Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A moram res prav sem zaupat!

A moram res prav sem zaupat!

Pogrešam jo!
Sp

Ko pa bo večina od vas tega sposobna….pol bo na svetu mal drugače!
Ali je res tako težko napisat in povedat,da nekoga pogrešaš,……..ker ga imaš rad….in ga ni v tvoji bližini!
Zamislite se!
jaz se delam,kot da mi je vseeno.
PA MI NI!
Rad jo imam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sp

Nic nisi zaupaaaaaaal, katerooooo pogreeeeeešaaaaaaš… vsi- večina se delamo, da nam je vseenoooo, pa nam niiiiiiiiiiiii…

Rad imam………. :))))))))))))

Halo, si tukaj… he he… Sprevržko… sam ne… hehe.. hik , opa. kje sem ostal ;)))))

Ni potrebno nobenemu zaupati…če ne želiš…in lepo da vedno nekoga pogrešamo, to pomeni, da ga…jo imamo radi…ja lepo je imeti nekoga rad…no nekoga moraš imeti rad, gre tudi “Ivanova” pesem…jaz pa pravim povsod je lepo, doma je vedno najlepše…dragi moj priajtelj…eno lepo cmoko in lepo, da jo pogrešaš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OOooo SončiKa ;))))))) Kako si???
Lepo si to napisalaaaa… ja ja, najlepše pa je v svojem gnezdu imeti vse pod streho… iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))))))

Mediiii, sem tko lizala…tam na morju…leda, bil je tko sladek, dober…ampak sedaj pa imam…buba grlo…inj oj…joj…bo treba me malo crkljati…bos skrbel ponoci zame….me pokrival…pa kaksen cajci…bos medi??? Cmoka…moj-moj si…aneda???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ki upajo to priznati……zame maš zato Plus točke….

jep lepo je slišat,ko te nekdo pogreša..in ONa že ve kajne…??!!kdo je to pa ni važno…….

Ahhhhhh tud muca pogreša…..fejst!! A kaj …….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ahhh, jaz svoji povsem odkrito priznam!!!
Kaj se pa greste ostaliene skrivalnice, pa nevem ;))) hehe

Ja SončeK, a nisi imela nobene mere, koliko lahko prenese tvoje grlooo ;))) Lumpaaaa ;))))
No, te bom pa jaz lahko sedaj malo crkljal, pokrival,… kar pač šteješ v nego ;))))

…lumpka ja in sem vedela…da če se najem preveč ledka…bom deležna tvojega crkljanja;))…se je splačalo…ko boš pa sedaj tako moj-moj;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kake skrivalnice..ti rabojnik ti!!!
heheh

A zate tud pol plus točke..aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Wow…nikoli si nisem mislila iz tvojih ust takšnih besed…..svaka ti čast,brate…..to je lepo tudi slišat,ne da nam to praviš,NJEJ povej….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
Ker smo naši….to razumeš!
Bom kr tiho!
Sp

Ja,jaz se oglašam….podobna situacija….vraga,bom jaz kar tiho raje,če ne bo še strela v mene ruknila…..je*eno je to…..a če jaz nimam jajc,jih mej vsaj ti…
CMOKA!!!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
A se bova kdaj poseksala?
;-)))))))))))))))))))))))
Sp

Ja, stari… vsem nam moraš nam vsem zaupat! Jo bomo pogrešali skupaj s tabo… pa ti bo lažje. Je tako?

Nočko… cmokca

Ne, sprevržko, ni težko povedati, ko ima človek
nekoga rad. Jaz svojo ljubezen tako pogrešam,
da prav boli. Ni mi težko to povedati. In tudi jaz
se delam, da mi je vseeno, a mi ni. Morda bi bilo
bolje, če bi se skenslala dol in malo skulirala, kaj
praviš?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne,ker ti bo še slabše!
Jaz sem pač tu to napisal…in mi je zdaj lepše!

Njej je pa tudi lepo…saj veš,ženske naj bi imele to rade!

Sp

…………………………………………………………………..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sem dobil pozitiven odgovor……..in od lepotičke našega foruma…uahhhhhhhhhhhhhh
Bom tiho!
več povem tako!
Sp

New Report

Close