Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A ni…

A ni…

hahahahaha :)))))

aja … bi mi nabiral regrad glede na to da se komi sklanjam 🙂 ?

B.

Ja , tko je to..

HM :)))))

lepo popoudne tud tep !

tudi danes lep dan..

sonček, skuštranost, v zraku diši

SeVeKaj Sevekomu

SMŠZRJZ

če gčedaš po vremenu, ja je res danes še lepše vreme.. sonce, pa fedrčki pa tko naprej :)))))

TJMŠSRS!!!

VEsEkaJZaVEsEkoGa

A tako: SMŠZZRJZ = Severnica ma še zmeri zelo rada Janija in zajčka?
Kej pa jest, a ?? A maš tudi grdega račka še kej rada, lučka naša ???

Moja moja, moja moja… ej uno: preberi mi z ustnic, moja moja ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pismo ej, lejga tole: tudi jaz mam še skozi rad severnico? Je jasno, bemu sunce,kako pa drgač, a si upaš ti slučajno kej drgač pomislt al kwa ????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hahahahah Marija pa ti prov uživaš razreševat vse tele kratice :))))))))))))))

JMRM…T!!!!

no ja.. Mariči :)))) ne ti o grdem račku nooooooo :))))

tm na konc pa ni zajček ampak je… :))))) ne povem 😉

Ma ja, mi je prav v zadovoljstvo moja lastna domišljija veš, pa ne mislim nič slabega, saj ti to veš, kajne ? MMMMRJ

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uh tolk M – ov ;))))))))))) da ne bi jest tole probal dešifrirat :)))

Marija lep dan.. predvsem popoldne :))

Ja, ziher, u regratu !!! Inu na kavču ! Danes pa zagotovo, sem zbita kot star škrpet, ker nisem spala že od ponedeljka v redu! Tudi tebi lep dan !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

:)))))))))

Labodka:

SIRMLZIVNK:)))))))

:))))))))))))))))))))))

New Report

Close