Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A mi lahko kofetarji poveste v čem je tak užitek pitja kave?

A mi lahko kofetarji poveste v čem je tak užitek pitja kave?

Mene pa moti, ko kofetarji težijo nekofetarjem zakaj ne pijemo kave pa, da ja to pa je čudno.
Seveda ne vsi kofetarji, samo eni so pa res prave tečnobe. Mu poveš, da ne boš pa te še kar sili in teži. So tudi taki, ki jim rečeš, da ne boš pa ti vseeno prinesejo kavo. Jaz jo potem pustim tam, kjer je. Pa naslednjič ne pridem več na obisk.

Ljudje pijejo kavo, ker so z njo zasvojeni. Če si navajen na 2 – 3 kave na dan, pa zjutraj svoje doze ne dobiš, imaš krepek odtegnitveni stres. To je vsa umetnost.

Obožujem kavo, obožujem vonj, okus prave kave, brez dodatkov sladkorja in mleka, smetane, skratka to mi je tak topel vonj, bogat okus.
Kava pa mi ne pomeni samo vonj in okus, ampak jo povezujem tudi z druženjem in je potem kot skupek vsega resnično neprecenljiv užitek.

Ubistvu se lahko to sprašuješ za čisto vsako stvar. Meni kava paše in me ni sram priznati. Jo naravnost obožujem. JE pa res da se vsake toliko odločim za pol letni post od kave.

Niso vse stvari enake, z nekaterimi se zasvojiš, z drugimi pa ne. S kavo se obvezno zasvojiš, z npr. rdečo peso ali vsem živim drugim pa zelo zelo težko.

Ni ga čez dobro kavo zjutraj v postelji, in s petelinjim zajtrkom pride tudi so orgazma. Ne boš verjela, tudi to je mogoče.

kolk je šele fino bit zasvojen z vodo pa zrakom kt ste take perle pa teb podobne. dolgcajt od folka.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Niso vse stvari enake, z nekaterimi se zasvojiš, z drugimi pa ne. S kavo se obvezno zasvojiš, z npr. rdečo peso ali vsem živim drugim pa zelo zelo težko.[/quote]

Ja seveda…
Zasvojiš se z navado.
Prav tako, če bi vsak dan jedel rdečo peso za kosilo, recimo nekaj let, potem pa bi nehal, bi imel abstinenčno krizo. Pri kavi in rdeči pesi je ta kriza samo v glavi in zaradi navade.

Popijem kake 3 kave na dan. Včasih se mi zgodi, da cel teden pijem kavo samo zjutraj ali pa še to ne. Ne občutim nobene krize ali pomanjkanja.

Zasvojenost s kavo je precej relativna. Jaz naprimer sem malce zasvojen zato ker imam ekstremno nizek pritisk in mi ga kava zviša. Posledično se bolje počutim z njo in slabše brez nje.

Kaj je dobrega pri grizenju nohtov? Smrklja iz nosa?
Kaj od tega ti počneš…mogoče spucaš stanovanje 32x na dan….
kdo ve…jst spijem 2-3 na dan nisem kisu nisem nervozen torej sem zdravstven fenomen…

Kofetek…njam njam njam…mmmmmmmmm.. Užitek v pitju kave je točno v tem: v užitku pitja kave. 🙂

Sem že ramišljala, da opustim kavo (za kavo rabi moj organizem tri dni, da se jo odvadi in sem že večkrat to naredila), ampak res ne vem, zakaj bi se človek odpovedal tako poceni, tako malo škodljivemu in hkrati tako noro dobremu užitku. Če pa komu drugemu kava ni v užitek, pa tudi nič narobe.

New Report

Close