Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je normalno, da ti tip ne posodi avta?

A je normalno, da ti tip ne posodi avta?

Do zdej mi je avto posodu vsak ljigavac k sem mu dala 5minut pozornosti klub temu da so vedl da ne bojo nč dobil od mene, moj tip mi ga pa noče?

A je to kao normaln? mi bo pa to uslugico 1x na tri mesece definitivno naredu kdo drug

Avta in zensk se ne posoja.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5915, 17.04.2024 ob 14:51

Avta in zensk se ne posoja.

In denarja.

Zakaj pa bi ti ga posojal? Kupi si svojega, vzami najemnega, idi s taksijem, on te naj pelje, idi z busom…

Jaz mojega ne posodim nikomur.

In zakaj bi ti tip mogu posodit avto? A si kej posebnega? Svojega nimaš, al kako??

Odgovor na objavo uporabnika
Mucamaca13, 17.04.2024 ob 14:55

In zakaj bi ti tip mogu posodit avto? A si kej posebnega? Svojega nimaš, al kako??

ja sem posebna. kar je njegovo je najino.

razvajena rit si nč druzga:)

Verjetno je ocenil tvojo sposobnost vožnje in si posledično ne upa tvegat, lahko pa si izboljšaš šanse, če mu dovoliš da te napiči v rito

Odgovor na objavo uporabnika
bdk, 17.04.2024 ob 14:57

razvajena rit si nč druzga:)

vem, sej drgač je moj sanjski moški ampak ko ga prosim za avto mi primaže eno

Očitno te pozna dovolj da je ocenil da ti ga ni za dat za v roko..

Odgovor na objavo uporabnika
hh20, 17.04.2024 ob 15:04

vem, sej drgač je moj sanjski moški ampak ko ga prosim za avto mi primaže eno

Saj si sama napisala. Ljigavec ti posodi. Moški pač ne

Odgovor na objavo uporabnika
hh20, 17.04.2024 ob 14:57

ja sem posebna. kar je njegovo je najino.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Baba zmešana!

Glede na zapis ti ga tudi jaz ne bi zaupal hihihi…

Jaz sem moji avto kar kupil.

Potem še sinu, nato še svaku in nazadnje še prijatelju.

Odgovor na objavo uporabnika
hh20, 17.04.2024 ob 14:34

Do zdej mi je avto posodu vsak ljigavac k sem mu dala 5minut pozornosti klub temu da so vedl da ne bojo nč dobil od mene, moj tip mi ga pa noče?

A je to kao normaln? mi bo pa to uslugico 1x na tri mesece definitivno naredu kdo drug

Jaz ti svojega nebi posodil, pa če bi še tako dobro zgledala in tudi, če bi spala z mano. Raje ti kupim starega, pa ga razbij, če te je volja. Bom imel manj sivih las.

Sama si si odgovorila v vprašanju; najprej si se pohvalila  s svojo kilometrino, ki je očitno jasna tudi njemu zato pa ni pripravljen večje, zaupanje vrednejše investicije kakor je posoditi avto.

Odgovor na objavo uporabnika
tako je, 17.04.2024 ob 14:54

In denarja.

Pa šporheta tudi ne. Je pa fajn, da imaš.

Ni normalno.

HH..in kar je tvoje,je samo tvoje..a ne

Trije moški iz današnjega posnetka v Lj, tudi ne bi posodili ženski avta 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Šiht mi izplačuje potne stroške ampak živim zraven, 17.04.2024 ob 17:01

Sama si si odgovorila v vprašanju; najprej si se pohvalila  s svojo kilometrino, ki je očitno jasna tudi njemu zato pa ni pripravljen večje, zaupanje vrednejše investicije kakor je posoditi avto.

o kakšni kilometrini ti? nisem povedala, da niso dobili ničesar?

A še nisi slišala, avto, denar in rit je za skrit…. Mene bi bilo sram si sposojevat karkoli, tudi avto.

 

Jaz avto brez problema posodim, svoji in tudi prijateljem, ne vidim tukaj nobene tezave, pa je avto nov, visjega cenovnega razreda. Denarja pa ne posojam, nikomur, nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3948, 18.04.2024 ob 10:20

Jaz avto brez problema posodim, svoji in tudi prijateljem, ne vidim tukaj nobene tezave, pa je avto nov, visjega cenovnega razreda. Denarja pa ne posojam, nikomur, nikoli.

Končno en normalen.

Odgovor na objavo uporabnika
iq30, 18.04.2024 ob 10:37

Končno en normalen.

tisti, ki noce posodit avta, je kupil avto izven svojega financnega dosega, da se mora za to sekirat.

New Report

Close