Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A bo kod Bojana Pozarja volil na parlamentarnih?

A bo kod Bojana Pozarja volil na parlamentarnih?

Mogoče to, da je Slovenijo osamosvojila, pridružila v EU itd…?

Mene pa zanima kako lahko nekateri volite levo??a ne vidite koliko skode nam delajo vsi skupaj?jaz bom volil nsi ali pa sds stranko. Postena politika za postene slovence.
[/quote]

No, nekaterim je treba res večkrat povedati, da kdor ima vsaj malo inteligence v glavi, enostavno ne more voliti ničesar desnega.

Kaj je SDS kdaj kaj dobrega naredila za Slovenijo? A kdo ve?

No, nekaterim je treba res večkrat povedati, da kdor ima vsaj malo inteligence v glavi, enostavno ne more voliti ničesar desnega.
[/quote]

Ravno obratno je v resnici. To je dejstvo.

Šarec z SDS-om nikakor ne bo šel v koalicijo! Naslednja vlada bo levo – sredinska, sestavljala jo bo stranka Marjana Šarca + SD + še kakšna leva ali sredinsko leva.
Šarec ne prenese Jajota, kdor tega ne vidi, je dejansko slep.

Kaj je stranka SD naredila dobrega za slovenijo?kdo ve mogoce??sama tisina, saj sem vedela…

Uh, madona, res si prava levičarka! Ki se zavzema za ukinitev pravice do splava, za verouk v šolah, za večjo vlogo cerkve, popolno privatizacijo zdravstva, delno privatizacijo šolstva in ukinitev socialne države!
Sramota, da si sploh rečeš levičarka!!!

Naredila je drzavo Slovenijo in glas za vse Slovence zunaj in znotraj meja slovenije. Je postena, neskorumpirana stranka ki zastopa slovence. Jaz bom tudi volila SDS na volitvah. Srečno!
[/quote]

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, hvala za tole, pravijo, da je smeh pol zdravja!

Uh, madona, res si prava levičarka! Ki se zavzema za ukinitev pravice do splava, za verouk v šolah, za večjo vlogo cerkve, popolno privatizacijo zdravstva, delno privatizacijo šolstva in ukinitev socialne države!
Sramota, da si sploh rečeš levičarka!!!
[/quote]

Jah, če je alternativa skorumpirano zdravstvo, poneumljajoče šolstvo, nedelujoča in totalno skorumpirana državna uprava, potem vzamem v zakup tudi nekaj ropotanja glede splava in verouka.

Se pa za to ne zavzemam. Ker gre točno samo za to, za ropotanje. Sprememb pa na tem področju ne bo nobenih, tud če desni pridejo na oblast.

No, nekaterim je treba res večkrat povedati, da kdor ima vsaj malo inteligence v glavi, enostavno ne more voliti ničesar desnega.
[/quote]

Podpisujem. Desnica pomeni vrnitev v srednji vek. Požarja, da bi volila ? Hahahaha, vic stoletja.

Uh, madona, res si prava levičarka! Ki se zavzema za ukinitev pravice do splava, za verouk v šolah, za večjo vlogo cerkve, popolno privatizacijo zdravstva, delno privatizacijo šolstva in ukinitev socialne države!
Sramota, da si sploh rečeš levičarka!!!
[/quote]

Ah, to je ena, ki stalno to napiše, da je levičarka in da bo volila SDS. Nima je smisla resno jemati, ker je zelo “hecna”. lahko, da je to samo neka naštudirana vloga, ki jo igra po forumih in misli, da bo palila.

No, nekaterim je treba res večkrat povedati, da kdor ima vsaj malo inteligence v glavi, enostavno ne more voliti ničesar desnega.
[/quote]

Churchill je enkrat rekel, da kdor pri 20 voli desno nima srca, kdor pa pri 40 levo, pa nima pameti.

In se kar strinjam.

SDS

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, hvala za tole, pravijo, da je smeh pol zdravja!
[/quote]

Ti si gnoj.

Požarja? Ne . SDS ne. Za ostalo se je treba odločit.

Podpisujem. Desnica pomeni vrnitev v srednji vek. Požarja, da bi volila ? Hahahaha, vic stoletja.
[/quote]

A zato so potem Nemci v srednjem veku?

Požarjev program je neuresničljiv, popolna fantastika, ki ni podkrepljena z zakoni in predpisi, ki veljajo v RS. On bi bančno luknjo razrešil in zaprl vse odgovorne s pomočjo ISLANDSKIH DRŽAVNIH TOŽILCEV??? Ne me hecat, no, saj nisem včeraj padla z lipe!
Požar je totalni populist. Razumnih ljudi po navadi populisti ne prepričajo.

Koga bom volila? Zagotovo nič z desnega pola. Na levi pa še razmišljam.

A zato so potem Nemci v srednjem veku?
[/quote]

To ravno niso, bodo pa kmalu v kalifatu, po zaslugi mame Merkel.

Levaki že veste, zakaj volite levičarsko komunistične stranke.
Ker pač že vse življenje živite na račun komunističnih privilegijev. Lenuhi lopovi, prevaranti in privilegiranci pač volijo komuniste. Ker v komunizmu zaradi prikrivanja zločinov, dobro živijo dediči zločincev njihovi prijatelji in prijatelji teh prijateljev. Ker drugega resnega razloga, da postaneš levak, dejansko ni.
Simpelj ko pasulj.

Podpis

Evo, povprečen inteligenčni domet desničarja:-)

Ti si gnoj.
[/quote]
Takšne izjave, kot je tale tvoja o gnoju, bi morali sodno preganjati.
Kako se lahko spustite na tako nizek nivo, pravzaprav pod vsakršen nivo?


Takšne izjave, kot je tale tvoja o gnoju, bi morali sodno preganjati.
Kako se lahko spustite na tako nizek nivo, pravzaprav pod vsakršen nivo?
[/quote]

Zdaj ti bo očital, da si ga žalil, ker si mu rekel, da je treba ljudi s takimi izjavami sodno preganjati. ;-DDD

Doživeto (skoraj) vedno, kadar sem v dialogu s provokatorji na tem portalu.



Zdaj ti bo očital, da si ga žalil, ker si mu rekel, da je treba ljudi s takimi izjavami sodno preganjati. ;-DDD

Doživeto (skoraj) vedno, kadar sem v dialogu s provokatorji na tem portalu.
[/quote]

Hahahaha

Kdaj je SDS naredila karkoli dobrega za Slovenijo?

New Report

Close