Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je samo PMS … ali … ?

A je samo PMS … ali … ?

Eh … to pa res ni fajn … :(((

Uh … jaz s tem vsekakor nimam težav … Moja tašča je namreč tiste sorte ženska, ki ji ni važno, da se mora vedno vse svetlikat (prej nasprotno) … ki je vsa srečna, če kdo drugi skuha kosila … ki bi naredila vse, da ji ne bi bilo treba likat cunj … :))))) Je bolj taka … da postori pač tisto kar je nujno potrebno … drugo pa … ko bo čas …

Sem verjetno jaz bolj picajzlasta … :))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

samo kaj ko včasih take ne prav lepe stvari ponuja :(((((((((((

Cmokeca sladkega tudi tebi, pa da ti še jutri ne bi imela M, meni pa naj jutri kar priteče-kar pogumno :))))

Sej tudi moja je taka picajzlasta……….Ampak full preveč se rada vtika v druge….Mislim….Ti ne veš, kako mi gre to na živce………Celo zdaj, ko sem noseča…ima vedno kakšne pripombe…npr…da mi dela slabo zato, ker si mislim, da mi bo naredilo slabo….Ej!!!!!

Ma ja … to so pa “ta tečne” tašče … samo … verjamem, da je taka samo zato, ker hoče dobro … Najbolje je se s tem sprijazniti (takšni pač so in take je treba sprejet) … Moja tašča ima tudi par “negativnih” lastnosti, ki so me na začetku motile na njej … a ko sem se z njimi sprijaznila in jih vzela pač kot del nje … me sploh niso motile več … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj vem, da je dobra….Ker je v bistvu tudi s svojimi taka….Včasih tako tečna in sitna in se vtika, da nam gre že vsem na živce…ampak ne vem…ona se očitno tega sploh ne zaveda….Druga štorija pa je tast…ker pije in je pa res včasih preveč špikast…..

Ampak…naj bojo tam pri miru…….Dejmo rajši udart kakšno bolj veselo debato…se strinjaš?

Odkrito povedano … po eni strani si full želim, da bi imela otročička … po drugi strani pa … kot sem napisala že zgoraj … ni pravi čas … Se bojim, da bi sestra ostala zelo slabo … čeprav vem, da bi bila presrečna zame … ampak … ona še vsakič ko omenimo kakšnega dojenčka ali ga vidimo po cesti … plane v jok … Kaj bi bilo šele, če bi jaz zanosila … :((((

Ne … je še prezgodaj … In … tako ali tako bo verjetno vsak cajt priteklo … in … bo vse po starem …

———–

Veš … vsake toliko nam življenje res ponudi kakšno stvar, ki se nam na prvi pogled ne zdi v redu .. oz. se nam zdi krivična, grda, … ampak … vse ima svoj razlog … Če ne drugo nas take stvari naredijo močnejše … in nam pomagajo premagovati oviro za oviro … in nekoč … čez toliko let … ko boš pogledala nazaj … boš rekla … “No … saj ni bilo tako hudo, kot sem takrat mislila, da je!”

Vsaka stvar, ki se nam v življenju zgodi ima svoj razlog …

Če ti povem samo to …
… pred leti je moj stric umrl v prometni nesreči … bil je star 39 let. Vsi smo bili seveda ob tem zelo šokirani … in seveda … izredno žalostni … Vsi smo ga imeli radi in vsi ga pogrešamo (še posebej smo ga pogrešali ta vikend, ko je imel njegov brat … moj oče … 50 let) … Vendar … prepričana sem, da je bilo tako najbolj prav … namreč … Ko sem razmišljala o tem, kaj se mu je takrat dogajalo … Žena ga je varala in on je to vedel … njun odnos je bil obupen … to se je poznalo na otrocih, katerih obnašanje je bilo obupno … on je začel popivat … posvečal se je izklučno njegovi službi in grabil denar … in zaradi tega si je nabral tudi v poslovnem svetu veliko sovražnikov … Izgubljal je tudi stik s svojo družino (nami) … in smo se odtujevali vedno bolj in bolj … Njegovo življenje bi šlo kvečjemu še navzdol …
Jaz si pravim … dobro da se je končalo tako kot se je … Po njegovi smrti so se otroci vzeli v roke in so postali veliko bolj disciplinirani … Žena … no ja… žena je ostala taka prasica kot je bila prej … ampak … za njo me ne briga … Čeprav je grdo slišat … je bila njegova smrt odrešitev …

Tako …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kolk je pa tvoja sestra stara?

Ja..še to…Praviš, da bi bilo sestri hudo….in verjamem…Ker tudi moja svakinja se trudi, da bi ponovno zanosila, pa nikakor ne gre…imela je dva splava…in odkrito povedano, mi je bilo po eni strani težko ji povedat, da bomo pa mi imeli dojenčka…čeprav ji pravim, naj bo srečna vsaj s to hčerkico, ki jo ima, ker je zlata vredna. Se mar motim?

In kar se tiče te tvoje štorije s stricem….O madona!!! Ja, ma je res kažin…to…kako ga je varala. In on je vedel, praviš? In zakaj misliš, je prišlo do tega? Mislim….Ma sam kaj se dogaja… Pa ajde…Eno je, če nikakor ne gre več v zakonu, če…..Pa saj ne vem…Eh…vsaj naj si misli svoje. Ne vem….Kaj praviš ti?

Se strinjam … Kako debato pa? Predlagaj … Jaz sem prec za … 😉

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

29 jih bo mela letos

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

O.K. Najprej nekaj, da se malo bolje spoznamo….Glede na to, da sem tle bolj “frišna” he,he,he,……….

1. S katerega konca si? – jaz Primorska
2. Kaj počneš, ko ne sediš za ekranom…mislim, a je vprašanje?

Ma bem….nasplošno kaj o tebi….

Ja … če ima tvoja svakinja že otročička, naj se posveti tistemu … in naj se ne sekira zaradi tega, ker ji pač ne rata več … Bo že prišlo ko bo čas …
Veš … jaz tudi pravim … da tudi to … pač … splavi in to, da se ne da zanosit … to se verjetno tudi zgodi z razlogom … Čeprav je res grdo slišat … Imam namreč teto, ki ne more imet otrok … ampak … trdim, da edino pravilno … ker … saj je super človek, dobra duša in vse … ampak … še zase ne zna skrbet … kako bi znala šele za otroka … Tako da …

Glede strica in zadeve z njegovo ženo pa … ma ja … dolga štorja … ampak … recimo … samo to povem, da sta se poročila ne zaradi ljubezni … ampak zaradi ene njene laži … (vsaj tako so meni povedali)
Drugo pa … pustmo stat …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ooooooooooooooooooooooooooooooo … soseda … :))))))) … No … jaz sem tudi Primorka … bolj točno Goričanka … Pa ti? :)))))))))

Kaj delam ko nisem za računalnikom? Hm … čez teden … pucam bajto … :)))))))) … in se posvečam mojemu miškotu …

.. čez vikend … če vreme da … se vozim z motorčkom … in … kaj jst vem … drugih hobijev omembe vrednih skoraj da ni … Odvisno od dneva, no … 🙂

Pa ti?

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO…………………

Altro ke soseda!!!!!!!!!!!!!!! Smo si full blizu….recimo malo manj kot 30 km….he,he,he………….. Na! Zdaj si bomo pa imele komaj kaj za povedat!!!

Čaki čaki … s kje si????!!!??? Dej povej, dej povej, dej povej!!!!!!!!

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dej povej, dej povej……….hej!!!!!!!! (Kingstoni)…..he,he,he

Ne vem koliko poznaš te naše vasi….O.K. Bom rekla tako…Preden sem se poročila sem živela v vasi, ki je pred Ajd., potem pa naprej od Ajd. Če mi poveš, koliko ti je kaj poznano….A ti si pa prav iz GO?

Uh … tiste kraje recimo da še kar poznam … Še posebej, ker se zelo pogosto vozimo tam mimo … ali z motorjem … ali pa na štirih kolesih …

Vasi je pa pred in za Ajdovščino kar … uh … en kup …

No … pol sva si pa res blizu, ej … :)))) Jaz imam sedaj še enega prijatelja, ravno tako motorista, ki se je pred kratkim preselil v Vrhpolje … tako da sem skoraj vsak vikend tam … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jaz sem pa prav iz Gorice, ja … se bom pa verjetno … v prihodnosti … preselila v Ozeljan (če veš kje je) …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ti……….zelo blizu mene…….ker sem…kot sem že rekla….sedaj nazaj doma…na svojem starem domu.

P.S: Bo treba odpret nov post, ker drugače full časa odpira….

Seveda vem……….pred leti sem hodila tja k kozmetičarki…….

K Veri???? :))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja … tle odpira celo večnost … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jap. Tudi ti???

Pred leti sem hodila tudi jaz k njej, ja … Pol sem si pa kupila strojček za britje … :)))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close