Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A ni…

A ni…

dans en lep dan… Torek je, ni več tiste napetossti, v kateri nas je nekaj tednov držala Barbara, vse je tako .. spokojno da ne rečem, mirno 🙂

Ajej 🙂 pa je življenje res lepo 🙂 Lep dan gmajnici, lep popoldne pa.. veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik lepega vsem skupaj 🙂

Naj tako ostane!Amen!
😉

Živjo prjatu!Te je kaj ocrlo na Sorški?

Zauh jani. Tut lep dan

Na sorški bi moral bit ti… da bi videl, da tud gor lahko doživiš lepo vreme :)))

je blo sončno.. pa vroče.. in je ja.. ocvrlo po frisu :)))

ja jani .. prov lepo je 🙂

B. gre mal ven … v gozd po regrad 🙂 kolk se mi je :)))

bi še kdo ;)?

lubčke vsem .. pridni bodite in radi se mejte … B. še ni čist pri sebi … počasi pa bo vseeno prišla na stari tir 🙂

se počutim ko da sem včeri zvedela za nosečnost 😉 .. mam še dobre 4 mesece časa da uživam z miškotom in z vami 😉

papa … B.

Čauči

Hejla seba :)))

madona.. amaš tud ti gužvo al kaj :)))?

huh… tud jest bi regrad jedu… pa se mi ga ne ljubi nabirat… bo potrebno .. se u red spravt pa ga it nabrat :)))

Hej Barbi… ma maš ti zdej cajt uživat še dolg časa z miško(tam) pa z nami tuki :))))

lubčka!!

Danes pa res. Pa jutri tut

Bolj mal. sej vidiš kolk je redkobesedna hehehehe

a so vam štrom zamešal al kaj :)?

hehehe važno da… uživa ;))))))))))))))))))

ap, ga kar sami hehehehehehe. Remonti letni

Sam nej. To ji pripada, ane?

a to pa je pol biznis ja 🙂 No seba, sej tud preide, pol bo pa spet cajt za.. tuki viset :)))

Aaaaaa ne, bomo tut kar vmes tukaj viseli heheheh. Me ne boš nič na stranski tir dal, pa vse punce zase imel heheheheh :o)))))))

Se moram malo popravit in se ti prkupit: Saj je Soriška zakon…..sam pozimi knof za hlajenje bolj v plus naštelajte!!!
;-))

sebi … živjo 🙂

ja kr neki se mi ne govori 😉 .. sej bo bolš 🙂

lubčka 🙂 … B.

🙂

ane 😉 … B. ni našla nč regrada :(( … na eni jasici so gnoj zlival .. bljak .. na drugi je bil pa še ful sneg .. tko da probam srečo drug teden 😉

lepo mej jani 🙂

B.

:)))))))))))))) poznam jest take jasice Barbi.. k majo full .. regrada 🙂 Greva pogledat :)?

khm ;)))))))))

te bomo že prpravl do tega… da spregovoriš :)))

hohohoho a teb se pa zato gre :))))))))))))))))

n’č bat seba… vse so lahk tvoje :))))))

dobro !

pssssssssssssssst zajček…. sej ni treba da seba ve.. katere ostajajo moje 😉

zajček moj.. cmoka!!!

Lepo popoldne!!

Kwa je zdej pa to, bemu sunce, a ti nismo več dobre, al kwa? Kar stran od sebe bi nas k sebi spehal. Nak, fante, ne boš, se te držimo ko klop! Jasn’?
A boš tko z nam delau, ku s starmi cunami, al kwa. Ko jih ne rabiš več, ane, pa stran …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close