Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A čmo spet mal musko poslušat?

A čmo spet mal musko poslušat?

Ej, tele fore avto + aktivno sodelovanje pri prepevanju 🙂 so sploh nekaj boljšega. Meni se je že parkrat zgodilo, da mi kakšen, ki stoji ob meni (na semaforju) čez šipo kaže znak, da sem ubrisana. 🙂 Sam, boli me, važno, da je men luštno… hehe Zato pa se ful rada vozim sama. Al pa s prijateljico in se greva potem duete… :))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

:))

Ej, midve s prijateljico sva 1x uspeli priti do Graza! Sva se do Trojan zgovarjali, potem pa nabili muzko. Sem vmes samo vprašala, kam čva it, pa je rekla, da kamorkoli… Sva pa tko še v Ikei nabrale mal robe. :))

Sicer imam pa tudi jaz večkrat “problem”, ker bi ful komadov poslušala, pa je pot prekratka, haha.

Lahko noč! Pa hvala za spet popestren večer. 🙂

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Vrati se….

sa vinom na..

i kad mi dođeš…

Sve bi da da si tu
barem jedan tren da vičnost bude…..

jugo muziko pa še prav posebej

Ja in? Mene ne moti, če jo sovražiš. 🙂 Bo vsaj za nas več, hehe

kaj pa tale?

B. Adams v priredbi hehehe

Dober, ja

Pogrešam pa njegov Kasno je sad……

Laura Pausini v hrvaščini 🙂

… kaj pa tale, še pomnite?

tale je bla boljša

New Report

Close