Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je kdo za kavico?

A je kdo za kavico?

Tako internetno. No jaz jo bom zdajle pila, če kdo hoče se mi lahko pridruži. Uživanje naj se začmne!!!:)))

Samo nalijem jo še in……. mmmmm, pa vsaj medve ob kavidi uživajva, če že drugi užitki trenutno niso dosegljivi…
:-))

Lepo jutro, Shakira!!

Ja maš prav. Uživajva še naprej, njami!!!

Dobro jutro Shaky!
A imaš še kaj drugega v tabernaklju,kave namreč ne pijem?
Sp

Shaki … žal sem jo danes že doma spila … tko da ne bo nič z mano … :((( Pa drugič …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Škoda, sem mislil, da se nama boš pridružil. drugega nimam nič za pit, lahko pa ti postrežem z zajtrkom. Imam namreč eno jabolko na mizi, boš zadovoljen ?

Ni panike, pa drugič. Potem pa enega prižgi!! :))

Dobro Shaky!
Pa tisto jabolko pohrustamo.En ugriz z ene strani ti,en ugriz z druge strani jaz in nekje proti sredini se…
Sp

HOJLA ŠAKIRČIKA…..

tudi jaz bi s tabo…..daj naredi si prifilček, da te bom videl, s kom pijem in se igram………..

lepa moja čao

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ej, na sredini so peške!

hmmmmmmmmm

kakšen užitek pa vidve pogrešata…………………

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj mene itak vsi poznate – to sem jaz Shakira!!:)))))

raznorazne

Saj to sem hotel napisat!Se ločiva zaradi pešk!Usranih pešk!Vidiš,tudi peške so lahko ovira na poti do cilja;-))
Sp

Ma ne no, ne bodo naju ene usrane peške ustavile. Takole narediva, jaz peške pojem in potem lahko nadaljujeva. kaj praviš?

Hm!Iz medicinskega stališča ti odsvetujem. Peške pojest namreč!Dobiš lahko vnetje slepiča,ker se ta stvar baje ne prebavi.
Predlagam takole:ko prideva do pešk,ogrizek ignorirava in ovinek okrog njega,pa do cilja;-)
Sp

Žal je ne pijem, tako da jem jabolko poleg. A velja isto? 😉

Čaki poletka!Tisto jabolko že s Shaky grizeva.No ja,nič hudega!Bomo pa v treh1Yepiiiiiiiiiiiii!To.to!To je zame.Trojček!razo,sam ne reci zdaj,da bi ti tud jabolko papal 😉
Sp

A res? Veš, da jih jaz vedno pojem.
Tako, da ni problema, upam, da se mi tokrat ne bodo zataknile!

Zatakne se lahko samo kaj drugega,se mi zdi 😉
Sp

Upam, da se ne bo preveč zatikalo in da bo šlo gladko:)) Kaj misliš?

Zase ,ker se pač bolj poznam,bi rekel,da bi nekako moralo gret(pravijo šiptarji),zate pa ne vem.Se premalo poznava:-(
Sp

Če bo pa še grelo zraven, bo pa res vroče:))))

Ja vroče,vroče bi bilo…
Sp

… tega pa ne bom tukaj napisala….. otroci tudi berejo, veš…..:-))

New Report

Close