Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek a je kaj narobe?

a je kaj narobe?

Sem ravno pojedla ene tri pohane marele. Take, ki smo jih dali zmrznit… Zdaj me pa peče… Pa ne da niso bile marele – eeeeeee… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pri gobah se to rado zgodi.

Mislim, da bom kar vmrla 😉 :)))))). A pri strupenih gobah ali takih “ta pravih”?

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pri ” ta pravih”. Gobe so ZELO težka hrana.

ti si šele kladivo – marele so pa ja proti dežju, ne pa za pojest.
Najbrž so se ti v želodcu odprle……

Iiiijej… se mi je zdelo, da nekaj narobe dalem… Pa še bolj “rode” so ble 😉 :))) In se mi je zdelo, da gobe nimajo “kosti”… Hmmm… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Eh… Niti 200 g niso tehtale 😉 :)))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Boga miška….jamuca je kak je ta filing..jej gobe gobe…:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close