Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A je z mano kej narobe

A je z mano kej narobe

imam partnerja ze 15let zadnji dve leti pa res res sanjarim o starejsih moskih

od nekdaj so mi bili vsec starejsi torej  jaz sem stara 30,vsec so mi 50 letniki ali saj da zgledajo stareje kot da so 50 se raje pa 50+

ne sivi ali kot dedki ampak starejsi da zgleda mosko in ne fantovsko

ne govorim le o seksu ampak vsem

skupno zivljenje druzenje privlacnost seks

Poznam ogromno moskih ki pri 40ih zgledajo za 30 tako da me to sploh ne privlaci

Sama sicer zgledam vitka seksi mlada slatka ampak moj okus je za moske ki bi ce me kdo vidi z njimi videl rekel da je moj oce.

recimo kaj taksnega mi je vsec

https://pin.it/3r99EsL

https://pin.it/p2eyT17

https://pin.it/2kx4Gs3

lahko je tudi konkretno bolj debel ne zdaj da ima trebuh ogrooomen in res debel ampk ja povprecen moski 50+ z mal vec trebuha malo siv

 

mam ocitno res hude daddy issues..

da povem o svojem problemcku

partner je 4 leta stareje od mene ampak nekaj dni nazaj sem imela sanje o njegovem ocetu

sploh ni privlacen sicer no mogoce tko na hitro ampk v detalje cisto nic po mojem okusu prvo bi mogel postimat zobe pa manjsi trebuh imet pa se kaj drugega denarja ma ogromno mata z mamo njegovo vikend na morju ogromno hiso dva bmwja ampak pustimo to

ne vem kako sploh lahko mam sanje o  cem taksnem ampak ce se vprasam ali bi raje f…. z njim ali z mojim fantom je odgovor jasen

problemcek je mislim da tudi zato ker naju je oce z mamo pustil ko sem bila stara 3 leti in mislim da je tudi s tukaj to hrepenenje po necem res moskem kar mi moj partner (nezrel,premil videz),zal ne da

zame sanjski moski je 50+,premozen in da skrbi zame v vseh pogledih ker me mlajsi ne zadovoljijo v nobenem pogledu

 

 

Vse kar lahko recem je :

I FEEL YOU 😄😄

medtem ko smrkovci iscejo starejse da se pocutjo deci mene palijo starejsi pa sm 29

pa so mi hudi sami fotri

boze nedaj kasni suhljati smrkovci

Odgovor na objavo uporabnika
punce pomagajte, 11.02.2022 ob 16:23

imam partnerja ze 15let zadnji dve leti pa res res sanjarim o starejsih moskih

od nekdaj so mi bili vsec starejsi torej  jaz sem stara 30,vsec so mi 50 letniki ali saj da zgledajo stareje kot da so 50 se raje pa 50+

ne sivi ali kot dedki ampak starejsi da zgleda mosko in ne fantovsko

ne govorim le o seksu ampak vsem

skupno zivljenje druzenje privlacnost seks

Poznam ogromno moskih ki pri 40ih zgledajo za 30 tako da me to sploh ne privlaci

Sama sicer zgledam vitka seksi mlada slatka ampak moj okus je za moske ki bi ce me kdo vidi z njimi videl rekel da je moj oce.

recimo kaj taksnega mi je vsec

https://pin.it/3r99EsL

https://pin.it/p2eyT17

https://pin.it/2kx4Gs3

lahko je tudi konkretno bolj debel ne zdaj da ima trebuh ogrooomen in res debel ampk ja povprecen moski 50+ z mal vec trebuha malo siv

 

mam ocitno res hude daddy issues..

da povem o svojem problemcku

partner je 4 leta stareje od mene ampak nekaj dni nazaj sem imela sanje o njegovem ocetu

sploh ni privlacen sicer no mogoce tko na hitro ampk v detalje cisto nic po mojem okusu prvo bi mogel postimat zobe pa manjsi trebuh imet pa se kaj drugega denarja ma ogromno mata z mamo njegovo vikend na morju ogromno hiso dva bmwja ampak pustimo to

ne vem kako sploh lahko mam sanje o  cem taksnem ampak ce se vprasam ali bi raje f…. z njim ali z mojim fantom je odgovor jasen

problemcek je mislim da tudi zato ker naju je oce z mamo pustil ko sem bila stara 3 leti in mislim da je tudi s tukaj to hrepenenje po necem res moskem kar mi moj partner (nezrel,premil videz),zal ne da

zame sanjski moski je 50+,premozen in da skrbi zame v vseh pogledih ker me mlajsi ne zadovoljijo v nobenem pogledu

 

 

Aam.. ma pojma nimam kk študiraš, to kr si napopala ja sj so simpatični, sam men pa ateki niso objekt poželenja😂 kkrkol.. ne stagniraj na tipu in sanjart o drugih.. ni pošteno ne do tebe ne do njega tud ne do fotra😂 najdi si nekoga, ki ti bo po godu in je to to..

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 11.02.2022 ob 16:27

Aam.. ma pojma nimam kk študiraš, to kr si napopala ja sj so simpatični, sam men pa ateki niso objekt poželenja😂 kkrkol.. ne stagniraj na tipu in sanjart o drugih.. ni pošteno ne do tebe ne do njega tud ne do fotra😂 najdi si nekoga, ki ti bo po godu in je to to..

daddy issues ma ker ji je mankal foter tega je ogromno in ji manka MOSKI kar od danasnjih letnikov ne dobis do 35 leta

dobre si nalimala

 

pa saj že sama veš kje je težava.. narobe je samo to, da se ne lotiš vzroka zanjo in ga odpraviš (se torej pozdraviš) ampak pališ na posledice!

No res pa zdravljenje zahteva ogromno truda, fantaziranje o starejših pa nič.

evo, ti nalimam še malo

Odgovor na objavo uporabnika
el yazeera, 11.02.2022 ob 16:37

evo, ti nalimam še malo

prefegetski obraz na nabito telo

ne vidim nic moskega na teh slikah

obraz mora biti mozat tukaj pa to ni

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 11.02.2022 ob 16:35

pa saj že sama veš kje je težava.. narobe je samo to, da se ne lotiš vzroka zanjo in ga odpraviš (se torej pozdraviš) ampak pališ na posledice!

No res pa zdravljenje zahteva ogromno truda, fantaziranje o starejših pa nič.

zdravljenje za to? kaksno pa je zdravljenje za to

ja zna res biti sindrom manjkajočega očka…neko koprnenje po varnosti, brezskrbnosti…jah nimaš kaj, to moraš izživeti- kar pomeni biti z tem zaželjenim starejšim in uvideti , da te iluzije v reali ne gredo, ta idealiziran starejši ima že veliko težav…ne zmore toliko kot misliš, tudi seksualno gre navzdol…in kmalu prešaltaš na mladce, verjemi. Sama moraš izkusiti, nimamo mi kaj tu filozofirat.

ne vidim nic moskega na teh slikah

obraz mora biti mozat tukaj pa to ni

Kaj pa je zate možato?

Tole?

Odgovor na objavo uporabnika
el yazeera, 11.02.2022 ob 16:49

ne vidim nic moskega na teh slikah

obraz mora biti mozat tukaj pa to ni

Kaj pa je zate možato?

Tole?

ne vidim nic podobnega od tega kar sem jaz nalimala

presuhi prenezni obrazi

ne gre se za sivost ampak moskost

to recimo

https://pin.it/3wYCvOJ

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sindrom, 11.02.2022 ob 16:45

ja zna res biti sindrom manjkajočega očka…neko koprnenje po varnosti, brezskrbnosti…jah nimaš kaj, to moraš izživeti- kar pomeni biti z tem zaželjenim starejšim in uvideti , da te iluzije v reali ne gredo, ta idealiziran starejši ima že veliko težav…ne zmore toliko kot misliš, tudi seksualno gre navzdol…in kmalu prešaltaš na mladce, verjemi. Sama moraš izkusiti, nimamo mi kaj tu filozofirat.

drzalo

moj bivsi je bil 40 zdrzal dlje kot moj zdejsnji 32

Odgovor na objavo uporabnika
ne bo, 11.02.2022 ob 16:58

drzalo

moj bivsi je bil 40 zdrzal dlje kot moj zdejsnji 32

Ja, ker pali na milfe;-D

Odgovor na objavo uporabnika
wd40713, 11.02.2022 ob 17:02

Ja, ker pali na milfe;-D

sem 28

A če bo bil star 30 ali pa 35, ampak bi imel OGROOOMNOOO denarja, a bi bil dober? Boljši od takega, ki bi bil rahlo sivolas, dobre postave, ampak fabrški delavec na minimalcu? No?

Da vidimo, ali imaš ti resnično daddy issues ali samo money issues.😄😄😄

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 11.02.2022 ob 17:04

A če bo bil star 30 ali pa 35, ampak bi imel OGROOOMNOOO denarja, a bi bil dober? Boljši od takega, ki bi bil rahlo sivolas, dobre postave, ampak fabrški delavec na minimalcu? No?

Da vidimo, ali imaš ti resnično daddy issues ali samo money issues.😄😄😄

in veliko denarja

ampak ce je vizualno dober ma lahko tudi normalno povprecno denarja 😃 dedi is. ne money 🙂

no oboje ampak pretehtajo moje zelje videza

Odgovor na objavo uporabnika
videz, 11.02.2022 ob 17:07

in veliko denarja

ampak ce je vizualno dober ma lahko tudi normalno povprecno denarja 😃 dedi is. ne money 🙂

no oboje ampak pretehtajo moje zelje videza

minimalca ne,ene 1500€ na mesec pa je ok

Odgovor na objavo uporabnika
videz, 11.02.2022 ob 17:08

minimalca ne,ene 1500€ na mesec pa je ok

Se pravi, tvoj tip je vizuelna nula, pa še keša nima? Kaj torej delaš z njim?

Odgovor na objavo uporabnika
el yazeera, 11.02.2022 ob 17:26

Se pravi, tvoj tip je vizuelna nula, pa še keša nima? Kaj torej delaš z njim?

Ima dobrega fotra! Čaka, da tastara škripne, pol bo pa uredila zadeve.:))

50 + imajo že mehke lulčke. Si iščem mlajšega.

ma nimajo mehke verjemi ni vse v letih hihihi

siiiick

Kaže, da predvsem money issues. 😀

Tko hm ja. Tistega nisem razumela, kaj bi raje njegovega alisvojega očeta? Glej, pri meni je tko. Ko sem bila mlajša mi starejši moski sploh niso bili všeč. In hja moj fotr je bil 6 let starejši od mame. Polno ljubosuja prepovedi, od njega nisem imela nič itd umru zgodaj. Bog nedaj tolk starega

No in sem poročena jaz 45 on 46. In veš kaj se mi je zgodilo. Zatreskala sem se v 62 statega. Hja in si rečem. 1 x se zivi poskusi. In sem res poskusila sem čist vse. Tipu se ni dvignu. Tko, da žal te moram razočarati. Pri meni je rešitev, tega uporabim za predigro pol se dam z možem dol. Sanjari dalje. Tipa obdrži. Pa tipu ne izdaj o čem sanjariš, da ne bo ogenj v strehi. Jaz grem s telimle pač na kavo in se delam, da sva se slučajno srečala. Izgleda pa tko, da tip noče da sva na samem, se pravi sva v družbi, ker se boji da ga kam primem.

New Report

Close