Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus A nikogar ne skrbi, ker so v zdravstvu ustavili vse programe, razen covida?

A nikogar ne skrbi, ker so v zdravstvu ustavili vse programe, razen covida?

Vlada tega ne bi smela storiti, a to je prvi korak k rušenju zdravstva. Poleg zavarovanja bomo plačevali privatnike, ker do zdravnika enostavno ne moreš. Vsi zdravniki so na covidu, ne bo anesteziologa, da bi bolnika uspaval za nujno operacijo. Nemčija vozi covid bolnike v tujino, čeprav tam zdravstvo normalno dela. Pri nas pa ne pošljejo v tujino nikogar, ne covinih, ne necovidnih bolnikov.

Kako da nikogar to ne zanima?

Nujne primere se vedno jemljejo.

Kradlo se je 30 let, izpraznili so vse kar se je izpraznit in pokrast dalo. Kaj zdaj pričakujete?? Slovencem je ostala edino še droga in flaše, za resnico in pravico jih briga.

nova
Uredništvo priporoča

Odvisno od tega, kaj se dogaja.

Sodelavčevi ženi so včeraj odpovedali operacijo kolka, ker prestavitev ne bo drastično dolgoročno vplivala na zdravje.

Mamo danes peljem na očesno kliniko v LJ na (mesečni) poseg, ker bi lahko brez tega oslepela ali pa trajno bistveno slabše videla in bi drastično vplivalo na zdravje.

Njene terapije trajajo popolnoma normalno ves čas, tudi lani so potekale popolnoma normalno. Tudi ob policijski kontroli (ob prepovedi prehajanja občinskih ali regijskih mej) z napotnico nikoli nisva imeli težav.

Tudi prejšnji teden je imela čisto normalen pregled pri kardiologu in namestitev ter odstranitev holterja.

Malce na to poglejte tudi iz svetle strani. Če imate dodatno zdravstveno zavarovanje pri Vzajemni, vam bo ta vrnila del vplačane premije za leto 2021.

Sem že namočil roko v ajmer mrzle vode… 20 jurotov jeeeee! Pa cel let nisem nič koristil.

Odgovor na objavo uporabnika
čeprav plačujemo zavarovanje, 25.11.2021 ob 12:42

Vlada tega ne bi smela storiti, a to je prvi korak k rušenju zdravstva. Poleg zavarovanja bomo plačevali privatnike, ker do zdravnika enostavno ne moreš. Vsi zdravniki so na covidu, ne bo anesteziologa, da bi bolnika uspaval za nujno operacijo. Nemčija vozi covid bolnike v tujino, čeprav tam zdravstvo normalno dela. Pri nas pa ne pošljejo v tujino nikogar, ne covinih, ne necovidnih bolnikov.

Kako da nikogar to ne zanima?

Spet nekaj govoriš n pamet. Kaj so vstavili. 7 dni nazaj sem bila deležna vsega kar sem potrebovala. Ginekološki pregled, slikanje mamografija. Tudi ostale ordinacije so delale – obratovale, ljudje so čakali na preglede.

Povej kje so ustavili in kaj so ustavili?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Breda iz Ljubljane, 25.11.2021 ob 13:12

Spet nekaj govoriš n pamet. Kaj so vstavili. 7 dni nazaj sem bila deležna vsega kar sem potrebovala. Ginekološki pregled, slikanje mamografija. Tudi ostale ordinacije so delale – obratovale, ljudje so čakali na preglede.

Povej kje so ustavili in kaj so ustavili?

 

Pred enim tednom? Kje je že to!

2668 novih okužb, Jereb: Nismo na robu, smo krepko čez rob zmogljivosti – 24ur.com

Aprila 2022 podprem stranko, ki bo imela jajca naredit red v zdravstvu.

Nobenih koncesij pa popoldanskih ambulant: ali si del javnega zdravstva ali full time privatnik. Izberi.

Saj se tudi prej leta nihče ni spraševal, zakaj dohtarje in ostale v javnem sistemu ne bi naterali v nadure, da se čakalne vrste skrajšajo? Če so popoldan imeli čas in voljo za privat posel? Zdaj, ko je treba na covid oddelkih malo potegnit, so pa vsi izgoreli? V privat ambulantah popoldan niso izgorevali.

malo meša

kirurške programe so ustavili, razen onkoloških

ker nimajo intenzivne nege za postoperativno okrevanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 25.11.2021 ob 13:09

Malce na to poglejte tudi iz svetle strani. Če imate dodatno zdravstveno zavarovanje pri Vzajemni, vam bo ta vrnila del vplačane premije za leto 2021.

Sem že namočil roko v ajmer mrzle vode… 20 jurotov jeeeee! Pa cel let nisem nič koristil.

Imaš prav! Tudi jaz dobim nazaj 20 EUR, s tem, da sem morala privat zobozdravnika plačati 200 EUR. Juhu!

Mož bil danes s šopom izvidiv. V ZD pa od naše družinske zdravnice ni slišal veliko drugega kot da je uboga in vsa prehlajena. Še dobro, da sem mu na pildek napisala kaj vse rabi. Malo ga je sicer prestrašila z napovedjo, da bi pa raka lahko imel, če se ne bo malo potrudil. Je čisto hin, že računa kolk denarja ima, kaj in za koliko bomo lahko prodali. Juhu, pa še v referenčno ambulanto sta ga s sestro naročili za 28.12. . Upam, da ne bodo že silvesterski.

Ja, res je. Samo bejži in moli,da ti sedaj ne bo treba za kaj drugega kot “kovid” hodit okoli dohterjev….

Sem v časkalni vrsti za operacijo od leta 2017 – na poseg znotraj šifranta, za katerega se čaka najdlje po čakalni statistiki ( pa ni Halux Valgus, nekaj še bolj deformacijskega je- primarna druga bolezen sicer)Pa si sploh ne upam sedaj pomisliti, za koliko let se mi je podaljšala čakalna doba. Dobljen spet dopis, da v primeru, da ne želim ostati v čakalni vrsti, naj sporočim, če se hočem dati  kam drugam na čakalni poseg, kjer je krajša vrsta – žal moj operater ne dela drugej, samo v UKC LJ….. ( ja, čakam v UKC LJ), da mi ni treba javljati, da ostajam na seznamu. Ampak se je pa moje čakalno mesto zagotovo podaljšalo še za kakšni dve leti zaradi korona stanja na že tako razpadle sklepe, kljub bolečini, ki je ne uničijo niti painkillerji – je ta bolečina že kar fantomska, v možganih…… In to za stanje, ki pozvroča nefunkcionalnos določenih sklepov celo…. Na napotnice redno seveda. Če/ko bo huja, dobim napotnico zelo hitro ali nujno – potem te pa verjetno operirajo znotraj dveh mesecev… Grozljivo.

vse bo kmalu rešeno, Pfeizer ima najboljše cepivo;(https://odysee.com/@TheCoon:b/Mo%C5%BEdani-Udar-Nakon-Vakcinacije-Kod-Majke-I-Sina:5)

New Report

Close