Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A levičarji in desničarji kaj seksate med sabo?

A levičarji in desničarji kaj seksate med sabo?

Pri nas smo bili nekoč tako, oče SLS, mati SKD, jaz SDS(SDSS), brat za levake ker so bili v lokalnem bifeju vsi za levake, srečala ga je pamet danes ne hodi na volitve , simpatizer SDS,sestra poročena z levakom takrat kot apolitična , danes SDS, druga sestra kolegica in sošolka ene od poslank SDS, torej SDS, ampak ne hodi na volitve.
Če vam levakom uspe še te kateri ne hodijo na volitve zdražiti do te mere da dvignejo rit in gredo volit , bo SDS dobila 40+{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pa naj vam bo to všeč ali ne .
Bolj kot rovarite bolj dvigujete speče volilce…


Malo zgodbic, malo nakladanja na koncu pa politična zgodbica z priokusom SDS. Čestitke, prepričala si me kako NE voliti neko stranko. Bravo !!!!!!!!!!!!!!!

ti si že od davno prepričan , ne nas slepiti kao bi ti glasoval za SDS če odstopijo Janez, Anže ,Branko, Eva… ti si levak, zate obstajajo druge stranke, to kar si napisal je kot bi recimo jaz napisal da Šarca pa ne bom volil ker je norc skočil v prazen bazen…. Itak da ga ne bi vilil lako skače v praznega, polnega , lahko ima puško , ali pa jo meče v koruzo, izpavno ali neizpravno z municijo ali brez nje, vse te varjante smo slišali od njega, pač bedakov se ne postavlja na oblast.


A janša da je ekstremist?
Aja, zato pa levičarji zagovarjate politično opcijo dedičev, ki je delala povojne zločine in jih še zdaj zagovarja, ker niste ekstremisti.


Bravo za strankarski “IZBRUH”. Zelo te peče, pa vem kje !!!!. Se čuti. Ne sodelujem več, se samo še smejem tvojim “veleumom”.

Levičarji pofukamo vse desničarske ženske medtem ko njihovi dedci po gostilnah nazdravljajo v čast jajotu


A janša da je ekstremist?
Aja, zato pa levičarji zagovarjate politično opcijo dedičev, ki je delala povojne zločine in jih še zdaj zagovarja, ker niste ekstremisti.
[/quote]
No brihtnež in kakšna bi bila Slovenija danes če bi v vojni zmagala Nemčija z firerjem ???? Si se to kdaj vprašal ? Pa dobro saj je tudi naš sedanji vodja “preobraženi komunist ” Drži ali ne ? Toliko v vednost.


No brihtnež in kakšna bi bila Slovenija danes če bi v vojni zmagala Nemčija z firerjem ???? Si se to kdaj vprašal ? Pa dobro saj je tudi naš sedanji vodja “preobraženi komunist ” Drži ali ne ? Toliko v vednost.
[/quote]
Slovenski partizani niso zmagali nikjer. Nikjer. Drži ali ne? Niti ene bitke ne znaš naštet kjer bi slovenski partizani premagali Nemce. Niti ene same.
Slovenski partizani so samo klali SVOJE ljudi. In to PO vojni. Toliko v vednost.


Slovenski partizani niso zmagali nikjer. Nikjer. Drži ali ne? Niti ene bitke ne znaš naštet kjer bi slovenski partizani premagali Nemce. Niti ene same.
Slovenski partizani so samo klali SVOJE ljudi. In to PO vojni. Toliko v vednost.
[/quote]
Mentalna sirota , ni ti pomoči. Na vprašanje pa vseeno nisi odgovoril. Pa kakšno zgodovinsko knjigo si nabavi ali vsaj izposodi v knjižnici. Itak ti ne bo veliko pomagalo, ker živiš v temi.

pofu.kamo vse levičarske babe, vsaj vsak petek, ko kolesarite

Ja, ful, saj nima SDS že 15 let istih 25 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podpore … Edina sprememba je, da je levica razdeljena na 3 stranke.


Slovenski partizani niso zmagali nikjer. Nikjer. Drži ali ne? Niti ene bitke ne znaš naštet kjer bi slovenski partizani premagali Nemce. Niti ene same.
Slovenski partizani so samo klali SVOJE ljudi. In to PO vojni. Toliko v vednost.
[/quote]

Kako pa so prišli v položaj za poboj izdajalcev brez kakršne koli zmage? So se domobranci & co sami postreljali ali kako?

neporaženi nemci in domobranci so se naveličali neprestanih zmag in so se zato umaknili iz Jugoslavije v Avstrijo in Argentino.

hehe, esdeesovci, da ne hodijo na volitve, ne me smejat… a kar 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} jih doma ostane, ker tistih 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naredi ves posel z 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dodatka, ohoho… bog dej, da se čim bolj rovari do novih volitev pa da vidimo to čudo božje od 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}+
Aja, zakaj je pa jaja na vsak način hotel sestavit vlado marca letos in zakaj ni bil takoj za nove volitve…, si pametno z izdajlci svojih volilcev, ki so šli v kompanijo z njim, jp…

bravo za komentar.

saj se ve o tej komediji v slovenistanu, da so desničarke najraje poseksane od postavnih nedesničarjev

točno to!

Jaz ne bi mogel seksati z nobeno, ki ni za gospoda Janeza Janšo, mi srce ne dopusti.

dober vic

New Report

Close