Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je konec poletja?

A je konec poletja?

Po 4 hudih vročinskih žarih, smo očitno že v jeseni.

Kopalna sezona v Sloveniji se v jezerih počasi zaključuje, morje pa ni čisto. Je to to, od letošnjega poletja?

Še komarjev ni več, ker je premrzlo …

Tukaj v Umagu je cudovito poletje. Jeseni se dolgo ne bo. Sonce, toplo morje, hladno pivo, nic vaucerjev…

Videti je ze tako.

nova
Uredništvo priporoča

Pa kje živite? Celo poletje vročina, zadnje tri dni dež, pa vsi v luft. Alo cel avgust je še pred nami.

Odgovor na objavo uporabnika
Stella227, 03.08.2021 ob 09:28

Tukaj v Umagu je cudovito poletje. Jeseni se dolgo ne bo. Sonce, toplo morje, hladno pivo, nic vaucerjev…

Poznam dva, ki sta iz Umaga prinesla korono. Pa nista nikjer žurala, nikjer v nobeni gneči. Sicer je super vreme,ja.

Bo še vroče, a ne prevroče. Letošnje poletje (do sedaj) je bilo eno bolj vročh v zadnjih letih.Ne pa najbolj vroče.

Kar pripravite se korakamo v ledeno  malo ledeno dobo  globalno segrevanje je samo se za puljenje denarja

Na Obali ( SLO) je danes jasno  , sedaj cca 27C…voda podobno. Kaj hočeš lepšega!! Naj to traja vsaj še en mesec.

Čez mejo podobno. Znanka je v Umagu , pravi da je 28C.

To je samo momentalno, oglasi se ko bo konec oktobra 25 stopinj.

Ce si cepljen, se nimas kaj bat korone.  Neumni antivakcinarji pa raje ostanite doma.

Prva polovija DA.

Odgovor na objavo uporabnika
Stella213, 03.08.2021 ob 13:27

Ce si cepljen, se nimas kaj bat korone.  Neumni antivakcinarji pa raje ostanite doma.

Seveda se lahko dobi korono. Sestrin mož je dobil korono na morju. Bil je cepljen 2x, drugič pred dobrim mesecem.

Koncno na Obali dez. Juhu. 😀😆💃💃💃

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 03.08.2021 ob 13:36

Koncno na Obali dez. Juhu. 😀😆💃💃💃

Je KP malo oplazilo?   Privoščim malo ohladitve.

Pula še zmer poletje 😛 vroče, morje pretoplo, bi prou pršlo vsaj mjčkn ohladitve, vsaj ponoč naj se ulije.

Odgovor na objavo uporabnika
malo oplazilo, 03.08.2021 ob 13:39

Je KP malo oplazilo?   Privoščim malo ohladitve.

Je. Tokrat sem si zadnje tri dni res zazelela dez. Vonj poletnega dezja. 😊 Da napoji zemljo in spere umazanijo.

Sicer bolj ropota oz grmi, pada pa pocasi. ( kar je dobro, da ne klesti toca)

Ravno prej sem splahnila avto, ga nasamponirala in zdaj ga spira. Gorenjski nacin 🤣

Kaksno je vreme pa pri vas?

Maldivi 31 * C brez dezja.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 03.08.2021 ob 13:53

Pula še zmer poletje 😛 vroče, morje pretoplo, bi prou pršlo vsaj mjčkn ohladitve, vsaj ponoč naj se ulije.

Ja, jaz sem prav molila zadnje dni in klicala dez.

Ce ne bi bila odrasla, bi skorenjcke si nadela in skakala kot zabica po luzah, otrok2.🤣

Saj bo tudi pri vas.

Na kateri Obali? Tukaj ni deževalo že kake dva tedna in izgleda da sploh ne bo še vsaj 10 dni. Temperatura se je danes le spustila na prijetnih 27 stopinj.

Si že slišala za ‘la nuvola di Fantozzi’?

Ehhh. Prezgodaj sem ga pohvalila. Dezevalo 15 minut, potem butnilo sonce, zdaj je sopara, bolj kot prej.

Saj pravijo, “iz Trsta za 2 prsta” ( malo dezja ce prihaja z une strani)

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 03.08.2021 ob 14:01

Ja, jaz sem prav molila zadnje dni in klicala dez.

Ce ne bi bila odrasla, bi skorenjcke si nadela in skakala kot zabica po luzah, otrok2.🤣

Saj bo tudi pri vas.

Šnelca, upam. Ne maram sicr dežja, ampak ponoč lahk pada vsak dan, čez dan pa naj bo na vsakih par dni vsaj oblačn 😀 to zdej pa, če ne bi bla na plaži, ne bi blo več za zdržat.

Sej napovedujejo že mislm da 2 dni: moguča al pa da bo kiša na Sjevernom Jadranu, pa nič. Je blo sam par kaplc 2 dni nazaj, po betonu bi jih lahk preštela 😀

 

Odgovor na objavo uporabnika
primorc en, 03.08.2021 ob 14:14

Na kateri Obali? Tukaj ni deževalo že kake dva tedna in izgleda da sploh ne bo še vsaj 10 dni. Temperatura se je danes le spustila na prijetnih 27 stopinj.

Si že slišala za ‘la nuvola di Fantozzi’?

Capodistria.

Ja, famozen ragionier Fantozzi.

Temu se vedno nasmejim, mi manjkajo njegove neumnosti. Takih ne bo vec. Je pokojen.  Je bil ene par let tukaj pri nas, mi nisem uspela prit tisti dan.

m.youtube.com/watch?v=8SFNNYbNTtw

Nuvola…

nuvola-fantozzi-2

Odgovor na objavo uporabnika
Ena južna neprijavljena, 03.08.2021 ob 14:47

Šnelca, upam. Ne maram sicr dežja, ampak ponoč lahk pada vsak dan, čez dan pa naj bo na vsakih par dni vsaj oblačn 😀 to zdej pa, če ne bi bla na plaži, ne bi blo več za zdržat.

Sej napovedujejo že mislm da 2 dni: moguča al pa da bo kiša na Sjevernom Jadranu, pa nič. Je blo sam par kaplc 2 dni nazaj, po betonu bi jih lahk preštela 😀

 

Se strinjam in sem tu ze pisala. Bi bila fantazija da bi ponoci osvezilo z dezjem.

Problem bi bil potem tisti tazgodnji ki gredo na plazo, pa une mokre iglice na travi, ko nimas kam brisace za dat.

Ravno to sem imela eno poletje sreco je ponoci dezevalo. Sem bila zgodnja za it na morje. En del za prehodit in se spustit dol do obale, ko ni ravno neke poti normalne. In ja motile so me tiste mokre iglice od borovcev, ko so se povsod zalepile. Tako da je bila na unem koncu opcija it takoj v morje in brisaco pustit na koscku peska. Naslednji ki so prihajali v ta ” moj” zalivcek so bili vedno prepozni, sem jim zasedla.

Beton je drugo. Trava ostane mokra in umazano, tam kjer je senca se ne posusijo tla hitro.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 03.08.2021 ob 14:39

Ehhh. Prezgodaj sem ga pohvalila. Dezevalo 15 minut, potem butnilo sonce, zdaj je sopara, bolj kot prej.

Saj pravijo, “iz Trsta za 2 prsta” ( malo dezja ce prihaja z une strani)

Ja, čez dan, če samo malo pade, je še slabše, soparno. Jaz na morju ne maram dežja(čez dan), po noči sem pa vesela, če shladi. Nekaj so napovedovali nočne nevihte. Držim pesti ! 😉

New Report

Close