Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A naj vrnem tipu stvari?

A naj vrnem tipu stvari?

rečeš da si ji že stran vrgla
da ne veš kje so
itd

Ja, res je. Zakaj ne moreš naprej? Ga imaš še vedno rada? Si prepričana, da ne? Ker ne deluješ tako. Ko človek nekoga preboli, nima več maščevalnih misli. NEHAJ. Vrni mu tiste 2 knjigi in se ne oziraj več nazaj.


Aja 🙂 Ne vem če si razumel kaj sem mislila. Mogoče bi se pa počutil počaščenega, pomembnega ipd. da je dejansko naredil dobro delo. In si celo pripisal usluge.

Imam še boljšo. Objavim jih na fb v eni skupini in naredim dražbo. Ampak dražbo s kondomi. Kdo da več kondomov, dobi knjige. In mu pošljem te kondome s posvetilom, naj se prosim ne razmnožuje. Z obrazložitvijo. V dobro otroka seveda, ne ker bi on proizvajal slabe. Otroci so čist super.
[/quote]

“on” in “le moje mnenje” sta ti razložila + kar si sama napisala, jaz ti pa postavim diagnozo: narcisoidna psihopatka nagnjena k pedofiliji.

Losaj se svoje mame ki je vzrok tvoji bolezni, srečevanje tebi podobnih moških pičk pa posledica, in zaživi popolnoma samostojno od svojega dela, če hočeš otroku dobro.

No, saj bi rada ostale videla, ko bi se znašli v enakem položaju in na enak način spoznali nekoga takega. In v takih okoliščinah. S tako masko na obrazu. In ne, nimam ga rada, ker se mi gnusi, fuj a to eni resno. Pa z menoj ni nič in to res čisto nič narobe. Je pa z ljudmi okrog mene, ki sem jih mogla v tistem obdobju prenašat in stisnit zobe, da sem se jih rešila. Ker sem vedela, da se jih moram. In vsi bodo zdaj počasi mogli svoj dolg odplačat. Za nekatere čas šele pride. Sem pa jaz mogla veliko večjo ceno plačat kot vsi oni skupaj. Do zdaj. In plačala sem jo zato, ker sem prijazna in se mi vedno vsi smilijo. Ne zaradi drugih stvari. Ampak ko rabiš samo mogoče lepo besedo v zameno, so drugi še prasci do tebe? Če že česa ne morem pozabit, je to. Ne pa nekega kretena ko mi zdaj pač totalno dol visi zanj. Nobena psihopatka nisem bila nikol. Mi je pa od zdaj naprej vseeno, če bom. In tudi kaj si kdo misli.

Upam, da ti je poslovna ideja uspela in si srečna. Ok, tale zgodba mi je bila že od začetka čudna. Idi dalje in pusti maščevalnost, to ponavadi boli tistega, ki se maščuje.
In še en nasvet. Čas je res, da odrasteš, let imaš dovolj. Obnašaš se otročje, škoda te je.
Upam, da boš kmalu na konju. (dvoumno).
Drži se.

Nekaj podobnega sem doživela. Še danes mi je žal, da sem mu vrnila “knjige”.
Zakaj bi naj bili dobri in plemeniti do takšnih zdruzkov?

Mu je pa življenje samo vrnilo.

Ne razumem, on je poravnal svoje dolgove, ti pa svojih nočeš???
Kot maščevanje za…. ker ni bil zadovoljen z oblekami, ki si mu jih prinesla, ker ni bil hvaležen tvoji mami….
Rekla bom to kar tudi večina. Sama bi mu takoj vrnila vse njegovo in končala zadevo za vedno, če ti je on res fuj in fej in ogaben in ne vem kaj vse si še napisala. Večina ljudi bi želela s takim človekom čim prej pretrgati vse stike. Ti pa ne. Zanimivo 🙂

Pa kako se ti da še naprej ubadat z njim. Si mazohist, al kaj?

Heh, punca, kje si pa najdla tega glumca!? Kao izobražen, živel pa kot klošar, ko te je zapalil. Pa vidva sta se bolj spodjebavala kot dol dajala tako kot se bi mogel mlad par. Kako je možno, da tako falite v filingu, preden se z nekom dol date!?
No, kar se pa knjig tiče, pa jih lepo vrni, samo gor napiš, po možnosti na zelo pomembni strani z dobrim flomastrom, tako, da se ne bo to moglo zbrisat, f u k s tabo je bil moj najslabši f u k v življenju, uživej dalje. Tako, bo, ko bo vzel te dragocene knjige videl tudi to štalo, ki jo je imel s tabo.
Glumci, ki se ne zavedajo svoje odgovrnosti, do sočloveka, posebej tistega, ki so mu kaj dolžni in ne stojijo za svojo besedo, da bodo vrnili neko stvar takrat, ko je bilo dogovrjeno, so največji šodr od ljudi.

Napiši prijazno posvetilo, da se te bo vedno spomnil, ko bo pogledal not.

E Popayće, kot vedno pojma nimaš!;-)))(te morm mal zakurit za dobrjutr!;-) Oni so: “sem prijazna in se mi vedno vsi smilijo.”

Vrni. Odyebi ga Blokiraj njeg. cifro PIka . In pojdi v novo poglavje življenja.

Jaooo, a ti to resno delaš dramo zarad enih knjig? Mal se okrog sebe ozri, niso vsi drugi čudni, ampak si ti. Več kot očitno iščeš maščevanje in sedaj edino s knjigami lahko se manipuliraš z njim, drugače bi jih že včeraj vrnila in začela živeti naprej. Kaj si sploh počela s takim luzerjem kot ga nam hočeš zdaj prikazat?

bravo, to je odgovor! kje hodiš?

zakaj ti je žal, da si vrnila stvari? a hočeš, da jih imaš pri sebi in se ga vedno spomniš, ko vidiš to?

Zgolj njegove napake so lahko tvoje opravičilo.

In kaj si potem ti drugega kot manipulator, če uporabljaš tako nesmiselne argumente, da opravičiš svoje izživljanje?

Dobro, on je vse najslabše…. kako to, da si si takega fanta izbrala za partnerja, kako je to možno?
S čim te je očaral? In sedaj pljuvaš po lastnem izboru…..

Jutri vrni knjige in zaključi zadevo, ker drugače nisi nič boljša od njega.

Sploh pa iste vrste ptiči skupaj letajo…. ;P
[/quote]

Mi je kristalno jasno, da ti je ta koncept, da moški kdaj pa kdaj dobi nazaj svoje lastno zdravilo popolnoma tuj.
Pa seveda, moški lahko dela kar hoče, ženska mora pa “plemenito in potrpežljivo ” to prenašati, nikoli ne vrniti slabega s slabim, lahko malce pojokca, ker to je v ženski naravi, zameriti pa ne sme, še manj se maščevati.
Malo morgen.
Drža moralnega zmagovalca ti ostane tudi po maščevanju, ne boj se, sploh če je to namenjeno lastnemu zadoščenju in ne direktnemu škodovanju.

@ avtorica – vredna sta drug drugega .. le vesta tega še ne ☺

ji knou d dril …

bravo, to je odgovor! kje hodiš?
[/quote]

Še kar za nosom :-)))

Najprej loči čustvene zadeve od ostalih, ki se tičejo denarja in materialnih stvari, pa ti bo vse skupaj dosti bolj jasno.

Zalij knjigi s svojim najljubšim parfumom in jih vrni.
Ampak vrni jih šele čez leto dni. Naj se ti ne mudi.

Slovenščina je zate španska vas, ane 😉

Pojma nimaš, smrklja ki še pisat ne zna, tipično za MON

Ali ni bolje za tvoj mir čim prej zaključiti to zgodbo in iti naprej?

“Yes, if the stones that we walked on could talk, they would surely tell our story.” ― Nico J. Genes

Mi je kristalno jasno, da ti je ta koncept, da moški kdaj pa kdaj dobi nazaj svoje lastno zdravilo popolnoma tuj.
Pa seveda, moški lahko dela kar hoče, ženska mora pa “plemenito in potrpežljivo ” to prenašati, nikoli ne vrniti slabega s slabim, lahko malce pojokca, ker to je v ženski naravi, zameriti pa ne sme, še manj se maščevati.
Malo morgen.
Drža moralnega zmagovalca ti ostane tudi po maščevanju, ne boj se, sploh če je to namenjeno lastnemu zadoščenju in ne direktnemu škodovanju.
[/quote]
Tuje so mi laži in spletkarstvo, še posebno o tako banalnih stvareh kot so tu opisane. Tebi očitno ni. Še več, ti si to razširila še na “spopad med moškimi in ženskami”….

Dej še kej se zlaži, sej ti vse verjamemo.

On je kakeršen je.
Ti si nekaj naredila zanj, kot praviš z dobrim namenom, ker si dobra oseba…itd
Torej si to naredila, ker si čutila tako.

Ampak ne, ti želiš plačilo, zadoščenje za vse opravljeno delo, tvoje in še za mamo zraven. Potemtakem le nisi bila tako dobrodelna kot se prikazuješ in si vseskupaj počela zgolj iz koristoljubja in sedaj ko ni ustreznega plačila želiš vsaj maščevanje.

Želela si naša mnenja, kaj si mislimo o vsem skupaj, sedaj ko si mnenja dobila in ti niso po godu pa praviš, da ti ni mar kaj si kdo misli.
Očitno je dvoličnost tvoja glavna vrlina ne pa dobrodelnost 😉

Glede na to, da sedaj sploh razmišljaš o tem, je logično zakaj sta šla narazen ter da ti nosiš veči del krivde. Prav bistra pa tudi nisi, da take stvari o sebi potem pišeš na internet.

New Report

Close