Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je samo PMS … ali … ?

A je samo PMS … ali … ?

:)))))))))))))))))))))) Jaaaaaaaaaaaaaaaaa … bruuuuuuuuuuuuuuuummmm … iiiiiiiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaaaaaa … :))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ej………Vidiš……..Isto je bilo pri meni….Rihtala sva si papirje za hiško, živela pri tašči in tastu….Da ti ne povem, kaj vse je bilo!!!!!!!!! Groza!!!!!!!!!!!! Saj ne, da sta bila tako slaba…Ampak…Tašča je hotela imet vse pod komando, tast je pil in bil tečen kot zmaj….Kriza!!!!!! Na svojega sina pa tako navezan, da bi najraje spat prišel na sredino v posteljo…. Predstavljal si, kako mi je bilo hudo. Leto in pol!!! Potem pa, ko mi je bilo vsega dovolj…ko smo se skregali…(takrat sem tudi že sumila, da se z mano nekaj dogaja…nosečnost in to)…sva spakirala kufre in šla k mojim domov….oz. živiva zraven…posebej…v drugi hiški..sama….ZAKON!!!!

Uh, Bugni. Ko boš noseča, boš imela tak VEEEEEEEEELIk trebuh, pa take napete joške, pa počutje se ti bo spreminjalo kot vreme, pa strije boš dobila, take črte, pa h ginekologu bo treba vsaj enkrat na mesec, ne enkrat na leto, pa, uh, v porodnišnico bo treba, rodit…

A si še vedno želiš tega? če DA, kaj pa potem še čakaš???:-))))

:)))))))))))))) No … jaz zaenkrat živim v hiši od moje babice (ona je v LJ pri prijatelju), ki je tik ob hiši od mojih … Se pa z miškotom nekaj meniva, da bi se zidalo hišo zraven njegovih … na vasi … in to bi bilo enkratno … Tak mir je tam … Si zunaj mesta … in hkrati imaš 10 minut do njega … Sicer … bomo še videli kako in kaj … če nama bo uspelo … ampak … nekaj bo treba naredit … Si naredit en naš brlogec …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))) Spider … sej … vse zgoraj napisano je res tako, da se samo za glavo primeš … Ampak … ko pomislim na to, da ves ta čas imam v sebi tako zlato bitjece, ki je del mene … in del mojega dragega … in to bitjece je plod najine velike ljubezni … to mislim, da zamegli vsako grdo in neprijetno stran nosečnosti … in seveda … bau bau … poroda … :)))))

Kaj še čakam? Pravi čas? :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hm, ampak moraš priznat, da sem romantičen, ane? :-))))

Ej … srček moj … ti si višek romantike … :)))))))))))))))) ;))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

lih ti bi rad ženskice napeljal na strah pred porodom?!
Te bom ža ušesa.

Babn’ce, n’č bat’, jaz pravim, da me kljub majhnosti ni nikoli bilo strah poroda. To so pozabljene bolečine. Lih prijetno ni, se pa da preživet.
Amen.

Ja….mladi morajo na svoje. Tudi midva sva si zdaj končno zrihtala papirje in bomo pri njemu tudi zidali…Ampak je drugače, ker bolj na easy…rihtava…. Ker sva zdaj pač sama v hiši…Prej smo pa skupaj z njegovimi živeli…In ja…Na vasi je lepo. Sem sama z vasi in moj tudi…Ni lepšega, kot da te zjutraj ptički zbudijo…Ahhhhhhh………Kar domov bi šla…

:)))) Ja … pa nobenega kamiona mimo hiše ob 4h zjutraj … in zjanja mularije ob 11h zvečer … Na vasi je vse bolj mirno … In še tam kjer živi on je tako lepo … malo dvignjeno (na hribčku) … in se vidi tako lepo dol polje … in cesto … in zahod … pa vzhod … uh … milina, no … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Lump si…ampak simpatičen…ja vse je res…ampak je vse to takoj pozabljeno…ko dobiš tisto malo kepico v naročke…kar počakaj…te bo doletelo nekega dne…ko ti bo tista ženka z velikim bušijem in vse kar spada zraven …najlepše bitje pod soncem…ja to je pa taprava ljubezen…to je življenje…cmoka nagajivko…ti paše…kar ostani tak!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vidva si kar nardita hiško………Ampak upam, da se ne bo držala hiške njegovih staršev???

Samo veš..hm…moraš pazit..če te bo šraufalo v trebuhu, ni nujno, da si noseča..Mogoče pa te samo kakat tišči.:-))))))))

Ja, bo … samo se z njegovimi starši odlično razumem … in bo v bistvu ločeno … Bomo imeli ločen vhod in ločeno vse … samo hiše se bodo stikale … kot ene vrste vrstne hiše …

Saj vem, da pride marsikdaj do problemov zaradi tega, če se živi v neposredni bližini staršev … ali od enega ali drugega … Ampak … jaz sem nekaj mesecev že živela pri njih doma (preden sem si uredila prostor v hiši od babice) … in sem se odlično znašla skupaj z njegovimi starši … le … motilo me je, ker je njihova hiša zelo zanemarjena (nehigienska) in nisem mogla živet tam … Glede odnosa s starši pa … enkraten … Ne bi si mogla želet boljšega tasta in tašče … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ohjoj … ne bi s takimi … k me bo res še na WC primlo … od tolkega smeha … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

jaz si pa ta mesec močno močno želim, da mi čimprej priteče…
ker če mi ne bo…v jok pa na drevo…samo tokrat ne bom vzela igrač s seboj ampak štrik da se obesim :)))))))))))

Samo so tamali res srčkani. Sploh punčke, take kodraste…lani na morju so eni naši znanci imeli punčko, staro kako leto in pol. In tamala sedi v vozički, pa vsi ji delajo buci-buci…naenkrat pa me pogleda direkt v oči, pa reče, tako počasi: ka-ka-m!

To je blo smeha….

O.K. Ampak najbolj važno……..da le imaš svojo kuhinjo, spalnico in kopalnico……… In je super, da se dobro razumeš! CMOKA

Ej … poletka … ne nori!!!!!!!!!! Ne mi s takimi idejami … Sem prevečkrat tudi sama že imela štrik okrog vratu … pa na robu mosta stala … pa britvico v rokah držala … In kaj sem ugotovila na koncu? Da je življenje preveč vredno, da bi ga tako zavrgla!

In če ta mesec slučajno ne priteče … daj se veseli … Tisto malo bitjece, bi ti lahko prineslo ogromno sreče in veselja v življenje ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uh … to pa vsekakor … vse bomo imeli ločeno! Takoj ko kaj deliš lahko rata problem … … Čeprav … moja tašča bi bila kvečjemu vsa srečna, da bi mi prepustila kako gospodinjsko zadevo … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Oh marija … :)))))))))))))))))) … to sem si pa vse tako živo predstavljala … Tudi tisti otroško-nedolžen glasek, ki pravi … ka-kam … :)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:(((((((((((
to pa si zdaj tako lepo napisala, da so mi pritekle solzice v oči! Hvala ti!!!

Oh……………Moja pa se nikakor ni hotela ločit od štedilnika……..In če sem jaz kaj delala zame in možička je takoj prišla zraven in komandirala kako mora bit……..vse po njeno!!!!!

Hvala, res najlepša, hvala in ti ;)))))))))))))

:))))) Nič jokat … nasmehni se … kajti življenje je lepo … in sprejmi vse kar ti ponudi … !!!!!

Cmoooooooooooooooooka … prijateljica moja … :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close