Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A imate tolk…

A imate tolk…

Nema toga – tako napiši, zadnjo možnost imaš (prosim, pa ne me izdati…)…:-))))))

Ej, ti si pa legenda…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če izdam sebe,izdam tebe!
Lepa si
Sp

Ne, pa ne boš izdal mene – sebe boš!!! :-)))))

Ja takoj pojdi, ker itak nimas jajc da bi se igral do konca, pa se razota poklici ker morata oba lulati.

besede, besede so vajin moto

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zdej glih ne sledim…. a se mejbi mente za kakšen meeting?
“Meeting resnice”, ki bi se sprevrgu (prosto po Sprevržencu) v meeting lupčkanja lepih :)))
Če je tako, moram nujno po novo labello. :))
Č
a
u
č
i

Veš kaj, morda pa on misli le takšna bližnja srečanja iz oči v oči?! A?! A slikica velja?!
:-)))))

Ej kjer se prepirata dva, da ne bom nazadnje jaz zopet iz stola padla.Ko bom kaj prebrala kar ni res!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

z Labello še malo počakaj….. bi pa lahko kaj ratalo, samo, lepo prosim, ponavljam, po pustu. Zdaj bom imela svoje praznike tudi jaz…:-))
Aja, za tiste, ki se pa radi skrivajo, bi pa bil tale čas prav primeren, kaj pravite?!
:-)))))

ne zame velja samo iz oči v oči, kajti slike jaz lahko pošiljam naokoli brez problema, izrežem iz revije in pošljem, pa ne bo nihce vedel da nisem jaz!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A se že ven vlečeš a?TEBE poznam pa pika!!!!!
Moj privat email pa samo Arči,k je pa danes ni tu.Čau Arči!
Tudi tebi Sonči
Sp

zvlekli eno priznanje več….

Hvala in prosim še za drugič.
Pa še moj nasvet – ne odpiraj teme, na katero sam ne želiš odgovarjati, saj vidiš, da te tako dolgo mučimo, da se izdaš.
🙂

Dobra ideja… lahko bi se dobili našemljeni… :)))

Evo sem že na tleh, smejim se pa ne vem ali se naj jokam in sedaj pa resno: imaš še eno možnost, da poves, napišeš po pravici, me res poznaš takole na oči iz oči??? Sedaj pa dokaži da imaš jajca in napisi resnico in jih ne trepaj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Seveda, mojo masko bi pa vsi spoznali – žverca je pač zdaj vsem znana…:-(

:-)))))))

Ja izvlekli že, ampak ni res, počakaj na resnico!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

potem pa itak lahko vsi rečemo, da poznamo BGV – ali pa vsaj dele…:-))

Nekako tako.Zadnjih 15 minut smo bili pa res kot otroci,oz.kot ona ta spodnja:Bih dala,a da ne udže!
Res in še enkrat res,ne poznam nikogar med vami(samo tatoo in očko od BGV).Rad bi pa poznal rit od Shaky,žarke od Sončka in lase od žverči,pa tud psiho od Razota…
Lepi ste!
Provokacija je na žalost spodletela.
Sp

“resnica” je nekje v nižjem postu zapisana…
Lepa si
Sp

Hvala, ker si dokazal da imaš jajca in napisal resnico.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala, ker si dokazal, pa saj sem ti spodaj napisala, cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa če te kljub vsemu malce poznam?
:-)))
Lepa pa si,to pa to!
Sp

Mogoče pa poznaš nas vse, ker si v resnici kaki “Poirot”???
:)))

Evo, on izziva naprej, seveda me poznas in ne malo, saj sva nocna klepetalca, klepetalca skozi celi dan in ni hudic da me iz tega tudi kaj ne poznaš-spoznaš! Takole iz oč v očke pa se še bova, kajne, saj bomo kmalu kaj zakuhali in srečanje bo tu.

cmoka, ker tako lepo kuriš, še lepše kot jaz s svojimi žarki.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahah
glede tega pa sploh ni problem…..me res zanima, koliko se jih lahko izkaže s potrdilom, da so ………

ej ti, ma ne me zdaj še ti…saj imam oni dve za dražiti…sem že čist trdi, kot lesen tič…one pa samo obljubljajo in obljubljajo…jaoooo boli…..

a veš tisto resnico:

je en moški v zrelih letih prišel v lekarno in rekel, da rabi viagro, ker sta mu dve deklici obljubili čudoviti noč in bi rad..saj veš…zdržal….

no naslednji dan pa je bil že zjutraj spet v lekarni in ga lekarnarica vpršaa: kaj a še en paket viagre ?

NE, prišel sem po hladilno mazilo za roke,…a veste, sta me včeraj zaje….in nista prišli,,,,jaz pa sem že pred tem vzel viagro……

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close