Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A mora bit…..

A mora bit…..

Tukaj res taka tisina??
Pa saj vem,da ste tukaj…kaj molčite,kam se skrivate..
Ajdi vsi iz luknjic vn….pa kaj lepega napisat!!
če ne se bodo pajčevine preveč razrasle do drugega leta!!
Kam pa pridemo brez bla bla bla…Kje steeeee…ku kuc,če ne bo pomagalo se bom še bolj drla..hihi
mijaaauuuuuuuuuu pozdrav od naspedirane muce….*************in kljub vsemu zelo dobre volje sem mijauuuuuuuuu…se ne dam..!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ku-ku

Ku – KU !

Ne mora bit ! Dri se muca!…. Kdo te je naspidiral? A maš kaksnega novega mackona?
Tvoje drenje obcudujem ze več mesecev in v tem si daleć najboljša! Samo tudi ti si spremenila, ne samo jaz! Auuu, kako sem te moral nekoc bremzati, danes te je pa ze treba kar riniti …,hehe… Najvaznejse mi je, da si dobre volje, kajti ti si postala motor Tjavendana! Se enkrat hvala, pa ostani taka!++++++++++++++++++++
*****************************************************************************************************************************************************************+++++++++++++++++*********

Mislite le mirne misli, Pepi

Dan! Ku..ku..Svetnik! A ti si pa tuki? Jaz pa žal ne smem biti!* Ah, kaj bi tisto…LP* Od enega angela*
Pa srečnga in zdravga***

Lara

Ajsi, ajsi, ajsi…nč tepena? No? Si se pomiril srboritež? Si al nisi?
lp pa srečnga!*

Lara

he he Pepi moj!

Da nisi ti jasnovidec slučajno..hehehh
Ja kaj sem pa hotla,če človeka nobeden več ne bremza si pa kaj drugega omisli..in spet je vse zabavno,lepo in prav!!
Tudi ti prijatu moj ostani tak kot si!!
P.s. mi je pa všeč,ko vidim tistele **+++++++heheheheheh vidim da obvladaš..ampak nekaj me pa le zanima..da samo to uporabljaš++++++++++++++++++ wow je pa zlo ajsi…wuffff hehehehe mi je kar vroče ratal,bemti tale virtualnost hahahahaha
Pepi enga exspecialy for u*******+++*******+++******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, ti si ena krasna zenska, zato ti zelim, da bi tvoj mackon koncno uvidel, kaksen zaklad je povsem slucajno dobil! Nisem noben jasnovidec, nekatere stvari so enostavno v nebo vpijoce… Ma, najine zafrkancije in sale so kot zacimbe, enkrat sladke drugič pekoče…Glavno da jih oba dojemava enako in tudi moja zelja je , da med nama ostane taksno zafrkantsko razmerje..Glede hirogligov, sem se vse od tebe naučil, pa hvala ti..

Mislite le mirne misli, Pepi

Lara, le od kod ti ideja, da ti zelim kaj slabega? Da bi te tepel???? Bemti, za koga me pa imaš? Srboriteza v sebi bom povrasal, ce se je pomiril! Kolikor se zaenkrat lahko zavedam, ti nisem storil nič slabega.. Je pa res, da clovek nikoli ne ve, kdaj koga nehote opraska!…Povej, ce se motim, brez vsake obzirnosti in nič ti ne bom zameril!!! Cenim iskrenost! Se ti kdaj vprasas enako?

Mislite le mirne misli, Pepi

cmooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkka…kaj mi drugega ostane,kot da te ocmokam…in t z velikim veseljem..********************************************************************

moj mačkon ,eh enkrat ze bo pršu k sebi..ampak izgleda da zal prepozno,zanj mislim..zame ne!!
Papa..imej se lepo Pipi moj!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest čist slučajno, tu in tam pokukam.
Novo ime ? NA KAJ TE SPOMINJA ?
Kdaj si bova voščila ? Po pošti ?

mora li ….

New Report

Close