Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je kje še kdo…

A je kje še kdo…

Tolk zaspan kot jest..uuuuuhhh…groza….komej gledam..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zgleda da ne..no ja potem grem pa kar ajat,Nočko!pa lepe sanje..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha .. jest tud čist zaspana … lepo nočko vsem 🙂

B.

Bemti, ker se ze nekaj casa poznamo, bom malo glasno razmisljal, odnosno bom postavil eno indiskretno vprasanje, na katerega vam pa ni treba odgovorit.. Gre za generacijske razlike v obnasanju.. Ko vsak vecer citam, kako ste, se ne tridestletnice, okrog 22 ure cist zaspane, postajam nehote zaskrbljen za vase zakonsko zivljenje… Res me to nic ne briga, samo, ce me spomin ne vara, je nasa generacija zacela s posteljnimi aktivnostmi ob tej uri, to je, ko so otroci zaspali… Ocitno so sedaj drugi casi in druge navade.. Najbrz se motim?

Uf, kako je ježek star, pa mu se vedno hodijo neumnosti po glavi…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Muca, knjigico sem predihala, hehe, še mickeno, pa ti jo pošljem nazaj !
Poučno, ja, ja…..
cmokija***************

Očitno, ježek, so naše…. malo letnice :)))))))))))) zaspane ravno zato… ker nočejo naravnost rečt… zdej pa me gremo.. mal.. aktvirat… Ja, je res težko reči….. kar… zdej grem pa na en sex hehehehehehehe

Lepo jutro, vsem zaspanim malo letnicam in seveda tudi ježku :)))

Jani

Ma, Ježek, jaz imam doma eno glihčeztridesetletnico, pa jo zmanjka če tam med Vaš kraj ali Vaš tolar, ko se jaz komaj dobro zbudim.

Zato pa zjutraj brenči po bajti že od kajjazvemkere ure.

Tako da, lahko da so tele naše under30 forumke bolj jutranje tičke, ali pa je to le ena taka finta. Ob 22 začnejo zehat in jamrat na forumu, nato pa hop v spalnico – delat meglo na šipah.

Jest mislim, da delajo meglo… na šipah hehehehehe

Jani je prepričan, da nas bodo, naše malo letnice, v temi razsvetlile :))))

he he he … upam da bojo mojmu ‘možeku’ .. v tvojih letih še vedno neumnosti po glavi hodile :)))))

… kaj čem drugič napisat po resnici .. kam ob 22h grem .. al spet mal zakamufliram :)))))))

B.

Jaz sem tud zaspanaaaaaaa… ampak to zato, ker sem bila včeraj pozno v kinu. Kakšen film, ej!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

.. no .. sej ne da je težko .. sam ni da bi glih tuki vsakič znova raportirala kaj pri nas dogaja :)))))

…… m azakamuflirej 😉 ker… hehehehe, kdor ma tolk domišljije kot ježek… si bo zlahka predstavljal, kam ob 22 odhajajo naše malo letnice :))))

Janiju dela domišlija kot dobro namazan stroj hehehehehe

.. jajajajaja .. zjutri gre men največkrat po glavi … kako bi narisala sonček na zamegljene šipe :)))))))

.. kaj bi mi brez domišlija :)))))

kaj si gledala?

Sonček je, in ti si skuštrana :)))))))))))

Soba za paniko. Buuuuuu!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:))))) ponavadi sem zjutri res skuštrana :)))))

hmmm .. kdo špila?

Jodie Foster.

Film je napet, majčkeno humorja, ampak čisto majčkeno. Ampak napet pa je. Ko hudič!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hmmm .. ja zdej se ravno odločam kaj bi šla pogledat .. pa zbiram informacije :))

si gledala I’m Sam?

baje je dober …

Ti kar pojdi gledat. Po moje ti ne bo žal. Ta teden igra samo ob 22:10, konča pa se ob 0:15.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ahmmmmmm :))))))

In brez ježka :)))))

New Report

Close