaz sem resno mislila, potem sta se pa takoj dve željne pozornosti prikotalkale in se ponujale! Preden sem se jaz oglasila, sta samo škile metale na tole temo, oglasit se pa nista upale!
Zdej se pa lepo za rokice primte in odguzite tja v šumo, briga me!
Bajdevej: medveda znam odret, s kožami sem dobra!

Robinzon se bere bolje kot Bedanc.

Punce, ne se preštirat! Če bo vas več kandidatk, bom vse vas uzel sabo v hosto. Več vas bo, več bo rok za delo.
[/quote]
Če bo več kandidat se bo samo medvedu smejalo nad takim izborom hrane :)))

Ne nabijaj, jaz sem resno mislila, potem sta se pa takoj dve željne pozornosti prikotalkale in se ponujale! Preden sem se jaz oglasila, sta samo škile metale na tole temo, oglasit se pa nista upale!
Zdej se pa lepo za rokice primte in odguzite tja v šumo, briga me!
Bajdevej: medveda znam odret, s kožami sem dobra!
[/quote]

Se vidi, da si prav ti tista za z njim v divjino, ce znas medveda odret.
Jaz ga ne znam, bi bila bolj za gobice kot za zivalice.
Tako, da ti kar pogumno v hosto, pa kaksen blog napisita kako je slo.

Z golimi rokami ga bo zadavu, a ti je jasno, zdej pa bejž še ti nekam! In ne moti!
[/quote]
Medved bo crknu od smeha!!!

Kao goli v gozdu, sam na TV cenzurirano, ne kažejo golih, brezveze.

Gol sprehod po gozdu sigurno dobro za zdavje.

Kao goli v gozdu, sam na TV cenzurirano, ne kažejo golih, brezveze.

Gol sprehod po gozdu sigurno dobro za zdavje.
[/quote]Goli junak se klopov boji, pa bi medveda odiral, lisico obaril, medtem bi pa spremljevalko dihur preganjal.

Nič ne bo goli junak. Brez mobitela ti bo vsaka ušla, še strah pred pajki na praproti bi prenesle, da ni telefončka pač ne.

Da ne bodo kandidatke ljubosumne, nism v izboru, sem samo gozdna vila :-)))))

In vsi prisotni, top tema dneva, malo sem se polulala od smeha.

Stari, pomoje sem te prepoznala. Ampak sem ti že zdavnaj ušla! 🙂

Evo me nazaj
No, kako ste se pol odločile monklje? Kolk vas gre pol z mano v hosto v Evinem kostumu?
Ste se doma zmenile? Vas bodo doma pustili? Ste vse poštimale in pripravile za odhod, posesale, pomile, mački natresle dost briketov, rože zalile itd…?

Tvojim mon princeskam privošči kraljevski zajtrk -gozdne sadeže,…ne pa polže..
Srečno in mirno v gozdu, lp 😉

Lej vidim, da si ostal sam. V hosti pa to ne gre. Zato se ti javljam samo povej kje in kdaj. Jaz bi bila zato, da se zunaj še malo ogreje potem pa greva. Znam odreti žival in poznam par gob tako, da sem sigurno dobra izbira.
Pa še to doma imam poštimano, mož je rekel, da lahko grem malo po svoje pa več ko nas bo bolje bo.

vi niste normalni ahahaha

vi niste normalni ahahaha

Bi bilo vredno poizkusiti, nekje na skriti lokaciji, daleč proč od ljudi. Čisto simpl nagi, vsi enaki. Mogoče bi prišle adidaske prav, v primeru., da ta naš robinzonček zgreši medveda.

Ej ta forum tolko šteka, da ne morem več nič napisat. Pa glih zdaj, ko imam jaz temo gor in bi rad dobil eno tukajšnjo nagico za sabo v hosto.
Jaz sem včeraj za probo že malo hodil nag okoli hiše doma, da sem malo kožo na riti pivadil, da me ne bo potem preveč ožgalo in da ne bom preveč svetil s to mojo belo ritjo. Če bo moja rit preveč bela, bom preveč opazen in me bo divjad odkrila, ko jo bom z lesenim kolom čakal v zasedi. Priporočam predčasno sončenje gole riti tudi vsem vam monkljam, ki boste z mano odšle, da tudi vaša rit ne bo preveč v nebo vpijoča in se bo že na daleč šajnala.
Res pejte, saj jutri bo več sonca. Pa nič namazat s kakšno zaščitno kremo, ker mora rit bit lepo zagorela da se bo barvno lepo zlila z okolico.

Ej ta forum tolko šteka, da ne morem več nič napisat. Pa glih zdaj, ko imam jaz temo gor in bi rad dobil eno tukajšnjo nagico za sabo v hosto.
Jaz sem včeraj za probo že malo hodil nag okoli hiše doma, da sem malo kožo na riti pivadil, da me ne bo potem preveč ožgalo in da ne bom preveč svetil s to mojo belo ritjo. Če bo moja rit preveč bela, bom preveč opazen in me bo divjad odkrila, ko jo bom z lesenim kolom čakal v zasedi. Priporočam predčasno sončenje gole riti tudi vsem vam monkljam, ki boste z mano odšle, da tudi vaša rit ne bo preveč v nebo vpijoča in se bo že na daleč šajnala.
Res pejte, saj jutri bo več sonca. Pa nič namazat s kakšno zaščitno kremo, ker mora rit bit lepo zagorela da se bo barvno lepo zlila z okolico.

Evo spet je forum zaštekal. Naj gre u rt!

New Report

Close