Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je kdo za eno foro …

A je kdo za eno foro …

… in sicer … A bi lahko eden izmed vas poklical na to številko … 041/453-496 … in če se vam oglasi ena punca … Samo to me v bistvu zanima, če lahko pokličete na to številko … ker meni pravi, da številka ne obstaja … jaz sem pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da obstaja …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj imaš pa zdaj za bregom?A miškota kontroliraš,a?
Na privat mail piši,zakaj se gre,pa da vem..
Sp

to pa ni preveč lepo, da javno objavljaš številko. Bi jo lahko kateremu na privaten mail poslala, se mi zdi, da bi bilo bolje….
Ni tako?!
Pa brez zamere…..

No,pošlji še tvojo na privat mail,da bom vedel,kako in kaj…
Sp

Pa objavljena ni moja….:-)))))

Prav nič ne bo škodlo, če je ta številka javno objavljena … verjemi mi …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a je tvoja?!
:-)))))))

Sprevržko … samo to me zanima, če kliče … ker meni ni nič jasno, zakaj mi pravi, da številka ne obstaja … če pa sigurno obstaja …

Aja … pa ne kontroliram miškota … Brez skrbi … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

He he … Naj si nekdo opogumi … pokliče … in bo ugotovil, če je številka moja … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

kako bodo moški začeli odtipkavati cifre….:-)))))

:)))))))))))))))))))))))) He he … bomo videli … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hehehe če reče da ne obstaja, potem ne obstaja, pomeni da je izključena (neplačilo, odpoved, zahteva sodišča….) lp!! hehehe kaj pa če ima gor vključenega lovilca zlonamernih pozivov? V tem primeru se vidijo tudi “skrite” številke.. hehehe

Saj ravno to je fora … da jaz za sigurno vem, da ta številka obstaja … in ne vem zakaj, ko jo poskušam poklicat, mi pravi, da ne obstaja …

Mah … čudno … res čudno …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mogoče so jo pa pravkar izključili…hehehe veš koliko številk vsak dan izključijo?

Bgv, jaz sem pa včeraj sanjala, da si ti mene klicala:)

:)))))) He he … no … mogoče se pa slišimo za naslednje srečanje … :))) ;)))

VErjetno je že čas, da se kaj domenimo … pa si zato to sanjala … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Številka je izključena!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Hvala Sharki … Sicer mi zdej res ni nič jasno … ampak … vseeno … hvala … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close