Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A imate tolk…

A imate tolk…

…jajc,da priznate,kdo med nami se s kom resnično pozna(ne samo virtualno)?
Sp

P.s.: Na tem forumu,seveda!

Imam – imam najlepšo in najbolj prijazno prijateljico na svetu – SončeK!

Ekola, pa sem povedala…
Me pa zanima, kdo bo še priznal…….:-))

No jajc nimam med nogami, upam pa si, ja moja Žverčka je tista s katero sva si že gledali iz učk v učke! Cmoka Žverčka!
Pa veš kaj, če že sprašuješ če imamo jajca, bi se spodobilo da najprej ti poveš ali jih imaš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa povej, da me ni treba dolgo na kofetek vabiti…:-)) Jaz kar pridem, pa je!
:-))

Ti že veš,al pa?
Sp

Pa si me prehitela draga prijateljica moja! Cmoka:))))!

In tistole najlepšo in najbolj prijazno, jaz dodajam tebi vse nazaj in zraven še najboljšo! pa-pa

Hvala.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, pa mi ne vemo???????
A???????????? Upaš na glas povedati?

žalostno pa ugotavljam, da se bodo naša priznanja ustavila pri celih dveh – treh osebah…:-(

Upam pa, da ostale čimprej vidim….:-)

Jaz ne poznam nobenga, pa bi rada vse po vrsti, hihi.

Evo, sem se skoraj iz stola zvrnila, ne seri in spet tele uganke, joj na to se še ne ne morem navaditi, razo vsaj zbrise ko postane napeto, ti pa izzivas naprej. Imaš jajca, ne vem, predvidevam pa da jih imaš, saj si moški ne, ali nisi???

cmoka, pa drugič me prej opozori za take šoke, mater da me ne bo še kap?! Si pa poreden tudi ti danes in evo sva že dva ali pa nas je več…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem sprevržen do kraja!Počnem vse!Poznam pa samo…pravzaprav nimam jajc,da bi to povedal,kdor pozorno bere pa ve,koga poznam.
Lepa si
Sp

Dobro jutro vsem, vsakemu posebej enega cmokca.

jaz iz tega foruma ne poznam nobenega, poznam pa enega iz Mladih, samo ne piše nič več.

Čao!

jes tud’……:-))

Hely, kaj pa letalo?! A lahko poletim nameso tebe?! Veš, ti zaupam, kako sem se znebila strahu?! Šla sem v Bovec, sedla na eno “zgnetano” (oprostite, izraz mojega očeta, ki nikakor ni hotel poleteti z nami) letalo, pa je bilo…. pa še Sprevržkota ni bilo zraven, čeprav je menda bila pilot pred dvanimi časi…:-))))

Cmoka na lička.

daj povej noooooooooooooooo, matr sem firbčna.

Jaz osebno poznam!

Ajdo,Leno,BGV,Leech,Mojca,Treshold,ddot77,Katarina,Daisy,Popcorn,Eagle,Vodnar,Mateja*,Tigrica,Razbojnik,Darko,Megaboy,Acerola,pa še kakšnega!!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

jaz po svojih občutkih napisati ali kaj?! Direkt useki, pa bo.
Čakam glih dve sekundi! Štejem ena…….

Čau Shaky!Khm,kako naj se izrazim,jaz nekako poznam,khm…tvojo ritko(btw,F pomeni:Forumaš),drugače pa samo enega(no eno).
lepa si
Sp

še vedno pa ni nas zraven – bi šlo?!

Cmoka na lička.

A še nisi ugotovila kdo ima jajca in kdo ne, joj sem prej pozabila, da imam jajca v hladilniku in to 20 komadov, če jih kdo potrebuje, naj kar pride, po svoja jajca! Mogoče bo potem vse lažje, vsaj lačni ne bomo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aja, pa za Sharkyja tudi vem kako izgleda.

Hihi, bom vzela pomirjevala… sej bi ti odstopla polet, sam pole pa res ne bom nikol šla….
Jp, u Bovcu sem enkrat že skorej letela… bli smo dogovorjeni… potem pa je blo ful oblačno in se ni splačalo it, ker ne bi blo kaj videt…
Drgač pa si bom probala Sprevržkota zrihtat za to poletje :))
(Ima kdo kaj proti?)

Čauči lepotičke in lepotičkoti.

… dve (bolj počasi štejem, ne znam hitreje).
Če glih zdaj ne napišeš, bom jaz! Jasno?!

Brez cmoka, grd si, veš. Izzivaš, sam pa ne napišeš.

O Helči, cmoka, ja tudi jaz komaj čakam da spoznam še ostale moje “prijatelje”-“prijateljice”!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pod pogojem, da nas vzameta zraven. Jasno?!
:-)))

Mater,kako mi je žal,da sem začel to temo!
Tršica,a grem lahko lulat?
Sp

New Report

Close