Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A ma kdo?

A ma kdo?

Sveder št.: 4 za les in kamen?
rabm takoj….pa po možnosti v kompletu s kako mlado medinsko sestro?

Nimam ne svedra, ne medicinske sestre… A vseeno pridem? 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Aja: a si boš še v drug prst luknjo vrtal? 😉 :)))))) A ni ena dovolj? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Lahko prideš!Me boš zanj držala….jaz pa tebe za neki druzga!
;-)))

Auuuu… Pusti mojo čupo na miru! 😉 :)))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa…sorry…a se ne briješ?
😉

Kaj si nor?! Kaj bi pa rekli… Da bi se pa še po glavi brila… Ne, ne… Je že po tacah dovolj britja 😉 :))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

kaj pa vrtaš ob tej uri?

al imaš še kejšn prst za pošvedrat? ;((

Kdo je pa glavo omenjal?
;-))

Gia fatto!!!!
😉

😉 :))))))))) Tud drugje se ne brijem, tako. Razen po tacah. Pa pod pazduho. Tako. Zdaj sem pa vse povedala 😉 :))). Pa nisem rekla nič takega, kar ne bi mogel čisto vsak vsako poletje videt. Tako. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

brež švedra numero quattro? ;))

Z nožem!Je bil glih tko dober!
;-)))

Ah….poletje je sam par mescev…živimo pa tud ostale.No,bo kej?
😉

no, če ti rečeš…. pol bo zihr držau….

hihihihi

Kaj bi bilo? Če bi me zdaj rad videl, me lahko vidiš vsak dan v kopalnici in ob vikendih v… a-a (pa saj tako veš kje 😉 ) :)))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kar kamero zrihtaj…saj ni nobenga problema več s tem…
😉

Glavno,da sem menstruacijo dobil…..
😉

:))))))))))))) Ne ga srat – smo komaj centralno zrihrali, zdaj pa ni-ni več keša ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pol je pa sploh uržoh več za investicijo v to!Se da še kaj zaslužit!
😉

ups……. to je pa nekej novga……..

ajde, tečem sporočit na 24ur!

boš po televižiji :))

:)))))))))))))))))

Evo, si že povišan v člana uprave ;). Dobre ideje, ni kaj ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close