Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus A kozmetični in frizerski saloni se morajo nujno odpreti?

A kozmetični in frizerski saloni se morajo nujno odpreti?

Tipičen primer strahu.Vse je v glavi.Če želiš zbolet,boš zbolel.Če se ne oziraš,si zdrav.

Poglej si ljudi ki so zunaj,brez strahu,vsak dan in ne zbolijo.Ljudje ki pa zvejo,d a imajo neko bolezen pa se jim stanje zelo poslabša.

Primer babice.Pri 82 letih so ji odkrili tumor na možganih,operacija zelo rizična,napovedali so ji pol leta,mi smo ji zadevo prikrili,ji nismo povedali,doživela je 95 let starosti.

Tipičen primer strahu.Vse je v glavi.Če želiš zbolet,boš zbolel.Če se ne oziraš,si zdrav.

Poglej si ljudi ki so zunaj,brez strahu,vsak dan in ne zbolijo.Ljudje ki pa zvejo,d a imajo neko bolezen pa se jim stanje zelo poslabša.

Primer babice.Pri 82 letih so ji odkrili tumor na možganih,operacija zelo rizična,napovedali so ji pol leta,mi smo ji zadevo prikrili,ji nismo povedali,doživela je 95 let starosti.
[/quote]

Moja babi tudi 95 let. Pri nekih 80 bi morala iti na operacijo srca, pa je rekla, da ne gre, da bo kvečjemu jemala zdravila. Takrat so hoteli delati tudi neke strašne preiskave in bi morala biti en teden v bolnici, pa se je lepo zahvalila in šla domov. Živela je do 95., ni umrla zaradi srca. Celo kar dolgo se je matrala, tako močan organizem je imela. Ni imela težav ne živeti, ne umreti, je bila zbogana z vsem. In to so ženske, ki so imele res težko življenje od rojstva dalje. Ona ni niti OŠ naredila, ko je že morala it delat. Revni starši so otroke dali pri 12, 13 delat, tudi precej daleč, in se niso videli po leto, dve. Še pisali so si redko.

Lani je pri nas zaradi gripe umrlo 160 ljudi, tudi mlajši in srednjih let. Se ti zdi, da je bil starševski čvek takrat tri mesece poln samo novic o gripi in kdo vse je umrl? Za korono pa menda za vsakega, mlajšega od 50 let, vemo poimensko, da je umrl.
[/quote]

Kaj je to tvoja mantra? Stalno ponavljanje enega in istega – 160 ljudi je umrlo za gripo… pa dej se ustav , no.
Ko papiga.

A si prebral dva meseca nazaj, da je za gripo v srbiji mala punčka ostala palarizirana. In ni edina na svetu. Koliko jih je na dializi zaradi gripe…daj preberi še kaj drugega. Moj stric zdrav kot riba, mu je v sekundi razneslo srce. Nobenih problemov. Mrtev takoj.

Vi bi frizerke linčali, Slovenci in Italijani se lepo z jahtam vozijo po hrvaškem morju, enega Italijana so celo dobili na jahti in bi moral biti v samoizolaciji ima lažjo obliko.

Delavci iz Evrope prihajajo v Slovenijo delat. Zdaj bo sezona do konca jeseni.

Tipičen primer strahu.Vse je v glavi.Če želiš zbolet,boš zbolel.Če se ne oziraš,si zdrav.

Poglej si ljudi ki so zunaj,brez strahu,vsak dan in ne zbolijo.Ljudje ki pa zvejo,d a imajo neko bolezen pa se jim stanje zelo poslabša.

Primer babice.Pri 82 letih so ji odkrili tumor na možganih,operacija zelo rizična,napovedali so ji pol leta,mi smo ji zadevo prikrili,ji nismo povedali,doživela je 95 let starosti.
[/quote]

Vpliv psihe na zdravje je res močan. Gre pa predvsem za globoko podzavestne vzorce, a tudi naučeno razmišljanje ima lahko pozitiven vpliv.
Sama imam izkušnje, a žal v obratni smeri. Preberem simptome in jih že občutim.

Tako sklepanje je seveda čisto mimo, ker ne moreš vedeti, kako je potekala bolezen prvookuženega, kako dolgo je bila bolna prva smrtna žrtev in kdaj je zbolela druga smrtna žrtev (niti teh podatkov nimamo, ali so vsi umrli bili v bolnici – kolikor vem, niso bili). Pri nas imamo kapacitet zaenkrat toliko, da bolnikov ni treba odklanjat ali jih predčasno izpuščat.

Absolutno pa ne vem, zakaj sploh objavljaš svoje napovedi, ko pa nisi ne epidemiolog, ne statistik, ne matematik … skratka, nisi strokovnjak za te stvari. In število primerov ne bo nikoli upadlo na nič, ker tega virusa pač ne moremo izkoreniniti. Vedno bo še kdo zbolel. V Sloveniji je pravzaprav premalo bolnih, komot bi jih bilo več.
[/quote]
Ti tudi nisi strokovnjak, pa vseeno pišeš neke umotvore in trditve. Zakaj bi tebi verjeli? Rajsi berem Desija, ki poda linke in oprosti, zame zelo logične razlage. Takih, ki pa pišete o malo hujši gripici in primerjave z gripo pa se ne da resno jemat.

Za urejenost lahko vsaka poskrbi sama, ni to nobena kvantna fizika. Praktična frizura, umiti lasje, če se le da, posušeni na soncu, vsak večer razčesani, zmasirano lasišče, postrižene konice. Tudi pobarvati se da doma.
Sama k frizerju hodim na tri do štiri mesece, v glavnem zaradi barvanja, kar pa se lahko opravi tudi doma. Če bi imela lepšo barvo las, se ne bi barvala. Imam zdrave, še vedno goste lase, pri skoraj 60 niti ne dosti sivih. Ko gledam tudi dosti mlajše, koliko truda, denarja in časa morajo vložiti, da njihovi od vseh barvanj, trajn, podaljškov itd. poškodovani lasje zgledajo za med ljudi, sem kar zadovoljna s seboj.

Za urejenost lahko vsaka poskrbi sama, ni to nobena kvantna fizika. Praktična frizura, umiti lasje, če se le da, posušeni na soncu, vsak večer razčesani, zmasirano lasišče, postrižene konice. Tudi pobarvati se da doma.
Sama k frizerju hodim na tri do štiri mesece, v glavnem zaradi barvanja, kar pa se lahko opravi tudi doma. Če bi imela lepšo barvo las, se ne bi barvala. Imam zdrave, še vedno goste lase, pri skoraj 60 niti ne dosti sivih. Ko gledam tudi dosti mlajše, koliko truda, denarja in časa morajo vložiti, da njihovi od vseh barvanj, trajn, podaljškov itd. poškodovani lasje zgledajo za med ljudi, sem kar zadovoljna s seboj.
[/quote]

Edina frizura, ki zdrži štiri mesece, je prečka na obe strani in lasje prosto rastejo. Kar pomeni, da imate večino dni lase spete, ne? In zdaj naj vse tako izgledamo? Da ne govorimo, kakšen je narastek po štirih mesecih. V čem je potem sploh smisel barvanja, če je itak 10 cm las sivih?

knjižnice naj odprejo, ne pa frizeraje!
[/quote]
Jaa, knjižnice odpreti, lepo prosim! Vidim, da sem si izposodila čist premalo knjig.

Vpliv psihe na zdravje je res močan. Gre pa predvsem za globoko podzavestne vzorce, a tudi naučeno razmišljanje ima lahko pozitiven vpliv.
Sama imam izkušnje, a žal v obratni smeri. Preberem simptome in jih že občutim.
[/quote]

Imaš simptome, čutiš jih, čez eno uro si že zdrava.


Jaa, knjižnice odpreti, lepo prosim! Vidim, da sem si izposodila čist premalo knjig.
[/quote]
Imaš zastonj branje. Vpišeš svojo številko iz kartice in bereš. Vse kar imajo po knjižnicah.
Skoraj.


Ti tudi nisi strokovnjak, pa vseeno pišeš neke umotvore in trditve. Zakaj bi tebi verjeli? Rajsi berem Desija, ki poda linke in oprosti, zame zelo logične razlage. Takih, ki pa pišete o malo hujši gripici in primerjave z gripo pa se ne da resno jemat.
[/quote]

On je pa tako negativen, da se čuti. Najbolj. Ne vem kaj sploh hoče, življenje ali smrt. In tiste brezvezne izraze, ki jih ljudje nikoli ne uporabljamo v življenju. A ne poznate nobenega znanstvenika, kako so to preprosti ljudje. Še v Sloveniji se trudijo, da znanost razumejo vsi ljudje. Skoraj.

On je pa tako negativen, da se čuti. Najbolj. Ne vem kaj sploh hoče, življenje ali smrt. In tiste brezvezne izraze, ki jih ljudje nikoli ne uporabljamo v življenju. A ne poznate nobenega znanstvenika, kako so to preprosti ljudje. Še v Sloveniji se trudijo, da znanost razumejo vsi ljudje. Skoraj.
[/quote]

Možno. Vseeno raje berem njega kot te mantre o gripici in primerjavah z gripo, kar je že smešno. Eni bi najraj, da se delamo, da nič ni. Ja ne mormo, ker nekaj se dogaja. Pa tut če gre za ne vem kakšno zaroto. Sam ne mi govort o gripi.

Že če imaš povprečen iq moraš razumeti, da so kozmetični in frizerski saloni najbolj rizični.
V sosednjih ržavah oblikujejo plane postopnih odpiranj: 1. najboj rizična 2. srednje rizična 3. najmanj rizična. Povsod so frizerski saloni v kategoriji 1.. Ni treba tople vode odkrivat!

New Report

Close