Naslovnica Forum Starševski čvek A kdo danes lahko pogleda v karte

A kdo danes lahko pogleda v karte

Pozdravljeni,zanima me, kako mi kaže v ljubezni, če ima kdo, ki vidi vnaprej, 5 minut časa. Tisti z zlobnimi komentarji pa obvoz. Lp

Zanima me samo ce se bomo letos selili. Iscemo vecjo hišo pa nic pameznega ne najdemo.

še jaz, če lahko…bo naši najstnici uspelo narediti popravni izpit ( matematika ), ki jo čaka kmalu…in napredovati naprej ali ponoviti letnik ? hvala !

Odgovor na objavo uporabnika
izpity, 04.08.2022. ob 17:23

še jaz, če lahko…bo naši najstnici uspelo narediti popravni izpit ( matematika ), ki jo čaka kmalu…in napredovati naprej ali ponoviti letnik ? hvala !

Če je na fakulteti kaže žal, da ne. Če je še v srednji je odgovor ja.

Še meni, 04.08.2022. ob 17:16

Zanima me samo ce se bomo letos selili. Iscemo vecjo hišo pa nic pameznega ne najdemo.

Šele, ko boste vztrajno iskali se vam bo pokazala neka priložnost, ki je boljša od te katero imaš sedaj v mislih.

Odpovedal sem se dediščini po pokojnem staršu v zaupanju, da bo brat tudi meni kaj namenil. Zanima me ali bo in koliko?

miaduda123, 04.08.2022. ob 16:48

Pozdravljeni,zanima me, kako mi kaže v ljubezni, če ima kdo, ki vidi vnaprej, 5 minut časa. Tisti z zlobnimi komentarji pa obvoz. Lp

Karte mi pokažejo, da se nekdo vrača iz tvoje preteklosti. Pa naj bo to tvoj bivši fant ali prijatelj. To je nekdo za katero si mislila že v preteklosti, da je tvoja sorodna duša. To lahko sklepam z karto ravnovesje in kočija in karto svečenik.

A se kaže kaj kmalu kaka ljubezen zame?

a veste da tist ki poveruje v to kar neka šlogarca pove al pa u horoskop… zanika oz negira objavo.

Anonimno 3253, 04.08.2022. ob 17:34

Odpovedal sem se dediščini po pokojnem staršu v zaupanju, da bo brat tudi meni kaj namenil. Zanima me ali bo in koliko?

Karta Sodbe vam prinaša presenečenje in nepredvidene spremembe. Doživeli boste nenadne spremembe, ki bodo najverjetneje koristne za vas. Koliko boste prejeli vam žal ne morem povedati. 

Še meni prosim …

Zanima me, kako mi kaže ljubezen, je v kratkem kaj na vidiku?

lahko še meni prosim, 04.08.2022. ob 17:36

A se kaže kaj kmalu kaka ljubezen zame?

prejela sem karto hrepenenje, kar pomeni: skrb za prihodnost. Trenutno stanje simbolizira eno samo razmišljanje in ujetost v začarani krog, iz katerega ne znamo izstopiti. Lahko bi celo trdili, da oseba živi v sanjskem svetu velikih razmišljanj, novih neuresničljivih načrtov in hrepenenj, z eno željo, da bi se vse uresničilo samo po sebi. Osebe, katerim se odpre ta karta so zelo spremenljivega razpoloženja (kot vreme), negotove v duši, razdvojene. To je nevtralna karta, kako se bo razpletlo pa je odvisno od kart poleg. 

Še meni prosim. Ljubezen in služba. Hvala.

nusek, 04.08.2022. ob 17:45

prejela sem karto hrepenenje, kar pomeni: skrb za prihodnost. Trenutno stanje simbolizira eno samo razmišljanje in ujetost v začarani krog, iz katerega ne znamo izstopiti. Lahko bi celo trdili, da oseba živi v sanjskem svetu velikih razmišljanj, novih neuresničljivih načrtov in hrepenenj, z eno željo, da bi se vse uresničilo samo po sebi. Osebe, katerim se odpre ta karta so zelo spremenljivega razpoloženja (kot vreme), negotove v duši, razdvojene. To je nevtralna karta, kako se bo razpletlo pa je odvisno od kart poleg. 

Naslednja karta je bila akrta duhovnik, ki mi pove, da za samske pomeni, da sicer ne bo sprememb, ne bo nove ljubezni, vendar pa le-te ne bomo preveč pogrešali. Karta ima poseben pomen za samske ženske: v življenje prihaja prav posebna oseba, lahko bi rekli princ na belem konju, ki bo ženski korenito spremenil pogled na ljubezen in življenje; on bo usmerjal in vodil odnos med njima, ženska se bo spontano prepustila njegovemu vplivu in vodstvu, s čimer bo korenito spremenila tako pogled na življenje, kot tudi sam življenjski stil. 

Sonček272, 04.08.2022. ob 17:46

Še meni prosim. Ljubezen in služba. Hvala.

Mogoče živite v skrivnem razmerju, oziroma je vaše ljubezensko življenje zavito v tančico skrivnosti. Kelihov vitez kaže, da je nekaj skrivnostnega v vašem čustvenem življenju. Poleg tega ta karta simbolizira nežnost ali pomembne izboljšave v vašem zakonskem življenju ali partnerskem odnosu.

karta Paličina desetka simbolizira iskrenega prijatelja ali sodelavca, ki je vedno pripravljen, da vam pomaga in vas podpira. V prenesenem pomenu, ta karta napoveduje prihod pomembnejše novice, ki jo lahko pričakujete po navadni pošti, telefonu, e-pošti, SMS-u ali preko drugih komunikacijskih sredstev.

Reci: “Ko je neprijatelj Džibrilu? – a on, Allahovom voljom, tebi stavlja na srce Kur’an – koji potvrđuje da su i prijašnje objave istinite – kao putokaz i radosnu vijest vjernicima.” Ko je neprijatelj Allahu i melekima Njegovim i poslanicima Njegovim i Džibrilu i Mikailu – pa Allah je, doista, neprijatelj onima koji neće da vjeruju. A Mi tebi jasne dokaze objavljujemo i jedino nevjernici neće u njih da vjeruju. Zar svaki put kada neku obavezu preuzmu – neki od njih je odbace jer većina njih ne vjeruje. A kada im je poslanik od Allaha došao, potvrđujući da je istinito ono što već imaju, mnogi od onih kojima je Knjiga dana – za leđa svoja Allahovu Knjigu odbacuju, kao da ne znaju, i povode se za onim što su šejtani o Sulejmanovoj vladavini kazivali. A Sulejman nije bio nevjernik* – šejtani su nevjernici: učili su ljude vradžbini i onome što je bilo nadahnuto dvojici meleka, Harutu i Marutu, u Babilonu. A njih dvojica nisu nikoga učili dok mu ne bi rekli: “Mi samo iskušavamo, i ti ne budi nevjernik!” I ljudi su od njih dvojice učili kako će muža od žene rastaviti, ali nisu mogli time nikome bez Allahove volje nauditi. Učili su ono što će im nauditi i od čega nikakve koristi neće imati iako su znali da onaj koji tom vještinom vlada neće nikakve sreće na onome svijetu imati. A doista je jadno ono za što su se prodali, kada bi samo znali!

nusek, 04.08.2022. ob 17:47

Naslednja karta je bila akrta duhovnik, ki mi pove, da za samske pomeni, da sicer ne bo sprememb, ne bo nove ljubezni, vendar pa le-te ne bomo preveč pogrešali. Karta ima poseben pomen za samske ženske: v življenje prihaja prav posebna oseba, lahko bi rekli princ na belem konju, ki bo ženski korenito spremenil pogled na ljubezen in življenje; on bo usmerjal in vodil odnos med njima, ženska se bo spontano prepustila njegovemu vplivu in vodstvu, s čimer bo korenito spremenila tako pogled na življenje, kot tudi sam življenjski stil. 

Vaš vpogled je kar točen. Žal nisem ženska. Vseeno hvala za odgovor, mogoče me kdaj sreča pamet.

Lahko še meni ? Ljubezen me zanima

Xyz95, 04.08.2022. ob 17:57

Lahko še meni ? Ljubezen me zanima

karta Nenadna sreča, to je pozitivna karta, mnogi jo imenujejo tudi karta izredne, nepričakovane sreče. Napoveduje nepredvidljive, nepričakovane dogodke, ki se zgodijo v zelo kratkem času in so navadno tudi zelo kratkotrajni. Ta karta torej ne glede na to, simbolizira srečo ter srečen razplet dogodkov. Tisti, katerim se odpre,so samozavestni ljudje, z zadostno mero zaupanja vase ter tudi spoštovanja do drugih. Karta veselje, ljubezen, lahko razberem nepričakovano poznanstvo ali ljubezen na prvi pogled.

Vidim simpatijo iz preteklosti.

Ampak kaj točno to pomeni za mene zdaj glede trenutnega stanja? Da bom končala s tistim od prej, kaj pa če je samo prijatelj? Ker tako kot je, je vsak dan huje. Lp

Klementina143, 04.08.2022. ob 18:16

Ampak kaj točno to pomeni za mene zdaj glede trenutnega stanja? Da bom končala s tistim od prej, kaj pa če je samo prijatelj? Ker tako kot je, je vsak dan huje. Lp

Sem vrgla še eno karto in mi je prišla karta smrt. Na prvi pogled zastrašujoča karta, vendar ni…Velja pa, da karta napoveduje velike spremembe, preobrate. Na nek način začetek ali konec nečesa. Največkrat pa karta napoveduje spremembo kot  izgubo ljubljene osebe v čustvenem smislu oziroma konec ljubezenskega razmerja, ali pa seveda začetek nečesa novega. 

-nusek- hvala ! je še v srednji- torej bo zmogla to matematiko, ima še to šanso, v prvem roku ni šlo….čisto malo zmanjka…ima vso pomoč, delala tudi zdaj po eno uro, malo tudi počitnic, že dovolj te snovi, leze že iz vsepovsod…ampak napakce pa točke odnesejo in ne pride do ustnega, kjer je boljša…

Pri kom? Je to zame mišljeno ali za koga drugega?

izpity, 04.08.2022. ob 18:25

-nusek- hvala ! je še v srednji- torej bo zmogla to matematiko, ima še to šanso, v prvem roku ni šlo….čisto malo zmanjka…ima vso pomoč, delala tudi zdaj po eno uro, malo tudi počitnic, že dovolj te snovi, leze že iz vsepovsod…ampak napakce pa točke odnesejo in ne pride do ustnega, kjer je boljša…

bo naredila.

Potem pa zacet takoj septembra . Instruktorja za 2uri na teden ji zrihtajte.

Kako vam bo zacvetela ko ne bo s solo obremenjena ker bo imela mat pod kontroli

New Report

Close