Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a imate frizerje za svoje psihoterapevte

a imate frizerje za svoje psihoterapevte

V glavnem so res frizerke zelo omejene. Se spomnim v OS. Tiste extra butaste so sle na frizersko solo.

Mogoče jim šola ni šla in učenje jim ni dišalo, vendar jih zgodnji začetek služenja lastnega kruha in življenja ter delo z ljudmi, da izobrazbo za življenje in razgledanost, ki ga ogromno doštudiranih ne doseže zlepa, tako da ne podcenjuj in ne žali.

Frizure si pa ne znaš sama zrihtat!

Frizerke so edini ljudje na svetu, ki obvladajo vsa področja – od mikrobiologije pa vse do astrofizike in črnih lukenj. Škoda le, da me postrižejo v pičlih parih minutah in ni časa za poglobljene debate.

Midve pa opravljava osebo, katere fotko prinesem oz. pokažem kot primer, kaj bi rada na glavi 🙂

Nič osebnega ne vem o njej in ona tudi ne o meni, razen da živim v vasi in imam psa.

Ko sem še redno hodila h frizerki, sem bila tiho kot miška. Če me je kaj vprašala, sem v glavnem odgovorila z enozložnicami.

Berem pa vidim da imate v večini frizerke tam v spodnjem predalu, ker jih potegnete ven samo kadar je treba frizuro zrihtat in vam po iq in priznani izobrazbi ne sežejo niti do kolen, no predvidevam. Hahaha

Imate srečo. Pri meni so bile to večinoma prijateljice, tako da molk in bolščanje predse ni prišlo v poštev. Je bila pri prvi kar muka izognit se vsem vprašanjem in radovednem zasliševanju.
No pri drugi se je pa izkazalo da ima mogoče težave ,morda psihične, ne vem. Sem se ji morala kar zamerit nekoč, ne vem s čim, s kakšno besedo ali molkom najbrž, ker mi je kar dobro zasmodila lase. Nekoč sem naključno stopila v njeno stanovanje, sedeli sva sicer na terasi pa je imela v stanovanju….prisežem kaj takega še nisem videla!!!

Ob steni mačje stranišče okrog pa 2m nafrcan sprijet prelulan prekakan pesek iz mačjega stranišča. Vmes posmrkani robci, uporabljene čistilne krpice za očala, ovitki od bombonov. Na kavču in okrog kavča oblačila kot bi jih nekdo stresel iz dveh kovčkov in premešal. Med vsem tem zmečkan papir. Kap me je skoraj!

No sedaj iščem novo , pa diht v glavo in ne preveč radovedno.

New Report

Close