Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A imate tolk…

A imate tolk…

Oprosti sonček,tisto z velikim K sem pa jaz zdaj nekako po svoje razumel.razo poka od smeha nekje,ga slišim!
Pa tud jaz bom zdaj bruhnu u smehhhhhhhhh,ha,ha,ha,ha,ha,ha
Nisi samo lepa,tudi zabavat znaš,ko sama najmanj pričakuješ!
Sp

Nič ne bo. Sem ravno zvedel, da bom tuki obvisel.

Lepo, da se zabavaš in še lepše je, da misliš, da znam res tudi nevede zabavati.;)))

cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bo, bo, saj sonček je še dolgo na našem nebu.
Uživaj v svojem delu in dan ti bo hitreje minil in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Malce užaljenosti veje iz tvojih besed,ali se motim?
Saj si lepa in da imaš velik K,no to pa me spet spravi v smehhhh
Sp

:)))))
Ona ima velik K, jaz bi morala imeti pa velik F na riti:))))

Shaky!
A si mogoče črke pomešala,mislim pred udeleženci:kdo naj bi imel K in kdo F?
Lepa si!
Sp

Saj si rekel, da bi moralla na riti imeti F – forumaš, da bi me našel v BTC-ju..

Dragi moj, to bi pa že lahko vedel, da me je nemogoče užaliti, no skoraj me redko katera stvar položi, razoroži.
Pa saj ti to dobro veš, samo delaš se, ali ne?

Cmoka, da vidiš, da sem vesela, samo tukajle delam se nekaj in moram biti zelo stroga, pametna in resna in mogoče je bil zato bolj resen odgovor.

pa-pa, te opazujem in sem s teboj, veš tudi to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala sonček!
Če vem? Ma tukaj mi samo glasba razbija in še Franci,mrha,zvezda tega foruma jo je nekam stisnil!
Lepa si!
Sp

hhhe
prvioč slišim da je razoroži enako položi….
ma kje jaz živim…

še malo, pa……

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close