Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je sploh še vredno

A je sploh še vredno

Oh pobič verjetno si se mlad in brez družine pa se ne zavedaš kakšno je življenje nasplošno.

Tale Mogoče pa… je pa od šusa šusnil!!!
Heheh čist je pop….

Oh pobič verjetno si se mlad in brez družine pa se ne zavedaš kakšno je življenje nasplošno.
[/quote]

Kaj pa ti veš o življenju, kar drugi ne vedo?

Razlog za to spremembo je to,da se je verjetno naveličal in napake vidi samo še v meni.Zdaj sem tudi jaz drugačna in na čase tudi več ne silim v to.
[/quote]

Ne išči vzrokov. On je čustveno nezrela oseba in to še ne pomeni, da te nima rad in da je neodgovorna oseba.
Zaljubljenosti pa v teh letih več ni.

Oh pobič verjetno si se mlad in brez družine pa se ne zavedaš kakšno je življenje nasplošno.
[/quote]

Pobic je ze cez 40 in tocno ve kaksno je zivljenje. Avtorica je opisala povsem normalno stanje v povprecni druzini. Sicer pa mnogo premalo podatkov za kak konstruktiven pogovor. Je samo ena od instant tem ki so same sebi namen.

Kaj pa ti veš o življenju, kar drugi ne vedo?
[/quote]

Kaj pa ti veš o življenju, kar drugi ne vemo?!
Ali smo vsi isti?!
Ah ja pa v življenju se samo učimo, tako da, ko berem tega mogoce pa… pa vidim da smo ženske res prav uboge!Lp


Mas prav. Boljs da grem ven na sonce. Konc polezavanja po kosilu… Ampak zdj vidm da nas vec pise pod Mogoce pa. Morm spet zamenjat nick v neki drugega… Pa nisem multinuck

Če že je tak vedno bil, ga ne spreobrne tvoja ljubezen, ne družina, ne nič…
Vse skupaj se sliši, da si partnerja izbrala nezavedno po modlu očeta.
Jalov poskus, da te bo čustveno hladen partner ljubil, če te oče ni.

O takšnem moškem, kot si ga opisala, lahko samo vegetiraš…. Si želiš to?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ej, branje ti dela preglavice, stari. S taknim težakom ( opis ) je imela dva otroka, z njim je 17 let.
Upam, da bo spakirala in odšla stran od njega. Težava je v tem, da sta morda otroka tudi prevzela njegovo vedenje in odnos. Zanju je morda še čas.


Ej, branje ti dela preglavice, stari. S taknim težakom ( opis ) je imela dva otroka, z njim je 17 let.
Upam, da bo spakirala in odšla stran od njega. Težava je v tem, da sta morda otroka tudi prevzela njegovo vedenje in odnos. Zanju je morda še čas.
[/quote]

Hvala Malora za tale post.Hvaležna sem ti in ti si edina zastopila.
Zakaj bi jaz razlagala stvari širni Sloveniji?Naj mislijo,da sem slaba pa čeprav nisem.Če sem samo vprašala tisto,kar mi me da miru.

Če že je tak vedno bil, ga ne spreobrne tvoja ljubezen, ne družina, ne nič…
Vse skupaj se sliši, da si partnerja izbrala nezavedno po modlu očeta.
Jalov poskus, da te bo čustveno hladen partner ljubil, če te oče ni.

O takšnem moškem, kot si ga opisala, lahko samo vegetiraš…. Si želiš to?
[/quote]

Hvala za odgovor.Ne vem kaj bom naredila,to da bom najprej sebe vzljubila in ne bom več vegetirala z njim naprej v odnosu.

Pojdi parkrat k družinskemu terapevtu, saj so odnosi stvar, iz katere se vsi učimo in napredujemo. Marsikateri je bilo žal, da je razbila družino. Otroka bosta najbolj nastradala. Terapevt te nauči komunicirati in s komunikacijo se vse reši, če je vsaj malo volje. Tako sem naredila jaz in sem vesela, da sem. Najlažje je kar obupati. Z veliko dela pa se da vse rešiti. Srečno ti želim!


A tako.

Če bi vedel koliko jaz vlagam v to najino vezo,da sva sploh še skupaj in to;da pri sexu mi nikoli z njim ni prišlo a ga imam zelo,zelo rada,kljub temu!Verjemi!Rekel bi,da nisem normalna.
A ne morem več tako naprej!
[/quote]

ampak odšla ne boš, ha?

ampak odšla ne boš, ha?
[/quote]
Odšla bom takrat,ko bo prepozno!Razmišljam pa že kar nekaj časa,ker ni komunikacije je bolje ja,da grem.

Ostala bom ob strani možu, ker je delaven in je že veliko nepremičnega ustvaril. Ni tak kot vi, klošarji, ki nimate nič materialnega za pokazat, foušljivci. Radi bi me skregali z njim, ker ste zavistni. Slovenceljni!

Uuu madona,nekdo piše v mojem imenu.Hvala ljubljanavič

Uuu madona,nekdo piše v mojem imenu.Hvala ljubljanavič
[/quote]

Kaj pa je zdaj to?Nič mi ni jasno,nekdo se norčuje!Ni lepo,ampak vidim,da ste nezreli,ker se nekateri norčujete.Vseeno mi je.

17 let je itak več kot preveč, po domače, doqurčila sta en drugemu, sama se sprašuješ, kaj naj še narediš, kar pomeni, da se ti na nek način trudiš, ni ti vseeno za to kar se vama dogaja, on tega ne začuti, opozarjat se ga ne splača, torej enostavno delaš na tem, da se ločiš, zato jst vedno pravim, da je treba v tako dolgih zvezah doživet tud drug geštel in drug karakter nekoga drugega..
Če boš pa ostala z njim si pa lahko popestriš življenej s kakšno avanturo, čist tako, da ga lažje prenašaš ampak, ker vse ženske niste za takšno rekreacijo, nimaš kaj…, enostavno, ne splača se reševat tako dolge zveze zaradi hladnega odnosa, škoda energije in mukotrpnega prepričevanja, saj tudi po tem ne boš doživela orgazma, če ti to recimo uspe.
Nobeni terapavti ne morejo rešit takšne zveze, lahko si jo edino sami, če imata dost keša recimo in se odpravita na potovanje okoli sveta s tem pogojem,. da se vam stalno nekaj smešnega in zabavnega dogaja, sm, če bo vam ok, bo pa spet otrokam mimo, tako, da je to šah pat pozicija.

Če po stalnih prošnjah, opozorilih tip ne reagira, je čas za spremembe. Eden bi vlagal vse, drugi nič. Ne gre to tako.

Od kdaj je nedostopen…ce od nekdaj je to to, ce od zdaj ima tezave zaradi denarja, sluzba…. ali varanje.

New Report

Close