Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je povsod na morju tako bedno?

A je povsod na morju tako bedno?

Takle butast babji šus ni za nikamor, razen da je zaprt med 4 stene ali pa da noge namaka v domači mlaki.

Takle butast babji šus ni za nikamor, razen da je zaprt med 4 stene ali pa da noge namaka v domači mlaki.
[/quote]

Si zdaj srečna in vsa blažena, ko si zlila polno gnojnice sem gor?

Ja, skoraj povsod kjer je turistično organizirano je tako.
Ostati doma ni slaba zamisel.

Ja, skoraj povsod kjer je turistično organizirano je tako.
Ostati doma ni slaba zamisel.
[/quote]

No ja, kar sem bila na morju, je res slabše kot biti doma.

Če si ista avtorica – to je pa čisto drugo vprašanje, kot godrnanje v uvodnem prispevku te teme. Raje odpri novo temo s tem vprašanjem.
Je veliko takšnih kotičkov – vendar pa so vedno ali odmaknjeni ali dragi ali pa dobro skriti.

Če si ista avtorica – to je pa čisto drugo vprašanje, kot godrnanje v uvodnem prispevku te teme. Raje odpri novo temo s tem vprašanjem.
Je veliko takšnih kotičkov – vendar pa so vedno ali odmaknjeni ali dragi ali pa dobro skriti.
[/quote]

Ne bom odpirala še ene teme, ker vidim, da so monovke sposobne samo pljuvat in žalit.

Če bi imela doma sonce, travnik in senco, bi zagotovo investirala v konkreten bazen in poletja preživljala doma, v miru, zasebnosti in lepem vremenu. Smo za teden dni od prijateljev najeli hišo s tem luksuzom, oni pa so šli v Grčijo, ker so šolniki in izven počitnic ne morejo it. Na morski dopust bomo šli oktobra na jug Španije, ko bo voda še zmeraj pogojno topla za kopanje, zunanje temperature pa znosne za preživet.

Če bi imela doma sonce, travnik in senco, bi zagotovo investirala v konkreten bazen in poletja preživljala doma, v miru, zasebnosti in lepem vremenu. Smo za teden dni od prijateljev najeli hišo s tem luksuzom, oni pa so šli v Grčijo, ker so šolniki in izven počitnic ne morejo it. Na morski dopust bomo šli oktobra na jug Španije, ko bo voda še zmeraj pogojno topla za kopanje, zunanje temperature pa znosne za preživet.
[/quote]

Jaz, ko sem bila samska, sem si tudi privoščila dopuste po svojem okusu. Potovanja, ponavadi izven sezone. Če pa se mi je zahotelo learenje pa doma, v miru, senci, svežem zraku.
Fant pa hoče na vsak način na morje. On pa ne more dopusta preživet, da ne bi šel na morje.

Ne, ni povsod tako bedno. Mi imamo svojo hisko in velik vrt. Plaza je pol minute hoje stran in nas ne moti, razen v nedeljo je malo bolj glasno, pa ni neke sile. Ce mi je do golega soncenja sem na vrtu, ce mi je do cvekanja ostanem na plazi, ce mi je do ciste vode gremo s colnom ven. Ko mi je do pogovorov se s sosedo pogovarjava cez teraso, ko mi ni, pac ne, ce hocem sama v trgovino grem sama, ce nocem grem s sosedo in ce nama ni do parkiranja nas pelje en ali drugi s colnom, moski na pijaci, midve po trgovinah. Naj traja. Aja, hisko imamo tam, kjer so bolj domacini in ne nepopisna creda turistov.

Povsod je gužva? A bejž bejž. Saj je ja sezona kaj si pa pričakovala. Pojdi izven sezone pa nebo nikjer nobenega. Če ne maraš sezone pač ne greš v najhujši sezoni na dopust in je mir.

Od kje ti ideja, da me kdo gosti?
Ni me nihče gostil. Se kar lepo vse plača.
[/quote]

Potem si pa res bukava al maš pa prwveč keša, da ga trosiš za nekaj za kar ti ni.
[/quote]

Če se prav spomnim svoje babice, je za svinjo rekla, da se buka. Poglej, kaj to pomeni.

Ti si pa mislila bukova, kajne?

Mene tudi ne spraviš v kamp. To je cigajnarija, še slabše, če je slabo vreme. Pa tudi ni poceni več. Je pa fajn, če ne bi bilo v apartmajih in hotelih zasedeno. Potovanja so mi pa sploh muka vsak dan v drugem kraju.

To se pa super sliši :). Povsem drugače kot betonski hotel ali pa zagužvan kamp.

Meni so pa potovanja super, samo mojemu niso. On hoče pa morje :(.

Meni so pa potovanja super, samo mojemu niso. On hoče pa morje :(.
[/quote]

Po mukotrpnem “pogovoru”, kjer smo bili vsi ozmerjani, ker ti nismo povedali, kar si si ti pač zamislila v svoji zblojeni glavici, smo le prišli do bistva. ti ne bi hodila na morje, tvoj fant pa.
In zato si nas vse zmerjala?

Meni so pa potovanja super, samo mojemu niso. On hoče pa morje :(.
[/quote]

Po mukotrpnem “pogovoru”, kjer smo bili vsi ozmerjani, ker ti nismo povedali, kar si si ti pač zamislila v svoji zblojeni glavici, smo le prišli do bistva. ti ne bi hodila na morje, tvoj fant pa.
In zato si nas vse zmerjala?
[/quote]

Tvoji otroci vedo, da hodiš na mon žalit ljudi?
Jaz nisem nikogar žalila in zmerjala in obkladala z žaljivkami kot recimo to počneš ti.

saj sem v enem drugem postu zapisala pa me pljuvajo 🙂 5 tednov grcije v lastni reziji, lani z avionom in renta car, letos s svojim avtom, vsi apartmaji tik ob morju v neturisticnih vaseh, mir, topla cista voda. cene znosne. sem pa vse rezervirala ze pozimi

saj sem v enem drugem postu zapisala pa me pljuvajo 🙂 5 tednov grcije v lastni reziji, lani z avionom in renta car, letos s svojim avtom, vsi apartmaji tik ob morju v neturisticnih vaseh, mir, topla cista voda. cene znosne. sem pa vse rezervirala ze pozimi
[/quote]

To se fajn sliši. Mogoče mojga prepričam v kaj takega.

Podobno kot je napisala že ena zgoraj, imamo hišo in če mi je do čveka s sosedi, se pogovarjamo, drugače pa se samo pozdravimo in to je to.
Se pa seveda pogovarjamo in včasih dobesedno cel večer in pol noči z dobrimi znanci, s katerimi se srečujemo tam že dolga leta, s katerimi smo v bistvu preživljali vsa poletja in se je lepo spomniti tudi na tiste čase 🙂

Na plažo pa kljub temu, da smo precej blizu turističnim apartmajem, gremo tja, kjer smo lahko brez težav sami in lahko tudi v višku sezone najdeš zalivček samo zase.

saj sem v enem drugem postu zapisala pa me pljuvajo 🙂 5 tednov grcije v lastni reziji, lani z avionom in renta car, letos s svojim avtom, vsi apartmaji tik ob morju v neturisticnih vaseh, mir, topla cista voda. cene znosne. sem pa vse rezervirala ze pozimi
[/quote]

To se fajn sliši. Mogoče mojga prepričam v kaj takega.
[/quote] da ti skomine naredim 14 dni apartma kuhinja, locena spalnica, pigled na morje. bazen, totalno lep in miren kraj 420 evrov za 4 osebe

Po mukotrpnem “pogovoru”, kjer smo bili vsi ozmerjani, ker ti nismo povedali, kar si si ti pač zamislila v svoji zblojeni glavici, smo le prišli do bistva. ti ne bi hodila na morje, tvoj fant pa.
In zato si nas vse zmerjala?
[/quote]

Tvoji otroci vedo, da hodiš na mon žalit ljudi?
Jaz nisem nikogar žalila in zmerjala in obkladala z žaljivkami kot recimo to počneš ti.
[/quote]

A si pijana že ob dveh popoldne?

avtorica
– ti vsaka dlaka smeta ker v bistvu nočeš biti na morju, a ne? Tudi če ne bi bilo gneče in bi bil zlat pesek in turkizno morje – bi šel na živce pa veter, fant itd Ni prav obetavno – sta kot par naletela na oviro različnih želja in predstav in namesto, da bi našla kompromis sprejemljiv za oba tule bruhaš žolč – ni ravno tvorno, ne?

Mivke mi je itak mimo. Lokalov pa sploh ne rabim. Ne pijem alkohola :).
Imaš kako konkretno idejo?

Mivke mi je itak mimo. Lokalov pa sploh ne rabim. Ne pijem alkohola :).
Imaš kako konkretno idejo?
[/quote]

Avtorica s fantom boš morala najti nek kompromis. Bedno od tebe, da se tu z nami prwrekaš in nabijaš svoj prav. Kam bosta šla oz kakšne so vajine želje in potrebe vesta samo vidva.
Drugače pa če si popotniški tip, pač namesto poležavanja na plaži razišči mesto in okolico v katwri se nahajaš, spoznaj domačine, njihovo kulinariko, odpelji se 100 km stran v drug kraj…….
Če bi jaz imela frišnega fanta bi mi oa dol viselo kje sva saj bi se crkljala in posvečala en drugmu in za znamenitosti niti ne bi bilo časa.

Mivke mi je itak mimo. Lokalov pa sploh ne rabim. Ne pijem alkohola :).
Imaš kako konkretno idejo?
[/quote]

Avtorica s fantom boš morala najti nek kompromis. Bedno od tebe, da se tu z nami prwrekaš in nabijaš svoj prav. Kam bosta šla oz kakšne so vajine želje in potrebe vesta samo vidva.
Drugače pa če si popotniški tip, pač namesto poležavanja na plaži razišči mesto in okolico v katwri se nahajaš, spoznaj domačine, njihovo kulinariko, odpelji se 100 km stran v drug kraj…….
Če bi jaz imela frišnega fanta bi mi oa dol viselo kje sva saj bi se crkljala in posvečala en drugmu in za znamenitosti niti ne bi bilo časa.
[/quote]

Zakaj bi morala samo ženska se prilagajat?

New Report

Close