Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je samo PMS … ali … ?

A je samo PMS … ali … ?

Evo … pa smo spet tam … porka madona!!! Vsak mesec isto … Imam za dobit “ta rdečo” in se me loti slaba volja … Pa ne tista slaba volja, da sem tečna pa to (no … tudi to … ) … ampak … v bistvu … Zelo si želim otročička … Ko vidim kako malo kepico, mi pridejo kar solze v oči in me stisne pri srčku … Čutim, da sem pripravljena … in iz meseca v mesec je želja večja … in to traja … že dolgo … In vsak mesec razmišljam o tem … in razmišljam o plusih … o minusih … sedaj še posebej, ko je sestra pred parimi meseci morala splaviti, ker je plod odmrl … Nekako si izredno želim otročička … po drugi strani pa vem, da ni pravi trenutek, ker … ne bi bilo v hiši tisto veselje, ki bi moralo biti … zaradi tistega grenkega priokusa … namreč sestra še vedno zelo trpi zaradi splava …

In zdaj smo tu … Danes mi ima za prist … in se namesto krvi pojavljajo neki rjavi madeži … kot nalašč … da mi da upanje (?) … da pa mogoče … In seveda potem pomislim na razočaranje, ki bo prišlo za tem … ko bom ugotovila, da je “ta rdeča” vseeno prišla …

Saj vem, da ni še čas … saj vem, da ne smem imeti sile … vem, da sem še mlada in imem časa na pretek … in da moram uživati še ta čas brez obveznosti … ampak … jebat ga … meni še vsak mesec ob tem času gre na jok …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ejga, soseda…. to je pa napisano, kot bi jaz napisala… !!!!!!!!!!!

Kdaj bo, kdaj bo… ;))))))))

Cmokca

Ola … vsaj da vem, da nisem edina … :)) … Se bova pa vzajemno tolažile, ko bo tisti čas mesecu, a? :)))) … in se seveda skupaj veselile, ko bo končno “ta rdeča” zaostala … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Veš kaj……..jaz držim pesti zate…………Tudi sama sem čakala leto in pol, da se mi je zgodil čudež…..najprej dve črtici…sedaj pa iz dneva v dan bolj velik trebušček….no…sedaj je še bolj micen…Ampak….Ravno včeraj sem bila na pregledu….in je tako lepo pogledat to bitjece, ki raste v tebi…

Kaj ti hočem povedat? Kot pravi Šank rock…”Le upanja ne smeš izgubiti…” Jaz sem sto procentno ob tebi in držim pesti zate….tako, kot so meni stali ostali forumovci ob strani, ko ni in ni hotelo bit nič…tako ti sedaj jaz stojim ob strani……Vse bo….boš videla, da bo…CMOKA

:))))) Hvala za spodbudne besede … Saj vem da bo … prej al slej … samo … verjetno tudi sama zelo dobro veš … kako je težko tisto čakanje … :(((

Sicer ti pa verjamem, da je nepopisno lepo imeti tisto bitjece v tebi … :)))) … in tudi jaz držim pestke zate in za tvoje mikeno … da bi pridno raslo iz meseca v mesec … in da potem na koncu, ne bi delalo težav, ko bo treba zapustiti tisto prijetno okolje materinega “trebuščka”

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ojla draga moja……

mislim, da preveč čakaš in pričakuješ…….kaj misliš? ti samo sexaj in enkrat bo prijelo…..pa ne s tistimi mojimi ponudbami…ampak tak “v živo”…saj oba veva da znaš, da nisi bila tako slaba v šoli in zamujala podučevanje…….hehhehe
pa nehi gledat kdahj boš imela hlače umazane od krvi ampak se potrudi, da bodo vedno umazane od …….ops…..semena…..ni hudič, dase ne bi prijelo…….
z otroki pa je tako kot z poroko…

Oče in sin se pogovarjata. Pa pravi oče sinu:
“Ah, sin moj, kaj je prava sreča boš spoznal šele po poroki.”
“Kaj res,” ga vpraša sin.
“Oh da, ampak takrat bo že prepozno,” mu odvrne oče.

pa še malček šale na tvoje stanje:

Menstruacija
Zašto zene imaju menstruaciju? Bili jednom Adam i Eva.
Eva ponudi Adamu jabuku i Bog se jako razljuti.
Bog: “Krvavo ćes mi to platiti!”
Eva: “A jel može u ratama?”

pa brez zamere………bgv

in ker mi ne zameriš, kaj pa če bi poskusila midva…mislim…..hihiihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

BGV!

Ah daj no! Pride dan tudi zate!
Kakor je prišel zame in še za milijarde ljudi!
Sp

P.s.:Saj ne bi bil Sp,če ne bi napisal,da pr meni se dobi visokokvalitetno zalogo semena z garantiranim uspehom….otroci bodo sicer mal na sex udarjeni,ampak kam se pa pride brez sexa?

Razo … sej vem, da imaš prav … in da preveč mislim na to … Ko bo ratalo bo ratalo … pa kaj ko je želja še vedno močna …

Vseeno hvala ti … in bom vsekakor sledila tvojemu nasvetu … in bom probala čimveč sexat … pa imet hlačke umazane od semena .. :))))

Enga veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikega cmočka na smrčka samo zate … :-******

Si zlati, veš!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Je pač tako,
vsaka stvar pride ob svojem času, prav tako bo sigurno tudi za vaju. Le ne čakajta vsak mesec s trahom al’ bo al’ ne bo…. Psiha naredi svoje.
Sicer vama resnično težko svetujem, sem bolj take sorte, da je oče mojih otrok šel samo malo bolj tesno mimo mene, pa se je že prijelo…
Vsekakor pa – vaja dela mojstra. Nikakor pa vaje ne ponavljajta samo zaradi končnega izdelka, ne obremenjujta se, obe sta še mladi, časa in priložnosti pa bo še na pretek.
Aleluja, izkoristita proste dni in se nalaufajta, potem bo malce težje, saj je res, da imamo “babica servis”, druga resnica pa je, da bosta imele otroke zaradi sebe in ne zaradi njih, ne?!
Uživajta!!!!! Zdaj in pa potem.

:))))))))) Ej … Sprevržko … hvala z ponudbo … Zaenkrat bom sicer še vztrajala pri miškotu … če pa bo zaškripalo, pa vem kje se zglasit … ;)))))

Cmooooooooooooooooooooooooooočka tudi zate … :-*****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tudi tebi hvala za vzpodbudne besede….

In veš…ti niti ne znam povedat, kako hudo mi je bilo, ko sem tako dolgo čakala… In iz meseca v mesec razočaranje…pa jok…pa spet upanje…pa spet jok…..In kot sem že rekla…sedaj je končno uspelo in upam, da bo šlo do konca vse O.K. in da pride na svet zdrav otroček…

P.S: Če nisem preveč firbčna…kolk let imaš?

Lepo se umiri…bo…nekega dne bo…pa ne glej na druge…poslušaj sebe…in svojega dragega…ko se vidva odločita za novo bitje…takrat naj to bo…delajta na temu…pa spontano in ne pod pritiskom, ker psiha potem vsak mesec dela solzne očke…Oba otročka pri nas smo načrtovali…ampak če bi vedela kako trpljenje je to…ko vsak mesec jokaš, ker ni tistih dveh modrih črtic…tega ne bi počela nikoli več…ja ta psiha ubija, ker samo misliš ali bom…ali sva danes spočela…in ko je pri meni bilo že tako daleč, da sem norela, da sem neplodna…in že bila na tistih preiskavah…me je tisti “pravi “zdravnik, tik predno se je hotel posvetiti preiskavam, vprašal…koliko časa pa že poskušate zanositi in ko mu odgovorim…se je zadrl…ja madona…pa kaj delate vi pri meni…saj z vami je vse okej…samo lepo se potolažite…naj vas psiha ne komandira in čez par dni mi boste sporočili da ste noseči…ja draga moja gospa…k meni hodijo pari, ki po več letih matranja…ne zanosijo…ne pa vi…ki sele po parih mesecih neuspeha…že vidite strahove…in res je bilo prav tako…čez en mesec sem prvič zanosila…Potolažila sem se, se skulirala in si rekla…bo ko bo…vse je pripravljeno za novo kepico in ko bo…bo…in je bilo…in je bila tudi druga…in tako bo tudi pri vama …če sta res odločena, za novo bitje…potem se lepo umirita in ko bo…bo…saj praviš, da si mlada…zato pustita času čas…uredita prej vse potrebno kar se mora za lepši prihod otročka…med tem časom…pa boš zanosila, ker boš pozornost od zanostitve preusmerila na tiste stvari, ki jih moraš pripraviti…saj veš najprej štalca…nato pa kravca…no nekako v tem stilu…kajti ko je tu enkrat otroček…zahteva celega človeka in takrat ni časa za tako norenje…
Upam…da sem ti vsaj malo pomagala…ne bodi žalostna…ker je s teboj vse okej…delaj na temu, da te psiha ne komandira…kajti ona je vse pri tem, ona je tista ki zavira…

cmoka na lička…za lep dan!

p.s. Helček vse tole velja tudi zate…saj si napisala, da enako čutiš kot Bgv…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… hvala za tolažbo … :)))) … še posebej me je spravil v smeh tisti stavek … “sem bolj take sorte, da je oče mojih otrok šel samo malo bolj tesno mimo mene, pa se je že prijelo…” … :)))))))))))))))) … ej … ta je dobra …

No … saj jaz se ne obremenjujem s tem, da bi imela naraščaj … Tudi z miškotom zaenkrat še ne delava načrtno otrok … tako da je sex vsekakor neobremenjen … oz. … je bolj obremenjen s tem, da ne bi … kot da bi … Ampak … vseeno … najhujše je tisti čas … tik pred rdečo … ko vseeno upaš, da pa je vseeno kaj primlo … :(((((

Nč … zdej bom rekla mojmu miškotu, nej me že enkrat zaplodi, pa bo mir … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pismo a ni čudno?
Mi,ki niti najmanj nismo takrat načrtovali otrok…je blo glih tko,kot je spodaj rekla Žverči…sam mal smo se stisnili,pa je bil zadetek…eni,ki si pa tako želite,pa ziher fakate 24 ur cel mesec,pa ne rata.
Ja,narobe svet!
Tudi zate se bo zgodlo Helči,tudi zate,samo sproščeno v to!!!!!
Ne z obvezo,da moe ratat,ker ziher ne bo nič.
Sp

najbrž ima nateno naštimano na napačno postajo….:-))
Le reči mu, potem pa stopita na gas in……………

natena = antena

Sorči.

Imam 24 let … letos bo 25 … Sej vem … sem še mlada … in imam še čas … pa vseeno … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))))))))))))))) Ja … verjetno … :))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No….jaz jih imam 26…letos 27…Poročila sem se točno pri 25 (na rojstni dan)…… Kot rečeno…..Boš videla, da bo…..GOTOVO!!!!!!!! Se bomo potem zmenile, šle na sprehod in skupaj vozičke potiskale:)))))))))))) CMOKA

Ja saj zato smo pa moški prijatelji tega foruma,da pomagamo takih božicam,kajne?
Sp

Sonči … zdej so mi pa prišle solze v oči … ob prebiranju tvojih stavkov … Tako lepo si napisala … in vem, da imaš prav … Saj tudi vem, da sem prenehala z jemanjem tablet šele lani avgusta … in da zaenkrat še ne delava načrtno na tem, da bi imela otročička … čeprav … joj … vem, da si ga želiva oba …

Nč … sej vem, da jutri, ko bo ta rdeča že pridno tekla, bo vse spet v najlepšem redu … ampak … to čakanje ko vseeno upaš, da vseeno ne pride … to me ubija … Ampak … še dobro, da bo kmalu mimo ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

pri Bgv ti odpadeš ko usran golob….
Njeni otroci bodo morali biti mahnjeni na prdala, ne na seks….:-)))

Ej ti moj počen češpelj,ne morem se tolko smejat,ker imam neko virozo in me vse boli…prišpari jih za v bodoče prosim.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sp

Jaaaaaaaaaaaaa … :)))))))) Uh … kako si to živo predstavljam … kako bomo šle na sprehod … :))))))))))))))))))))))

Joj joj joj … no … sej vem, da bo … :)))) … prej al slej … Vem pa tudi, da moram priti v nosečnost sproščena … in ne kot moja sestra, ki je imela milijon skrbi … (stanovanje, služba, poroka, … … .. ) … in … verjetno je tudi to nekoliko vplivalo na to, da je bilo kot je bilo … :(((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Naj bodo od danes naprej samo še solze sreče…ker veš, da nekega dne bo in pika! cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close