Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A KAJ LIŽETE

A KAJ LIŽETE

mislim tko, a ližete kaj ?

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja ližem in to zelo rada…medek -medvedek že ve…da oba rada liževa…ledek ne…ali sladoledek…da ne bo pomote in kdo mislil na kaj drugega…da rada ližem ne…samo sladoledek imam ta trenutek v mislih…

p.s. Pa lepo, da sva prestavila Bled na večer, noč ima le svojo moč;))!
Če ne drugega se nič ne vidi…se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja,seveda…saj si ne znam brez tega predstavljat življenja…brez lizanja in to….ko poližem tale moj sladki,medeni in tako ekstaze vreden sladoled……..:-)))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ko ližem, ližem sladoled…….

A ti pa vedno misliš samo na……oz. bom rekla….pišeš o takih “dvomljivih” temah….ko lahko misliš npr….o lizanju sladoleda….ali pa o lizanju….hm, hm, hm….še kaj slajšega:)))))))))))

oj ti zvezdica zaspanka….

moje misli so čisto nedolžne,nedotaknjene………

cmokec na vršiček

leta letijo - iščem stevardeso.....

Cmokec na vršiček…..hi, hi, hi…..”Moje misli so nedolžne, nedotaknjene…” Ja, ja…..:))))))))))))))) Na vršiček? Katerega imaš v mislih?:))))))))))

na vršiček spodnjega dela zvezdice……….hihihihihi

spry ne mrem narisat…ampk če dobro zamisliš, boš pa zaćutila

EKOLA cmokc

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kje pa je ta spodnji del zvezdice:))))))))))))))????

hiihih

Nič mi ne moreš, če si drugačna,
kakor si ti želiš.
Meni so zvezde čisto blizu,
ti pa me tu loviš…

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

A greš? Potem pa….pa, pa tudi tebi…. se še kaj beremo ob priliki….

Naš razo bolj oblizuje,kot liže!
je kot Pluto v tisti risanki,ko se je zakotalil noter med kaktuse in tam lizal tisto kots,dokler ni pogruntal,da ne more ven.
Sp

Dokler oblizuje……če kaj oblizuje je O.K., ampak če se samo oblizuje….ja, potem je pa kažin:))))))))))))

Ah,saj mi je že žal,da sem kolega nekaj opravljal…..storniram tisti post.
Ker nisem sam nič boljši,namreč :-(((
Sp

Ja, seveda…Najraje nekaj trdega in v nebo gledajočega :)))))))))))))

He, he, he…..CMOKA

Nazaj zvezdica!kontra!
Sp

New Report

Close