Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je kdo…

A je kdo…

tukaj?!
Na, če ni, pa lahko noč.*

Pridno in lepo sanjajte.

Kaj ni,smo smo,kot podgane prilezemo na plano,ko se zvečeri.
pridi žverca,pridi,da rečemo kakšno noro!
Lp
Sp

Na pa sem zamudil prijateljico za 15 minut(kot vedno!)-je***ti,če je pa mulc do zdaj računalnik rabu!!!
Sp

Tukaj sem, vsa nagajiva kot vedno. Žverčka si pa naredila lepo presenečenje za nočko, ampak škoda da sem te zgrešila.

Lepo nočko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček lepi,vsaj ti ostajaš!
Sp

Sprevržko, nočni klepeti so očitno samo najini, vsi ostali pa nekaj pač delajo…
Si me kaj pogrešal, ko sem se spuščala po belih strminah???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja nekako sem.je bilo treba sina skopat z belo peno,pa sem se spomnil na smučarijo…
LT
Sp

Ja kako si prijazen. Si slabe volje?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne, preprosto ,LJUBIM TE!
Meni je zdaj težje,kaj pa tebi?
Sp

Jaz sem se pa sesedla na tla, iz stola namreč, kajti tele besede so pa hot-hot.
Meni se pa sedajle meša.
Pa ti veš kaj pišeš, veš da tole prebirajo brhka dekleta in potem ne vem ne vem, če bodo še zagreta zate… Daj prekličiva tele besede in uživajva.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

dobro,lahko napišem cancel,delete,erase,vendar….primož naju gleda!Bom kar uglajenega kmečkega gospoda igral naprej,sonček moj!
LT
Sp

Ja ne vem kaj želi od nas, saj v popolnosti izpolnjujemo tole:

Forum, brez posebne veze !
halo, mislim, kva, hudo, noro, nič pametnega, ampak, saj ne vem, kaj bi sploh povedau!

Mislim, da smo še boljši od tega kar zahtevajo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če pa napišem,da bi še fu**l rad s tabo,me bo pa že skenslu(a se tako napiše?).
Sp

Ne saj te bom jaz prej “skenslala”, ker se znaš lepo obnašati in tole tukaj res ni primerni prostor za tvoj f…….. .
Bodi poreden na simpaticni nacin, pa zavedaj se, da te spegajo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo?Pastir je šel muce pecat(oprosti Primož–a ti lezem nekam,a?),Sin gleda Bud Spencerja,žena spi poleg kot hlod,hčere ni,maček se goni zunaj,kanarček spi,kure spijo,soseda ima roleto dol,v sosednjem bloku je sveti mir,kdo me pa lahko špega razen……
LP
Sp

Veš tista beseda da bi šel… je bila od tebe napisana tako kot vse, nekdo bi ji pa še res verjel, nekdo ki te bolj poredko bere, zato o tem ne pisiva vec, okej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prosim za interpretacijo moje izjave,se ne najdem več,oprosti,sonce moje!
Lp
Sp

Veš kaj sedajle sem postala zelo žalostna, nekdo me je razžalostil do konca in če tole bere, naj se zaveda, da mi dela veliko krivico.
Tebi sprevržko želim lepo nočko in se beremo jutri.

Vsem ostali, še posebno tebi, ki si mi uničil tale večer… pa ti namenjam tele misli:

“Ne obsojajmo in ne sklepajmo prehitro; vedno vkljucimo vse vidike….”

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kwa dogaja?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se,pa že počasi odhajamo spat!
Lp
Sp

Uh a s kurami hodte spat! Ojej…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne,pa če si nimamo več kaj neumnega za povedat,pol pa res gledamo TV.
kako si?
Lp
Sp

Kako sem..ja kar gre,mal porivamo pa gre še hitreje…

Ma Na tv..nič pametnega,no eni ga gledajo ja…….

Kak pa ti?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Neka nervoza me daje,pa bo kar šlo.ura spanja je še daleč.
Sp

Ujej nervoza…ja mogoče bo muzika pomagala,pa kozarček dobre pijačke,če pa kadiš pa še cigaretek baje da obvezno PAŠE ZRAVEN…..

Kaj te pa nervoznega daje??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close