Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek a nas imajo za budale al kaj?

a nas imajo za budale al kaj?

Televizijci namreč. Prav bedasto se mi zdi, se usedem ob pol petih pred tv, po kosilu, da se malo releksiram in nekaj lahkega pogledam, ne preveč zahtevnega, tega imam že čez dan zadosti, ampak tisti ki sestavljajo program dajo na tv še zame preveč nezahtevne naloge. In sicer s tem ko ponavljajo isto sezono humorističnih serij en mesec po tem ko so se iztekle.
Mislim da sem ko en osel ko gledam isto kar sem gledala pred enim mesecem.
A mislite da nimajo nič drugega za ponudit?
Ja ob polnoči so pa ta boljše na sporedu.

Naslovi vprašanje kar na Grimsa in Simonittija, ki sta obljubila boljši program.

Da ne govorimo o mehiškem srnju in limonadah z 10ooo deli! Na nacionalki pa sami posnetki gledaliških predstav in podobno sranje. Pa kdo to gleda?! Če hočem predstavo ali koncert bom šla v gledališče!

lp, ewy

Pa š prekleto draga je tale TV. RTV naročnina skoraj 4000,00 sit, pa še kabelska 3000,00 sit. Za limonade.

Saj pravim, naslovi vprašanja na Grimsa in Simonittija. “Boljši program z manjšo naročnino.”

A ti veš, da obstajajo še drugi programi na kabelski? Pa podnapise imajo tudi.

Eni ste pa res zaplankani… Samo jamrat znate.

Pa saj posnetek gledališke predstave konec koncev ni tako slaba izbira. Ne rečem, da ni boljše v živo, ampak če si že doma in gledaš TV imaš vsaj nekaj gledljivega – za razliko od limonad in Naše male klinike.

imajo, imajo. žal.
poleti so se menda iz tega delali norca tudi na hrvaški tv in sicer, da imamo v slo nov tv program znova. zanimivo mi je, da se je ta “znova”, ki je bil vedno v desnem zgornjem kotu, kmalu nato diskretno spremenil v “z”. ampak program je ostal na istem nivoju…

New Report

Close