Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu A nosite gate?

A nosite gate?

Jaz jih zadnje čase vse manj…

Nekoč se mi je zdelo to brezzveze, nič kaj posebej erotično, vsekakor precej manj kot imeti tange…

No, zadnje čase se mi zdi pa prav seksi biti brez njih… ko te hlače drgnejo po občutljivih mestih, misli pa bežijo… Podobno kot včeraj… mnjam, je blo fajn; še bolj takrat ko sem še zgornje hlače sleku (:-P)

Če sem ob tem še koga razveselil, toliko bolje.. ;-)))

ej, a zdaj si pa že brez njih??!! hehe, ni dolga pot od štrikca do brez…

drugače pa,-mm, nosim spodnjice (ne gate!!!), pozimi bolj bokserce, da rito greje – hej, kaj te pol nič ne zebe v rit in korenjaka – poleti sem pa tud brez…še posebej ko oblečem krilo…

lp

No, no ljubic@! Rad bi enkrat sedel v avto z “normalnimi” dimenzijami. Sem že imel namen napisat “vsakdanjih dimenzij” pa nebi bilo najbolj posrečeno. Kar sem tukaj, je vmesni del telesa pretežno v trdem agregatnem stanju. Še posebej, ko človek prebere kako si pod krilom gola, topla, dišeča, mehka, voljna, ….. .

lupčka

Včasih biti brez gat se tudi meni zdi erotično, vendar mislim, da ti pozabljaš na osnovni namen gat – higijena.

Aha, seveda jih nosim. Se bi mi pa zlo čudno zdelo, če bi bla brez njih vsakdan ali pa pogosto (sta že dva pred mano odkrila, da so pozimi predvsem potrebne, da grejejo in tudi zaradi higiene je prav, da jih navlečem).

Če pa misliš, priprave na tiste “special” trenutke za katere itak žvimo……ej, to je pa čist neki drugega, takrat se pa znam afnat s spodnjicami in še bolj brez njih…-;)))

eh… nič ne zebe v rit… je vse vroče tam okrog (:-P)

kaj je to higiena?

Sej pa te vsak teden obrnem zokne! Grrrrr….

(:-P)

Če se le, da nosim spodnje hlačke izjeme so poletni dnevi, ko mi je že tisti trakec skozi odvec…..

“Podobno kot včeraj… mnjam, je blo fajn; še bolj takrat ko sem še zgornje hlače sleku (:-P)”

Pa je bilo to pred odhodom domov?

Kaj je to dom? (:-P)

Mogoče bo zvenelo nesramno, ampak v tvojem primeru bi “dom” zgledal tako….nag hodiš po spalnici in tega nihče ne opazi….

kruto … pa pogosto čist drži

tako je prav!!!

lp

Zdej recimo mi jih trga. Razparane in poflekane črne boksarce. ;)))))))

jajajaja!!! ej, kolk so lepe…in upam, da je fotograf ženskega spola…

lp

V tem trenutku ne.

jaz pa ja … pa sem kolebala zjutraj med JA in NE 😉
bi kdo reku, da je zmagala zdrava pamet? 😉

Jaz pa sem še doma, hihi, do zdrave pameti še sploh nisem prišla……
In še ne vem, kaj bom potegnila nase….
Hja, najprej gate…. valjda…..

Brez – samo občasno, poleti, s kakim posebnim namenom….
Sem jih tudi že vmes šla slečt in mu jih porinila v žep…. uffff, kako se mu je začelo mudit od tam, kjer sva bila, ja…..

Običajno pa sem Z njimi. Navada. Tako se pač boljše počutim….

Mljask!

običajno tud jaz z njimi … poleti običajno brez njih … pa na kak turoben dan se takoj boljš počutim, če sem brez njih 😉 ni pa to zlo pogosta praksa – da se ne razvadim / razvadiva 🙂

ne kapiram, pa nič zato… bom vsaj enkrat za spremembo ostal brez komentarja ;-)))

Gat ne nosim…

Hlačke pa. ;))

Se zgodi 🙂

Ja, mene 😉

pa njegovo ženo … bo manj dela s pranjem, pa pospravljanjem 😉

pa tud praktično je tkole … na kakem kafetu lahko zlo mimogrede še temperaturo zmeriš 😉

New Report

Close