Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A je Zelenski plačan za netenje 3. svetovne vojne?

A je Zelenski plačan za netenje 3. svetovne vojne?

Zelenski: Če ne zaprete našega neba, bodo ruske rakete padle tudi na vaše ozemlje – 24ur.com

Ravno obratno bo. Če Nato zapre ukrajinsko nebo, bo Rusija napadla nas! Upam, da se odločevalci tega zavedajo in da so proti vojni!

NATO entering conflict in Ukraine would mean WWIII – European Council head
 

Odgovor na objavo uporabnika
Zelenski tiho, 14.03.2022 ob 12:43

Zelenski: Če ne zaprete našega neba, bodo ruske rakete padle tudi na vaše ozemlje – 24ur.com

Ravno obratno bo. Če Nato zapre ukrajinsko nebo, bo Rusija napadla nas! Upam, da se odločevalci tega zavedajo in da so proti vojni!

Ne, to kar zahteva Zelenski močno presega moč ZDA, ki ne more zapreti neba Ruski aviaciji. Žal, resnica je ta, da so Ameriški radarji in protiletalska tehnologija ostali v 80ih letih in še pred primitivnimi Hutujci niso uspeli zaščititi Savdove Arabije (čeprav so jim poslali celo svoje osebje in obnovili Patriot System ravno za ta namen – zadeva je šla tako daleč, da Savdova Arabija zapušča zavezništvo z ZDA in gre pod Putina). Definitivno ga k tem zahtevam ne ščuva ZDA, ki se je kar zelo odmaknila od konflikta in rine v ospredje raje EU.

Zelenski si želi postati nek slaven večni heroj o katerem se bodo mladi Židje še stoletja učili o tem kako lahko vsak Žid uporabi svojo Čutzpo (Židovski pogum) zato da iz katerekoli monolitske družbe ustvariš multikulturalno mešanico migrantov, nacij in ras. Njemu se gre zato, da pusti trajen in neizpodbiten večni pečat na zgodovini. Ne pa za Ukrajino. Zato so tudi recimo začeli streljati na coviliste v Donetsku. Ker raje vidi, da se začne obstreljevati civilne žrtve v tej vojni. Več prelite Ukrajinske krvi, več slave za glavnega Žida.

Morda bo Ukrajina poslala še kakšno provokativno pošiljko, npr. na Poljsko.

Še enkrat vam objavljam fašistični genocidni plan, ker vidim, da ste opranoglave ovce in verjamete lažnivim fašističnim trobilom.

Tudi zato , da ne bo kdo rekel, da ni vedel. Saj vidimo, da nam že zdaj grozijo s hujšimi epidemijami, če se ne bomo pokorili in se pustili zasužnjiti. Kar je cilj tega covid zločina.

Saj je vse razloženo.

https://www.facebook.com/701694363207484/posts/5181165591926983/

Popolna slika. Ostajam brez besed.

https://www.facebook.com/1068724726/posts/10224292476194073/

izraelci se vedno plačajo med sabo, odkar so se priselili na zahod

Odgovor na objavo uporabnika
Robi650, 14.03.2022 ob 14:31

Popolna slika. Ostajam brez besed.

https://www.facebook.com/1068724726/posts/10224292476194073/

No daj ostani že enkrat brez besed. Že cela forumska soba smrdi po govnu in vse izvira iz tvojega gobca.

“izraelci” so povsod po svetu povezani in imajo ogromno keša

že predsednik Trump je rekel tole: so objavili na ameriškem neodvisnem portalu in Trumpa so lepo odstavili na svoj način

Trump: Israel Controlled Congress, Jews Run New York ‘Times’ (nymag.com)

!!!!!

Naj si Biden tega Zelenskega domov pelje in naj pusti Evropo na miru!

Recimo, kos moje zemlje hoce sosed, ker je tam leta gojil neko svojo posebno rastlino, ki samo tam raste.

Vsi vemo, da je ta zemlja moja, s sosedom se skregava, sosedje in vascani me v tem sporu podpirajo.

Po letih kreganja pride do situacije, ko sosed nameri vame pusko in strelja na vse clane moje druzine.

Ma, takoj po prvem strelu mu pidpisem, da naj vzame to zemljo in se njivo zraven, ce hoce, samo da resiva in vsi ostanemo zivi!

neumni butalčki mu pa še granate podarjajo, norišnica!

 

Odgovor na objavo uporabnika
razmisljam…, 18.03.2022 ob 15:24

Recimo, kos moje zemlje hoce sosed, ker je tam leta gojil neko svojo posebno rastlino, ki samo tam raste.

Vsi vemo, da je ta zemlja moja, s sosedom se skregava, sosedje in vascani me v tem sporu podpirajo.

Po letih kreganja pride do situacije, ko sosed nameri vame pusko in strelja na vse clane moje druzine.

Ma, takoj po prvem strelu mu pidpisem, da naj vzame to zemljo in se njivo zraven, ce hoce, samo da resiva in vsi ostanemo zivi!

Po moje gre bolj tako: leta serj.. po svojem dvorišču in vedno bolj se približuješ sosedovi ograji. Sosed, dvometraš se krega s teboj da ga moti, potem nekega dne prideš do ograje in se mu utrga.

Odgovor na objavo uporabnika
Zelenski sucks, 18.03.2022 ob 15:20

Naj si Biden tega Zelenskega domov pelje in naj pusti Evropo na miru!

domov izraelcem?

si pa zakompliciral  hehe

tako!

Odgovor na objavo uporabnika
mah vsi so za en k, 14.03.2022 ob 13:03

Morda bo Ukrajina poslala še kakšno provokativno pošiljko, npr. na Poljsko.

haha

ž. imajo radi keš

itak

Odgovor na objavo uporabnika
viana843, 14.03.2022 ob 12:48

NATO entering conflict in Ukraine would mean WWIII – European Council head
 

🙁

 

New Report

Close