Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek a je j.j. res albanskega porekla ?!

a je j.j. res albanskega porekla ?!

torej

Poglej ga v faco pa ti bo vse jasno.

In kaj sama misliš?

In kaj ti pomeni če je in kaj če ni.

nova
Uredništvo priporoča

jap

poglej mu faco in je vse jasno in on se dela Slovenca 🙂

+

še nekaj , očitno mnoge Slovenke res ” palijo ” na južnjake, ker je poročen s Slovenko 🙂

Ah kaj naj človek še sploh komentira

🙂

Ne da bi imela kaj proti njemu – a njegov obraz mi deluje povsem albansko – živim v Ajdovščini in sem videla enkrat njegovega dvojnika, popolnoma identičen obraz, in bil je delavec nekje pri podizvajalcih od Primorja. Sicer je bil obraz popolnoma enak, je pa bil videti ta bolj visok in postaven kot Janša, tako da sem takoj videla, da ni on. Če ga še kdaj kje vidim, ga pocukam za rokav in ga vprašam, če ga lahko slikam.

a je to res , sicer faco ima njihovo, ja

torej sploh nima krščanskih korenin ?!

Kot da MOŠKI nE padajo na južnjaška dekleta oziroma “tujke” 🙂

če je to res, potem je tam iz zokijevih koncev doma…

😉

Seveda, njegov pravi priimek je Janiši.

Dejansko ima krščanske korenine, ker je njegova mama Slovenka – vsi iz njegovega konca pa pravijo, da ga v resnici ni imela s svojim možem, ki se je pisal janša, temveč z enim sezonskim delavcem iz Kosova in da tam na njegovem koncu vsi poznajo to zgodbo. Kaj je res, kdo ve. Vsekakor se ne bo nikoli izvedelo, saj bi morali narediti dnk analizo…

Hja, seveda…sedaj pa je to pomembno.
Človek se obnaša kot Slovenec, dvomim da bo tudi otroka navdušil nad albanskimi vrednotami.
Kaj pa Janković ki je vzgojil Jurčka in Damjančka kot prava Srba, to pa nikogar ne moti???

!

Ah, dobro si poglejte moške na Setniku (to je pri Polhovem Gradcu) in okolici, odkoder izvira njegov oče, pa vam bo vse jasno. Albanci so nekoliko drugačni. Smo pa Slovenci in Albanci dva najstarejša naroda v Evropi. Iliri in Veneti so praprebivalci in prav je, da sodelujemo in se podpiramo. Oboji smo neprestano tlačeni, predvsem od Srbov. Srbi stalno izvajajo genocid nad našima narodoma. Pred stoletji v obliki Turkov, danes pa v obliki infiltrirancev.

simpatizer

ti si bedak

SLOVENCI SO PRED HITLERJEM BEŽALI V SRBIJO, KJER SO DOBILI KRUH IN DOM, SO ŠE DANES TAM

SRAM NAJ TE BO !!!

MNOGE SLOVENKE PA SO POROČENE S SRBI, OZRI SE NAOKOLI !


Kdo natanko so veneti?

In pa kdo so iliri?

Kje je država Ilirija,Venetija ?Mi jo lahko pokažeš na zemljevidu,kdo je njihov predsednik,našetj mi nekaj njihovih poslovnežev,uspešnih športnikov,koliko prebivalcev ima?Nemoreš ane,tako kot mi ne moreš pokazati babilonije,asirije,perzije in njihove predhodnice sumerije.Danes teh držav ni več.Torej dobrodošel v 21 stoletje.Smo tukaj in zdaj.Nazaj v tisti čas ne moremo.
In za tvojo inf.tako iliri,kot veneti niso bili ne muslimani ne kristjani!

Že ma dejansko je že Zoran na pol Slovenec (kaj ni njegova mama čistokrvna Slovenka), svoje otroke ima prav tako s čistokrvno Slovenko, torej sta njegova otroka kvečjemu četrt Srba…

In kaj ima vezo kakega porekla je veliki vodja? Meni dol visi kaj je, če bi bil dober za narod…, ker pa je uničevalec naroda…bi lahko bil 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovenec pa bi ga vrgel v jamo!

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

ena iks – govorim o vzgoji ne o krvi…

ne janši

ne ne ne ne

SRBI IN SLOVENCI SMO KRISTJANI, ALBANCI NISO

“ena iks ” bravo, pametna punca !
dejansko je že Zoran na pol Slovenec (kaj ni njegova mama čistokrvna Slovenka), svoje otroke ima prav tako s čistokrvno Slovenko, torej sta njegova otroka kvečjemu četrt Srba…

Kaj čmo, če pa Slovenke obožujejo Srbe 🙂

Ne zagovarjam Janše, da se razumemo.
Ampak človek zgolj DOMNEVNO ni 1/2 Slovenec, obnaša se pa kot bi bil, in Slovenec in kristjan.
Janković ZAGOTOVO 1/2 ni Slovenec pa se obnaša kot 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Srb in tako vzgaja otroke. To je pa v redu?
Ja, že vidim, vedno bomo srbski hlapci…Taki smo pač.

New Report

Close