Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je komu ratalo kdaj dol dat Dalmatinko?

A je komu ratalo kdaj dol dat Dalmatinko?

To so menda najbolj zadrgnjene, katoliško ubrisane babe na planetu. Dalmatinci se morajo najprej poročit, da sploh lahko kaj povohajo, pa še to samo za potrebe prokreacije. Ni čudno, da lovijo turistke po plažah, da vsaj takrat mogoče kaj namočijo. Prej zadaneš na lotu kot Dalmatinko na ku.rac. A je komu slučajno po pomoti ratalo?

Italijanska šola. Tako so naučene od staršev. Dolgo se pustijo osvajat. Res je, pri dalmatinkah pridejo v upoštev samo Hrvati. Bosanke, Slovenke, Srbjanke so nekaj čisto drugega. Sem pa med služenjem JLA enkrat eno (Kati) po…. l. To je pa tudi bila edina.

 

Moj prvi poljub mi je ukradel Zagrebčan. (“purgar”).
A ta info kej pomaga? 😉

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 25.06.2022 ob 10:51

Moj prvi poljub mi je ukradel Zagrebčan. (“purgar”).
A ta info kej pomaga? 😉

Zanimiv podatek, ampak ga nekako ne povežem s škrtimi Dalmatinkami.

Odgovor na objavo uporabnika
salsa326, 25.06.2022 ob 11:01

Zanimiv podatek, ampak ga nekako ne povežem s škrtimi Dalmatinkami.

Hehe ok 😁😁😁

Odgovor na objavo uporabnika
Celjski grof, 25.06.2022 ob 10:50

Italijanska šola. Tako so naučene od staršev. Dolgo se pustijo osvajat. Res je, pri dalmatinkah pridejo v upoštev samo Hrvati. Bosanke, Slovenke, Srbjanke so nekaj čisto drugega. Sem pa med služenjem JLA enkrat eno (Kati) po…. l. To je pa tudi bila edina.

 

si ti …kati…ce ze ji je bili ime Kate, kati nikoli, Kate je dalmatinsko zensko ime ne pa kati

dalmatinska zenska imena  tista prava, Luce, Tonka, Kate,Mare, Anđa, Marina, Brigita

Joj Viharni ti imas motnjo, nadlegujes babe in si belezis pa za stavo katero bos podrl. Ziher ze 10 000 al vec. To je ze bolezen.

Zato so cipe, s hivom. Da se te hitreje losamo😁

Kake Dalmatinke,…ne Grkinje…sanjaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 25.06.2022 ob 11:16

Joj Viharni ti imas motnjo, nadlegujes babe in si belezis pa za stavo katero bos podrl. Ziher ze 10 000 al vec. To je ze bolezen.

Zato so cipe, s hivom. Da se te hitreje losamo😁

Kake Dalmatinke,…ne Grkinje…sanjaj.

edino kar on podere je kupcek ko se naje pasulja iz konzerve…

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.06.2022 ob 11:09

dalmatinska zenska imena  tista prava, Luce, Tonka, Kate,Mare, Anđa, Marina, Brigita

Vse te Luce, Kate, Anđe i Marine so prepovedane tvojemu nježniku. One se udaju samo za prave ustaše da šire hrvatski rod. Ustaše se punih jaja udvaraju strankinjama po plažama.

Spomnim se da mi je rekla, da ji je ime Keti. To ti govorim pogovorno. Kako se pa to ime napiše pa ne vem. Bilo je pa v Zadru. Pravzaprav malo ven iz mesta Zadra. Verjameš ali ne. Kakor hočeš.

edino modri vrag je enkrat namočil v eno dalmatinko… posledice so vidne še sedaj!

Odgovor na objavo uporabnika
salsa326, 25.06.2022 ob 10:39

To so menda najbolj zadrgnjene, katoliško ubrisane babe na planetu. Dalmatinci se morajo najprej poročit, da sploh lahko kaj povohajo, pa še to samo za potrebe prokreacije. Ni čudno, da lovijo turistke po plažah, da vsaj takrat mogoče kaj namočijo. Prej zadaneš na lotu kot Dalmatinko na ku.rac. A je komu slučajno po pomoti ratalo?

Jaz sem poročen z dalmatinko, že 30 let, imava 3 otroke, no ti so že poročeni itd.

moram reči, da tako skbrnih, lustnih, fajn deklet kot so dalmatinke, so redko kere

Spoznala sva se pa na morju, V Trogirju

Odgovor na objavo uporabnika
dalmatinac sam ja, 25.06.2022 ob 11:26

Jaz sem poročen z dalmatinko, že 30 let, imava 3 otroke, no ti so že poročeni itd.

moram reči, da tako skbrnih, lustnih, fajn deklet kot so dalmatinke, so redko kere

Spoznala sva se pa na morju, V Trogirju

Itak, prva in edina, ki si jo enkrat na leto lahko kavsal v temi. Kaj je ne boš hvalil, če ti za ramo gleda, kaj pišeš.

Po mojem mnenju se lahko zgodi le, da Dalmatinka da dol moškega, Nikoli moški Dalmatinke. Ker mu prej jajčka odgrizne. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Hude, 25.06.2022 ob 11:30

Po mojem mnenju se lahko zgodi le, da Dalmatinka da dol moškega, Nikoli moški Dalmatinke. Ker mu prej jajčka odgrizne. 🙂

Tvoje mnenje iz spolnih fantazij ni relevantno. Pri Dalmatinki se nimaš kaj bati za dragulje, ker se jih niti dotaknila ne bo. Cerkev ji prepoveduje.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je941, 25.06.2022 ob 11:29

Itak, prva in edina, ki si jo enkrat na leto lahko kavsal v temi. Kaj je ne boš hvalil, če ti za ramo gleda, kaj pišeš.

LOL, dobra 😛

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.06.2022 ob 11:18

edino kar on podere je kupcek ko se naje pasulja iz konzerve…

Normalne zenske ne bodo norca spustile v svojo blizino. Ima za to cipe, ki jim placuje in jim tezi. Vulgaren jezik se mu pa vedno bolj pozna. Normalnega lifa nima. Tisti ki mu ga je unicil…mu ne upa rect, tukaj pa sracka po uporabnikih in jih hoce ocrnit. Dolgo ne bo mogel bit “capo di forum”.

Sam da mu reces vegan al da vidi sliko od pokojne v katero je bil zatrapan vzrojiiiii.

Danes sem sliko objavila tam v rednino temo in je fertik z njim. Ga je vrglo na obrate.😁

Kaksna Dalmatinka, ne Grkinja, ne Francozinja…zanj so le cipe na drogi.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je941, 25.06.2022 ob 11:38

Tvoje mnenje iz spolnih fantazij ni relevantno. Pri Dalmatinki se nimaš kaj bati za dragulje, ker se jih niti dotaknila ne bo. Cerkev ji prepoveduje.

Spodobne ženske torej. Saj to trdim. Noben moški je zaradi svojih potreb ne bo uspel položiti. Bo ona naredila tako, kot njej ustreza. oziroma se ji zdi prav. Saj nekatere Slovenke smo tudi take, hehe.

Po pravici povedano so v jugi najbolj spolno hvalili ravno Slovenke. “Tako mlada a več Slovenka” Ta južni so zavidali svojim bratrancem (oficirjem), ki so se s Slovenkami poročili, potem so pa prišle ven nedojebane govorice, da jih cela Jugoslavija kavsa. Nekaj podobnega so govorili za Bosanke in Srbkinje iz juga Srbije. Moške fantazije pač. Za Dalmatinke pa res niso nikoli govorili, da so radodajke. Še Hrvati pravijo, da so v glavnem bolj zahojene.

Odgovor na objavo uporabnika
Hude, 25.06.2022 ob 11:52

Spodobne ženske torej. Saj to trdim. Noben moški je zaradi svojih potreb ne bo uspel položiti. Bo ona naredila tako, kot njej ustreza. oziroma se ji zdi prav. Saj nekatere Slovenke smo tudi take, hehe.

Ja, saj to imaš po svoje tudi prav. Pač daš moškim odločno vedeti, da te ne zanimajo, in imaš z leti mir. Z leti se te aseksualnost nekako prime na podobo, da že pri tridesetih izgledaš neprivlačno kot večina Dalmatink. Slovenke se v povprečju zaenkrat še kar rihtajo, da bi bile videti privlačne.

Odgovor na objavo uporabnika
Tako je941, 25.06.2022 ob 12:13

Ja, saj to imaš po svoje tudi prav. Pač daš moškim odločno vedeti, da te ne zanimajo, in imaš z leti mir. Z leti se te aseksualnost nekako prime na podobo, da že pri tridesetih izgledaš neprivlačno kot večina Dalmatink. Slovenke se v povprečju zaenkrat še kar rihtajo, da bi bile videti privlačne.

Ti pa vse narobe razumeš.

Ali pa si že predolgo na suhem.

no, če si ti tak luzer da te nobena noče. ne tezi s tem še drugim.

Odgovor na objavo uporabnika
Hude, 25.06.2022 ob 12:15

Ti pa vse narobe razumeš.

Ali pa si že predolgo na suhem.

Ne vem … Kako pa je po tvoje treba pravilno razumet sušno dalmatinsko situacijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Celjski grof, 25.06.2022 ob 11:22

Spomnim se da mi je rekla, da ji je ime Keti. To ti govorim pogovorno. Kako se pa to ime napiše pa ne vem. Bilo je pa v Zadru. Pravzaprav malo ven iz mesta Zadra. Verjameš ali ne. Kakor hočeš.

se 1x, ce se edino to spomnis da ji je ime keti pol ni bila dalmatinka, mogoce si zvalil bosanko, bolj verjetno srpkinjo glede na to da govoris o zaledju zadra  mogoce italijanko.., slovenko …mogoce si sanjal.sigurne ne dalmatinko, dalmatinka je Kate in nikoli ne bo napacno izgovorila svojega imena

New Report

Close