Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A mama zagovarja hčerko, ki krade po trgovinah?

A mama zagovarja hčerko, ki krade po trgovinah?

Tale matka je najbrž na sociali in bi rada mal zaslužila, zato tožba.
Očitno ni važno, a je punca kradla ali ne, ampak ali je bil postopek pravilno izpeljan.
Madona, kot pri ta velikih barabah – res se narod uči od profijev.
Če je kradla, jaz v tem, da se je počutila slabo, ne vidim težav.
Kaj pa naj bi ji – dali torto in karto za kino??

Dejstvo je, da so varnostniki ljudje, ki v življenju niso dosegli ravno dosti. Potem mu pa oblečejo uniformo, dajo pištolo za pas in misli, da je boga za jajca potegnil. Potem mu pa stopi v glavo in se izživlja nad ljudmi. Kar verjemi, da je kar nekaj takih primerkov, ki, si mogoče ravno ne izmislijo ampak se jim zdi, da je nekdo nekaj ukradel, torej se zmotijo ampak svoje zmote ne bodo priznali za nič na svetu.
[/quote]

Varnostniki v HM so oboroženi?
[/quote]

Govorim o varnostnikih v europarku.

Če varnostnik trdi, da ima posnetek na katerem se vidi, da je kradla, le tega pa noče pokazat…. je jasno, da NI kradla. Kaj še tebi ni jasno?

V redu, ampak če policija in varnostnik ne lažejo (in zakaj bi?), njen otrok krade po trgovinah.
[/quote]

Ti jaz povem, da imajo v mariborskem europarku zaposlene zelo arogantne, nadute, nesramne tako varnostnike kot varnostnice.
Sem imela spor z varnostnico, ki sem jo zasačila v eni izmed trgovin, kako “špega” v kabine, medtem, ko se punce preoblačijo, z izgovorom, da dve ne smeta biti v isti kabini. No, s hčerko sem bila v kabini jaz, ker je hčerka želela, da ocenim, kako ji neka obleka pristaja. In tudi, če je res, da dve osebi ne smeta biti v eni kabini, bi to lahko povedala skozi zaveso, nobene potrebe ni, da jo odgrne in zija noter, medtem, ko je punca na pol naga.
Nadalje, enkrat me je varnostnik nagnal iz hodnika europarka (ne iz trgovine), ker sem imela v torbi (!) čivavo, ki je imela samo dober kg. Ker je že nekaj časa od tega, se ne spomnim več dobro ampak vem, da se mi je nekaj zlagal, da je baje vodstvo europarka sklenilo ne vem kaj. Ko sem se pritožila, so mi potrdili, da je izjava varnostnika bila laž (dokaz, da varnostniki lažejo) in se mi opravičili.

Tako da dam tej mami popolnoma prav in tudi punci verjamem, da ni kradla.
[/quote]

V Europarku so psi prepovedani, ni problem varnostnika, da ti ne znaš brati oznak.

Če varnostnik trdi, da ima posnetek na katerem se vidi, da je kradla, le tega pa noče pokazat…. je jasno, da NI kradla. Kaj še tebi ni jasno?
[/quote]
Gotovi je moral posnetek pokazati policistom.
Zaradi par mozoljev je ti gotovo niso obravnavali.

Zelo neprofesionano je speljal svoje delo tale “varnostnik”.

Starši se upravičeno lahko pritožijo, ker je dekle odtujil, da sta šla sama brez prič v izoliran prostor. To se , sploh z mladoletnimi osebami ne dela – in o ponižuje in ustrahuje, naj prizna. Nikoli! Tak varnostnik bi moral bit ob službo. Ker ne zna psihološko pristopit, ni zrel za pristop k mladoletnim osebam.

Verjento pa morajo posnetke pokazat tudi drugim. Naj stari zahtevajo, da se jim pokaže.

Naj pa drugače tile varnostniki Eurpoarka MB bolj poskrbijo , da bodo bolj opazili džankije in preprodajalce drog po parkirišču mariborskega Europarka, ne pa “stran gledali”- sredi belega dne švigajo ko podgane mimo stebrov po parkirišču in se dobivajo s kupci. Naj se še s tem malo ukvarjajo, bo več učinka za vse, vsaj policijo naj bolj pogoste pokličejo ali obvestijo, kljub temu, da policaji kroge delajo po parkirišču, kot pa maltertirat in se izživljat nad šibkejšimi od sebe, takole v izolaciji, kar je v neskladju z njegovimi pooblastili – da gre sam v sobo z mladoletnico, jo ustrahuje in hoče izsiliti priznanje tatvine!

Pa ne zagovarjam mladoletnice, ki krade, samo nadutost nekaterih varnostnikov res ne pozna meja.

Teslo- nia en varnostnik kaj oditi sam z njo v zaprt prostor brez prič, sploh pa polnoletne sorodne osebe od te mladoletne osebe, ker je mladoletnica, kaj ti ne štekaš, no! To je feler, to je kaznivo!

V redu, ampak če policija in varnostnik ne lažejo (in zakaj bi?), njen otrok krade po trgovinah.
[/quote]

Ti jaz povem, da imajo v mariborskem europarku zaposlene zelo arogantne, nadute, nesramne tako varnostnike kot varnostnice.
Sem imela spor z varnostnico, ki sem jo zasačila v eni izmed trgovin, kako “špega” v kabine, medtem, ko se punce preoblačijo, z izgovorom, da dve ne smeta biti v isti kabini. No, s hčerko sem bila v kabini jaz, ker je hčerka želela, da ocenim, kako ji neka obleka pristaja. In tudi, če je res, da dve osebi ne smeta biti v eni kabini, bi to lahko povedala skozi zaveso, nobene potrebe ni, da jo odgrne in zija noter, medtem, ko je punca na pol naga.
Nadalje, enkrat me je varnostnik nagnal iz hodnika europarka (ne iz trgovine), ker sem imela v torbi (!) čivavo, ki je imela samo dober kg. Ker je že nekaj časa od tega, se ne spomnim več dobro ampak vem, da se mi je nekaj zlagal, da je baje vodstvo europarka sklenilo ne vem kaj. Ko sem se pritožila, so mi potrdili, da je izjava varnostnika bila laž (dokaz, da varnostniki lažejo) in se mi opravičili.

Tako da dam tej mami popolnoma prav in tudi punci verjamem, da ni kradla.
[/quote]

Če bi prišla v mojo trgovino s psom, pa ni važno al ga imaš na vrvici, v naročju, v torbici, magari če si ga v žep zatlačiš…. Jaz te naženem ven sama, ne bi niti varnostnika klicala. Na vseh vhodih imaš nalepke, da ne smeš v trgovino s sladoledom, rolarji in psi in če tega ne razumeš na lep način, bi ti povedala na grd način.

Torej postopkovna napaka proti kaznivemu dejanju?
In prva izniči težo drugega?

Njena krivda je povsem irelevantna, postopek mora biti vedno izpeljan v skladu s pravili. Če je zgodba resnična, so bili vsi vpleteni veliko bolj v prekršku kot mladoletnica!

Tako je!

Sej lahko greš ti za varnostnika, pa delaj bolje od teh sedaj.

Ti jaz povem, da imajo v mariborskem europarku zaposlene zelo arogantne, nadute, nesramne tako varnostnike kot varnostnice.
Sem imela spor z varnostnico, ki sem jo zasačila v eni izmed trgovin, kako “špega” v kabine, medtem, ko se punce preoblačijo, z izgovorom, da dve ne smeta biti v isti kabini. No, s hčerko sem bila v kabini jaz, ker je hčerka želela, da ocenim, kako ji neka obleka pristaja. In tudi, če je res, da dve osebi ne smeta biti v eni kabini, bi to lahko povedala skozi zaveso, nobene potrebe ni, da jo odgrne in zija noter, medtem, ko je punca na pol naga.
Nadalje, enkrat me je varnostnik nagnal iz hodnika europarka (ne iz trgovine), ker sem imela v torbi (!) čivavo, ki je imela samo dober kg. Ker je že nekaj časa od tega, se ne spomnim več dobro ampak vem, da se mi je nekaj zlagal, da je baje vodstvo europarka sklenilo ne vem kaj. Ko sem se pritožila, so mi potrdili, da je izjava varnostnika bila laž (dokaz, da varnostniki lažejo) in se mi opravičili.

Tako da dam tej mami popolnoma prav in tudi punci verjamem, da ni kradla.
[/quote]

Če bi prišla v mojo trgovino s psom, pa ni važno al ga imaš na vrvici, v naročju, v torbici, magari če si ga v žep zatlačiš…. Jaz te naženem ven sama, ne bi niti varnostnika klicala. Na vseh vhodih imaš nalepke, da ne smeš v trgovino s sladoledom, rolarji in psi in če tega ne razumeš na lep način, bi ti povedala na grd način.
[/quote]

O kak ti privoščiml da ti mala deca v vozičekih in tudi že v pogonu na lastnih nogah fsaki dan poštempljajo fsa stekla v izložbah te “tvoje trgovine” s prstnimi odtisi, odtisi dlani , pa s sladoledom ali šmrklji – da boš klela zraven, ko boš fsaki dan to dol brisla pa pucala 🙂 Pa po pultu naj ti pustijo cel kup sladkih lepljivih odtisov od bombonov, sladoleda, mastnih sledi čipsa, sirovih štručk, ipd…… Pes ti tega ne bo nikoli naredil 😛

Kakšne bedarije, plačan po učinkovitosti. Plačan je najbolj bedno možno, nobene učinkovitosti ni zraven. Za izpolnjevanje norme, je obstaja, je pa čisto dovolj, da polovi polovico tistih, ki kradejo. Ne rabi si izmišljevati primerov.
[/quote]

Dejstvo je, da so varnostniki ljudje, ki v življenju niso dosegli ravno dosti. Potem mu pa oblečejo uniformo, dajo pištolo za pas in misli, da je boga za jajca potegnil. Potem mu pa stopi v glavo in se izživlja nad ljudmi. Kar verjemi, da je kar nekaj takih primerkov, ki, si mogoče ravno ne izmislijo ampak se jim zdi, da je nekdo nekaj ukradel, torej se zmotijo ampak svoje zmote ne bodo priznali za nič na svetu.
[/quote]

Tako si pametna, pa niti tega ne veš, da varnostnik nima pištole, če ni prevoznik denarja ali intervent.

Sej lahko greš ti za varnostnika, pa delaj bolje od teh sedaj.
[/quote]

Imam penološke izkušnje, tako da……

Če bi prišla v mojo trgovino s psom, pa ni važno al ga imaš na vrvici, v naročju, v torbici, magari če si ga v žep zatlačiš…. Jaz te naženem ven sama, ne bi niti varnostnika klicala. Na vseh vhodih imaš nalepke, da ne smeš v trgovino s sladoledom, rolarji in psi in če tega ne razumeš na lep način, bi ti povedala na grd način.
[/quote]

O kak ti privoščiml da ti mala deca v vozičekih in tudi že v pogonu na lastnih nogah fsaki dan poštempljajo fsa stekla v izložbah te “tvoje trgovine” s prstnimi odtisi, odtisi dlani , pa s sladoledom ali šmrklji – da boš klela zraven, ko boš fsaki dan to dol brisla pa pucala 🙂 Pa po pultu naj ti pustijo cel kup sladkih lepljivih odtisov od bombonov, sladoleda, mastnih sledi čipsa, sirovih štručk, ipd…… Pes ti tega ne bo nikoli naredil 😛
[/quote]

Psi so mi naredili že marsikatero svinjarijo, otroci še nobene.

Dogodek letos junija!

Tudi sama sem imela z varnostnico v H&M grozno izkusnjo,
zgrabila me je za roke in me hotela prisiliti, da z njo oddiem v neke zaprte prostore.
Prisla je policija, ces da sem uzalila trgovko, ker sem rekla, da je H&M zanic,
in, ker sem se uprla posegu varnostnice, ki me ej zgrabila za roke,
sem dobila poloznico za 500 eur- nisem placala.
Kaj si pa varnosntica misli, da je??
Jaz nisem nic narobe naredila.

Odvetnik je napisal ovadbo na mariborsko policijo zaradi zlorabe polozaja varnostnice in krsitve mojega dostojanstva.

Namrec varnostnica kot v tem primeru spreminjala izjave pred policijo in mi podtikaal stvari, ki jih nisem rekla niti naredila!

Z odvetnikom zahtevava da se pregleda posnetke kamere .

In policisti so poslali na okrozno drzavno tozilstvo, ki pregleduje posnetke kamere,
kako se bo odlocilo, še ni jasno.

Kamere ne lazejo!

V 1 urnem pogovoru po telefonu sem na generalni H& M v Angliji izcrpno obrazlozila celotno zgodbo, neupraviceno pridrzanje, podtikanje, posmehovanje prodajalke.

in tudi v ojem priemru je bila varnostnica v H&M.

Sama mislim, da gre za varnostno sluzbo, ki napacno uci svoje delavce in da so gledali prevec ameriskih akcijskih filmov, pa si mislijo, kaj da so.

Se popolnoma strinjam!

Na vstopnih vratih v vsa slovenska nakupovalna središča so nalepljene nalepke, da v objektu psi niso dovoljeni.

Če je ne vidiš ali ne razumeš, ni varnostnik nič kriv.
Lahko pa se pritožiš na upravo, da naj spremenijo sistem.

Na vstopnih vratih v vsa slovenska nakupovalna središča so nalepljene nalepke, da v objektu psi niso dovoljeni.

Če je ne vidiš ali ne razumeš, ni varnostnik nič kriv.
Lahko pa se pritožiš na upravo, da naj spremenijo sistem.
[/quote]

Ženska se je pritožila na upravo in so ji rekli, da gre pes lahko notri in da varnostnik ni imel prav. A eni kar nekaj bevskate ali slučajno mogoče tudi preberete, kaj piše?

Same probleme imate z varnostniki. Zanimivo, jaz pa nikoli nobenih.

Na vstopnih vratih v vsa slovenska nakupovalna središča so nalepljene nalepke, da v objektu psi niso dovoljeni.

Če je ne vidiš ali ne razumeš, ni varnostnik nič kriv.
Lahko pa se pritožiš na upravo, da naj spremenijo sistem.
[/quote]

Ženska se je pritožila na upravo in so ji rekli, da gre pes lahko notri in da varnostnik ni imel prav. A eni kar nekaj bevskate ali slučajno mogoče tudi preberete, kaj piše?
[/quote]

Nalepke s prepovedmi na vhodnih vratih pa so za okras, kajne?


Pa zakaj ne???
Ker si sam varnostnik.

To je rak rana današnjega časa. Mama se namesto na krajo lastne hčerke, raje osredotoči na domnevno nepravilen postopek. Podobno kot Bavčar in kompanija, kjer se prav tako vse vrti okrog tega ali mu krajo, ki jo je sicer nedvomno zgrešil, lahko dokažejo. Ali pa prevarane ženske, ki namesto z možem nasilno obračunavajo z ljubico. Vse samo, da se ni treba zares dotaknit sebe ali ponesrečene in slabe vzgoje v primeru te matere.


Pa zakaj ne???
Ker si sam varnostnik.
[/quote]

Ker nisem lopov in ker se znam obnašati.

New Report

Close