Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A imate tolk…

A imate tolk…

Bravo Razo!To,to,to!!!!!!
Bis,bis,bis!!!!!!!!!!!!!!!!
Še smeha prosim! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sp

Btw: tu se sonči in žverči deklarirata kot nekaka klona,pa mislim da imava tudi midva veliko skupnega,enakega……
Fejst bod!

to je pa danes zaenkrat edino, na kar lahko prikimam…:-)))))))

Haloooooo od kje pa spet to!!??

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

A vama sobo v domu upokojencev že rezerviram, ker so vaju itak samo obljube, besede, ko pa je treba kaj bolj konkretnega pa rep med noge in gremo….A ne Žverčka, tile moški…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči,daj mir!Če ne,#{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&/!”(?*
Jasno?
Lepa si!
Sp

Ej a japonsko znaš tudi…..ampak danes ne bo miru pred menoj, razen če me soncek oni drugi ne odvlece kam ven, kajti danes sem nagajiva do konca in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne znam ne,znam pa….
Pa pokliči……. 112
Lepa si!
Sp

hehhe
zdaj si ga pa najbo..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Če ni fofšije je za vse dovolj, veš to…:))) Ali se že kaj veseliš najinega popoldneva???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz ne potrebujem 112, ti pa tudi še ne… Uživaj, si dal Franciju slusalke na useska, da ne bo znorel ker se jaz do sem slisim…samo pazi, ura bo cas za kosilo kuhat, ali se že kaj smodi… mater sem zoprna kot bi bila tvoja žena…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

za tole ti bo pa še žal…….hihihihih…
bova videla, kaj jim boš jutri povedal o naju……hehehe

cemok za predogrevanje

leta letijo - iščem stevardeso.....

hihihi
ja med poželjivostji,stratjo in ZOPRNIJO je zelo tenka linija……

no pa vsaj vemo, kaj je pričakovat…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ampak med nama je še strast in poželjivost ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zakaj žal, ali bom dol padla od presenečenja, pa saj vem, da si moški mojih sanj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

….da sem se danes res kar malo prevec poigrala s teboj, ampak ko se imava pa tako rada, da sva že kakor kuža in muca.
Eno cmoko v znak sprave in se vidiva, joj kdaj že???

pa-pa, bom pridna obljubim, ampak tole sonce mi tako nagaja…;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Med kom?
Sp

HEHHE
saj vem, da veš, moški tvojih sanj….ampak sedaj se ga boš pa lahko dotaknila……uopam…

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nimam. Sicer pa kaj je resničnost?

Joj, presenečenj očitno za danes še ni konec, ampak ti si tudi zelo lepo presenečenje… in vidiš, nismo zaključena družba in dobrodošel med nami, cmoka na lička za lep dan.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Presenečenje? Lepo? Hm. Stvar okusa.

saj vem in zato komaj čakam, še malo, še nekaj ur in bo…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zame si lepo presenečenje. Pa povej kaj te je zvabilo med nas??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dolgcajt. Čakam da izginem iz pisarne. Pa čakam, pa čakam, mi gre že na jetra.

Kdor čaka dočaka, še malo pa bo in potem se boš prepustil božanju sončka, je tako?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Resnično ti privoščim,da ti tisti dolgčas hitro mine in da te kasneje res poboža sonček, tisti zunaj, ne jaz z velikim K, da ne bo pomote, in oglasi se še kaj, dobrodošel med nami.

Jaz pa hitim , obveznosti kličejo.

p.s. Pa še ena cmoka , da se sigurno še vrneš nazaj med nas, se boš?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close