Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu A nosite gate?

A nosite gate?

hahaha…

Kaj se te pogovarjate o ritah pa ritkah pa ritkicah pa kaj jaz vem kaj še vse,same pomanjševalnice pa olepšave.Drage moje punce in ženske.V resnici pa imate namesto riti mlahave rukzake pa 80 litrske bojlere,na koncu koncev pa še imate mozoljaste riti.

Pijem pusim i devojke rusim!

Ta pa je dobra.

Rukzake pravi, ja no ti ga maš pa spredi, ruuuzak!

In moja rit je še ritkica, ka pa bo, bomo pa vidli, se grem zdaj od vzadi gledat! ahhaha

"Vse je v glavi!"

hmm, a pol tvoj tud ni 24 centimeterski…

hehe, lep dan ti želim…

pa ni važno, naj sanjari!!! hehe…

Pa ja, da nosim gate. Ne morem brez njih. Pod hlačami.
Redko, a vseeno, si jih slečem in skakutam v kiklici.
A zdaj je premraz.
Lahko luliko prehladim.
Morda zvečer…..

Praviloma jih imam gor. Če mam pa namen koga zrajcat pa gate sploh niso problem. Če se odločim, da bom brez, dobro razmislim kaj oblečem, da postane “brez” rajcih. Ne verjamem, da je čista golota poželjiva. Misterioznost naredi svoje…

Ja, saj. Skrita golota.

Na luliko pa moraš gledat bolj kot na svoje lepe očke! Nikar prehladit!

Uf bi blo super da prihajaš k meni le v lahkem krilcu, katero izdaja, da si spodaj brez in si me želiš…. v toplem prostoru, ves začaran sedim na postelji in te vroče želim

Ne bom prehladila…. Hvala za skrb! Si pa res prijazen, ljubi.
Si me želiš vroče? In sediš že nagec na postelji? Te poljubim po nogicah?
Tvoje dlačice med mojimi zobki?
Poljubljam te med nogami, vse više, saj veš….in tvoj korenjak nežno dvigne glavico.

kako rad bi te obrnil na hrbet, ti dvignil krilce in se kot brez uma prisesal na tvojo dišečo luliko! Najprej oblizal celo, uf kako dober okus ima, potem pa tvoj mali ščegetavček; sesal in lizal bi ga nežno in poslušal tvoje prijetno vzdihovanje in smeh na koncu…

Ahhhhhhhhhh!
Mi je že prišlo?
Mater sem hitra!

Lepo si napisal. Ja, pravzaprav imaš čisto prav. Hitro bi mi prišlo, če bi me lizal nežno po celi pizdi. Me pač znaš.

Le zakaj te ni tu?!? res bi jo, tvojo sladko pizdico, saj tako prijetne kot je tvoja menda ne obstaja!

Ha ha!
Delat bo treba še mal. Take sladke misli pa domov odnest, kaj meniš?

Saj jih, seveda jih, razen če med potjo ne pride do česa nepredvidenega…
Greš delat? Lepo se imej! Poljubček!

Med potjo, srček?
Le kaj bi to bilo?
Aja, med vožno že poštimata!

Če ni kaj slabega med potjo, ljubezen! Slabe vesti itd…

Poljubček za trenutek! Naj zaleže do takrat, ha ha.

Enako ljuba moja najslajša!

Zanj je več kot očitno, da blefira…

hehe…

Dons mam take k pikajo. Tadebele. In guba pod gumbi dons zgleda še bolj velicastno! ;)))

Take, ki pikajo?????
Ja, kje pri bogu si pa take staknil?????

Balkanski radiatorji. Volnene. ;))))))))
Dobro jutro in enega lepega lupčka.

Adijo – volnene!!!!!!!
A ma Schiesser novo kolekcijo?

A te mal jugo-nostalgija daje, pa si šel tja dol na izlet, pa spotoma kupil še stare dobre volnene gate?
Aja, pa nekam en poljubček za dobro jutro!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close