Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus A mislite, da bodo jutri zaprli šole in fakse?

A mislite, da bodo jutri zaprli šole in fakse?


A spet vikend preživljaš v osami in omami…?
Saj me dobro poznaš, ker se midva srečava vsaj dvakrat na teden…..ha, ha, ha….
[/quote]
Včeraj sem bil v totem Mariboru po dolgem času, pa si spet nisem razgledal Maribora, klinc to, če že moram poročat.😁 Če se srečava dvakrat na teden, pa povej da tudi tebe ščemi, če si solidna , ni problem, se da rešit zadevo, ne? Kaj se potem skrivaš?😁


Včeraj sem bil v totem Mariboru po dolgem času, pa si spet nisem razgledal Maribora, klinc to, če že moram poročat.😁 Če se srečava dvakrat na teden, pa povej da tudi tebe ščemi, če si solidna , ni problem, se da rešit zadevo, ne? Kaj se potem skrivaš?😁
[/quote]
Jaz sem bolj sramežljive sorte in čakam, da dedec opravi prvi korak…
Ti pa se držiš preveč nazaj , saj te ne bom pojedla.


Jaz sem bolj sramežljive sorte in čakam, da dedec opravi prvi korak…
Ti pa se držiš preveč nazaj , saj te ne bom pojedla.
[/quote]Bejž bejž, dokler se skrivaš nič ne verjamem….eh😁


Jaz sem bolj sramežljive sorte in čakam, da dedec opravi prvi korak…
Ti pa se držiš preveč nazaj , saj te ne bom pojedla.
[/quote]
No, kje bi se midva po tvojem vsaj dvakrat tedensko srečala?😅

Mislim, da bo jutri treba kar v vrtec ali šolo.

Si jo je šla drgnt namesto da bi odgovorila. Eh, baba kot baba.😁

Uuuuu, sezona lova, jahanja in sexa v naravi se je začela.

Toj to, bistvo pomladi aka. gonjenje za vsakim grmom in vogalom, … mlado / staro popiiiiizdiiiiiii

Širite ljubezen in ne vojne.

https://www.youtube.com/watch?v=i2s86fGsQto

Viharni bo ambasador foruma.

Si vis pacem, para bellum.

Tle gor ste res sami nedojebani kmetavzarji brez okusa. Ufgghdgaha.ghaghah.a

A bi se usedla na moj traktor ? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Si vis pacem, para bellum.

Jas jutli ne glem u vltec. Dedi me plide iskat in gleva lačke gledat.


😆💗

Bravo dekanja Univerza na Primorskem!!!

https://www.upr.si/si/univerza/about/prestavljen-pedagoski-proces-


Bravo rektorica, vsaj nekdo, ki ima pamet in pogum se zoperstavit lapanju odhajajoče vlade. Me pa zanima koliko časa bo zdržalo, pritiski bodo zelo močni.

Ljubljanska univerza npr. slepo sledi NIJZ in minstrom. Dekanja EF je že želela omejit pedagoški proces, predvsem zaradi tujih študentov, pa so jo utišali.

Bravo, to je razum v taki situaciji. Popolnoma pravilno in odgovorno do študentov in vseh zaposlenih.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Bravo rektorica, vsaj nekdo, ki ima pamet in pogum se zoperstavit lapanju odhajajoče vlade. Me pa zanima koliko časa bo zdržalo, pritiski bodo zelo močni.

Ljubljanska univerza npr. slepo sledi NIJZ in minstrom. Dekanja EF je že želela omejit pedagoški proces, predvsem zaradi tujih študentov, pa so jo utišali.
[/quote]

Bolj se odmikaš od meje z Italijo proti notranjosti manj si zmožen prilagajanja, poslušanja in govorjenja hkrati, kreativnosti v vsakdanjem življenju in multikulturne obogatitve ter spremljanja novic v drugih jezikih.

Bolj se odmikaš od meje z Italijo proti notranjosti manj si zmožen prilagajanja, poslušanja in govorjenja hkrati, kreativnosti v vsakdanjem življenju in multikulturne obogatitve ter spremljanja novic v drugih jezikih.
[/quote]ni več na zemlji,tudi ne.


BRAVO; BRAVO !!
Končno človek z jajci, ne pa ta mehkužna Šeres in Šabeder, ki se uklanjata obrtnikom.

Ne poslušati obrtnikov, gospodarstvenikov in ljudi v turizmu, ukrepi morajo biti radikalni, poglejte Kitajsko dobre štiri mesece in so zajezili, samo še 40 novih primerov danes. Toda to jim brez ukrepov ne bi uspelo. Če pa se bo poslušalo njih, zgoraj naštete, bo pa res z vsem konec- turizmom, gospodarstvom…

Bravo. Tudi pravna fakulteta v Ljubljani, noće, da se njeni študenti okužijo!! Ni predavanj od jutri!

Saj so lahko po internetu 🙂
Fakulteta za računalništvo in informatiko, ter strojna, so verjetno to že zdavnaj uredili ??

Tudi medicina in farmacija imata omejitve. Ni vaj itd. Niso vsi debili,,čeprav mon trdi, da so paniki.
Kar želite si,, da čez mesec ali dva ne boste več vedeli za korono. Od ljudi, ki jih poznate, bodo 3 – 4 mrtvi.

J*bo vas cuk. Tile medicinci obvladajo kihanje v robcek in umivanje rok v nulo. Kaj naj z vrtcom in os ko spreližejo pol inventarja?

Tudi FF za ta teden zapira vrata.

dobro še zanje.
Vsaj nekaj pametnih. Na žalost ima nekaj fakultet zaostalo, postarano, nefleksibilno vodstvo.. A bodo plačali globe raje? ker imajo v avli več kot 500 ljudi .?

23 primirov

New Report

Close