Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A BO SPLOH KDO VOLIL šARCA IN LMŠ

A BO SPLOH KDO VOLIL šARCA IN LMŠ

Po moje nobeden.

Odgovor na objavo uporabnika
uhjhj, 13.11.2021 ob 12:02

Po moje nobeden.

UF kolk si ti v zmoti… Pomoje sds ne bo volil nobeden 😀

Jaz ga bom.  Če ne bodo ustanovili kakšne nove stranke, ampak s točno določenimi ljudmi, ki bi potencialno bili vredni mojega zaupanja in glasu. V mislih imam dve osebi, kateri bi dobili moj glas in mislim, da tudi veliko drugih.

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Jj, 13.11.2021 ob 13:25

UF kolk si ti v zmoti… Pomoje sds ne bo volil nobeden 😀

ti imaš pa res slabo mnenje o Slovencih:-(

Jaz ne bom ne SDS in ne Šarca.

Jaz ne bom volil nobenega. Ko vas jebe. Tanja naj mi ga cuzne potem naj pa razširi noge ubogim migrantom, Alenka tudi, Lukec naj spizdi izvajat svoje komunistične eksperimente kam drugam, Šarec je pa itak zanič komik in ne politik. SDS je nesposoben, NSi je njihov hlapec, torej kaj sploh še ostane v tej gnili državi?

hahaha, jaz bom volil fašiste SDS! h e c a m s e, ne bom volil fašistov itak da ne!

Seveda bodo.  Janša ima najbolj stabilno volilno telo v državi, problem je le, da je premajhno, da bi mu omogočilo vladanje.

Zdaj ima sicer problem s strankami, katere bi mu lahko po volitvah pomagale tvoriti koalicijo – Desus in SMC sta mrtvi in sta dokaz, da sta izgubili volilce, ki NISO Janševi volilci, pa tudi ne volilci NSi (sicer bi le-ta pobrala njihove glasove in bi ji podpora zrasla).

Razne stranke Pivčeve in Požarjeve (če so spet poskušal vpletati v olitve) so bv.

Ne vem, na koga pravzaprav računa Janša, ampak glede na rošade v energetiki bi znalo biti, da ve, da ima pred sabo  zadnje mesece kraje, zato tako hiti.

Odgovor na objavo uporabnika
bomo videli, 13.11.2021 ob 14:03

Seveda bodo.  Janša ima najbolj stabilno volilno telo v državi, problem je le, da je premajhno, da bi mu omogočilo vladanje.

Zdaj ima sicer problem s strankami, katere bi mu lahko po volitvah pomagale tvoriti koalicijo – Desus in SMC sta mrtvi in sta dokaz, da sta izgubili volilce, ki NISO Janševi volilci, pa tudi ne volilci NSi (sicer bi le-ta pobrala njihove glasove in bi ji podpora zrasla).

Razne stranke Pivčeve in Požarjeve (če so spet poskušal vpletati v olitve) so bv.

Ne vem, na koga pravzaprav računa Janša, ampak glede na rošade v energetiki bi znalo biti, da ve, da ima pred sabo  zadnje mesece kraje, zato tako hiti.

@ odgovor na Jj

Sarec je podoben rang kot Damjan Murko.   Ne ves ali bi se jokal al smejal, ko ga poslusas.    Tak bi bil Sloveniji le v sramoto.

Jansa ima veliko vec sans, kot bi si kdo mislil.   Presenecenje na volitvah vsekakor bo.

Veliko je bilo pričakovanj, pa nič od tega. Vedno bolj podoben Janši.

Jaz vem koga ne bom volil. Komika in njegove brezveznike na levi sigurno ne bom, ker nimajo nobene izvajalske moči za nas gospodarstvenike. Oni vsi mislijo, da nastopajo na gledališkem odru in da je vse v leporečenju. Raje imam Jelinčiča, ki zna vsaj pošteno koga poslati u “k….”.

Na koncu vidis, da je se edini normalen ravno gospod Janez Jansa.

po mojem vse monklje.

Nekaj malega se je naucil leporeciti, sicer pa je naredil zelo malo. Pravzaprav je naredil tako malo, da verjetno tudi škode ni velike naredil. Takega ne rabimo. Jj ne bo zmagal, ampak dala bom glas sds. Prvi v vseh letih, ki so prepričali z delom. Bo pa zmagala desna opcija, skoraj sigurno. Prostor za nove stranke še je.

Šarac je moral vrzt puško v koruzo, ker je levica srala in smc in desus izdajlci so samo še čakali.

Je pa res, da je nesposoben. In ta stranka je poskrbela samo za une prjatle kamnčane, ostali člani so jim bli pa nebodigatreba odveč. Še janša bolš skrbi za svoje, kokr je poskrbel Šarec.

Daj nehaj že smetit in nabijat odgovore, saj vidimo, da se svečke bojite Šarca…  Še bolj pa kakšnega novega, ki zna vstopiti v politiko, le da še ne veste, za koga gre in katerega se je potrebno bati ter posledično kozlati po njem….

jaz ga bom volila. Ker je edini ki si upa na glas povedat, da je baba žaba, žaba pa ni človek.

Odgovor na objavo uporabnika
Pinokio, 13.11.2021 ob 14:17

Sarec je podoben rang kot Damjan Murko.   Ne ves ali bi se jokal al smejal, ko ga poslusas.    Tak bi bil Sloveniji le v sramoto.

Ahahaha… Po tem kar imamo, ne vem, no… a je sploh kako lahko še hujša sramota? Meni je bil Šarec všeč že prejšnjič ko je vladal. Tak ljubi mir je bil, no, en škandal je bil zaradi sendviča. Nobenih žalitev naroda…

In kaj je narobe z Damjanom Murkom?  Saj je boljši kot Janša, a mogoče ni?

 

Kogarkoli na levi bodo volili jih bo nategnil, kul se bo skregal sam s sabo, novi obrazi bodo spet samo lačni odojki kateri bodo samo žrli in kradli.

Ostanejo nam stre stranke, brez kobile in penzićev, upam sicer da bodo levičarji razpršili glasove med miljon nekih novih list, torej bo vladaj IJJ še naprej, kar je po mojem prepričanju garancija za nadaljno rast gospodarstva, plač in standarda na sploh, kdaj nam je standard najbolj zrasel, v drugi polovici prve vlade, zakaj sem se zapomnil , zato ker sem 1.1 2007 nastopil novo službo za 1200 do 1600 netto meseno, odvisno od ur in uspešnosti, to je bilo takrat skoraj dve moji plači v prejšnjem podjetju, konec 2008 pa sem jih šišal samo še za nekaj100 €, seveda zmenjen sem bil nominalno, oni so pa lepo lezli gor po lestvici.

Danes imam plače 3500 , nekdani sodelavci pa  1300…

Ne bom ga volil, saj imamo zaradi njega ĐejĐeja.

Jaz ga po vsej verjetnosti bom. Vsaj pokvarjen ni.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bom, 13.11.2021 ob 17:32

Ne bom ga volil, saj imamo zaradi njega ĐejĐeja.

Nope, Gargamela imamo zaradi Fajonkle in Mesca, ki sta ga rušila, podkupljivi Desus in SMC pa ga sta ustoličila.  Torej ti 4 odpadejo.

New Report

Close